zabamix
Dołączył/a: grudzień 2013
Bolesławiec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
pozdro z podłogi :D
naprawde mocne :D
2
i Tabela na Rm.pl
:D
4
Wróciłem właśnie do domu.
Byłem na seansie meczowym u Koleżanki (fanka Realu) która jakiś czas temu była w Madrycie i kupiła mi upominki.
Okazało się że jeden z nich jest dość aktualny: http://i67.tinypic.com/24bk9pv.jpg
0
Eibar gra zajebiście w tym sezonie :)
I pomyśleć że powinni grać w segunda.
Ciekawe na którym miejscu skończą w tym sezonie.
Poprzednia jesień mieli też niezłą, ale aktualnie mają lepszą sytuacje.
12
Chelsea jest pewniakiem. można stawiać grubą kasę
.
.
.
.
Na ich rywali :P
a tak serio Czelsi to obecnie dno i 174cm Mułu :D
ale szczerze to nawet ich mi nie żal.
10
"Jak się czuje Messi? Jest spokojny, zdenerwowany?
O to musisz spytać jego samego. Ja jestem trenerem, a nie rzecznikiem któregokolwiek z piłkarzy."
Lucho zawsze czymś dowali :D
0
jasne ! Athletic w gazie :)
0
właśnie oto mi chodzi. Jak on nie trafił w światło bramki ????
15
jak, pytam się jak???
0
Kontuzje
1
Świetnie się czyta wypowiedzi Neya, a szczególnie o relacjach z Leo i Luisem :)
To bardzo napawa optymizmem :)
1
més que un entrenador :D
0
To dlatego, że taka atmosfera w szatni panuje u Nas :)
0
Każdy ma swój sposób oceniania.
Ja 10 nie wystawię na tle zespołu, który jest o kilka klas niżej.
(wyjątek to jakieś 4-5 goli) :)
0
Fakt Busi zagrał genialnie, ale to "tylko" BATE na Camp Nou.
myślę że ocena 8 jest jak najbardziej w porządku :)
0
Luis z karola pocisnął :-D
0
Takie karne Neya to ja rozumiem :-D
0
Ta obrona Marca trochę go podbuduje :)
0
Thiago asysta. Lewy gol :)
0
Vermaelen i Iniesta muszą wyjść w pierwszym !
Muszą łapać formę przed GD !
1
wydaje mi się że Leo od początku nie zagra. wejdzie może w 60 min. o ile będzie zdrowy na 100%
0
Laboga i Orłowski bodajże.
4
Redakcjo, dlaczego nie ma nic o asystach Deulofeu?
0
ja bym właśnie chciał żeby wszedł na ostatnie 30 min (o ile by mu zdrowie pozwoliło)
0
Halilovic na 1-0 piękny techniczny strzał :)
2
Deulofeu kolejna asysta.
niezły mecz Gerarda
1
Deulo asysta samobójczej bramki.
Everton prowadzi 3-2
2
i Deulofeu na 1-0 :)
2
komentarz RAC1
2
Dojdzie Messi i będzie młyn :)