1

pozdro z podłogi :D

naprawde mocne :D

2

i Tabela na Rm.pl
:D

4

Wróciłem właśnie do domu.
Byłem na seansie meczowym u Koleżanki (fanka Realu) która jakiś czas temu była w Madrycie i kupiła mi upominki.

Okazało się że jeden z nich jest dość aktualny: http://i67.tinypic.com/24bk9pv.jpg

0

Eibar gra zajebiście w tym sezonie :)
I pomyśleć że powinni grać w segunda.
Ciekawe na którym miejscu skończą w tym sezonie.
Poprzednia jesień mieli też niezłą, ale aktualnie mają lepszą sytuacje.

12

Chelsea jest pewniakiem. można stawiać grubą kasę
.
.
.
.
Na ich rywali :P

a tak serio Czelsi to obecnie dno i 174cm Mułu :D

ale szczerze to nawet ich mi nie żal.

10

"Jak się czuje Messi? Jest spokojny, zdenerwowany?
O to musisz spytać jego samego. Ja jestem trenerem, a nie rzecznikiem któregokolwiek z piłkarzy."

Lucho zawsze czymś dowali :D

0

jasne ! Athletic w gazie :)

0

właśnie oto mi chodzi. Jak on nie trafił w światło bramki ????

15


jak, pytam się jak???

0

Kontuzje

1

Świetnie się czyta wypowiedzi Neya, a szczególnie o relacjach z Leo i Luisem :)
To bardzo napawa optymizmem :)

1

més que un entrenador :D

0

To dlatego, że taka atmosfera w szatni panuje u Nas :)

0

Każdy ma swój sposób oceniania.
Ja 10 nie wystawię na tle zespołu, który jest o kilka klas niżej.
(wyjątek to jakieś 4-5 goli) :)

0

Fakt Busi zagrał genialnie, ale to "tylko" BATE na Camp Nou.
myślę że ocena 8 jest jak najbardziej w porządku :)

0

Luis z karola pocisnął :-D

0

Takie karne Neya to ja rozumiem :-D

0

Ta obrona Marca trochę go podbuduje :)

0

Thiago asysta. Lewy gol :)

0

Vermaelen i Iniesta muszą wyjść w pierwszym !
Muszą łapać formę przed GD !

1

wydaje mi się że Leo od początku nie zagra. wejdzie może w 60 min. o ile będzie zdrowy na 100%

0

Laboga i Orłowski bodajże.

4

Redakcjo, dlaczego nie ma nic o asystach Deulofeu?

0

ja bym właśnie chciał żeby wszedł na ostatnie 30 min (o ile by mu zdrowie pozwoliło)

0

Halilovic na 1-0 piękny techniczny strzał :)

2

Deulofeu kolejna asysta.
niezły mecz Gerarda

1

Deulo asysta samobójczej bramki.
Everton prowadzi 3-2

2

i Deulofeu na 1-0 :)

2


komentarz RAC1

2

Dojdzie Messi i będzie młyn :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?