zabamix
Dołączył/a: grudzień 2013
Bolesławiec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
https://www.facebook.com/Troll.Football/videos/vb.345971365443086/1656896534350556/?type=2&theater
hahahah :D
mimo wszystko łatwo niebędzie, ale raczej bardziej powinien się martwić Arsenal i Wenger :)
0
2-0 !!!! MAHREZ !!!
Ale pokręcił !!!
0
Sevilla - Molde :)
łatwy rywal dla Krychowiaka i spółki :)
5
Przestań płakać. Patrz na siebie a nie na Real.
15
Alexis na Camp Nou :D
0
Real z Romą !!!! Bardzo ciekawie :D
0
Deulofeu tez :D
1
co jak co ale PSG jest mocne.
Jeżeli na nas nie trafią to będą w ćwierćfinałach :D (bez spiny, wiadomo szacunek i pokora)
też chciałbym ich uniknąć teraz.
0
Pique na Twitterze narazie udostepnił tylko post z flagą Japonii
1
za tydzień Rayo.
wleci jakiś hattrick albo kareta :)
35
"Masz nadzieję na to, że ten klub, który w ostatnich latach notorycznie zabiera najważniejsze trofea i raz za razem jego kapitan podnosi jakiś puchar ku górze, wreszcie się potknie."
@rm.pl - główny news
Miód dla oczu :D
24
Uwielbiam gościa !!!
5
Skuteczność przewrotek jak z wolnych :-D
1
Vamos Wisnia !!!!!
0
Mecz z Niemcami idealnie w moje urodziny :D
Licze na ciekawy prezent :D
7
LUDZIE !!!!
Pamiętacie styczeń 2015 ??? i mecz z RSSS na Anoeta?
wtedy też graliśmy kupę i jak to się skończyło? wystrzeliliśmy z formą, że młóciliśmy wszystkich !!!
Też jestem zły na chłopaków ale to nie koniec świata !
Czy porażka czy wygrana,
w sercu zawsze BLAUGRANA !!!
1
czesto dłuższymi chwilami patrze tylko na Busquetsa - co gościu myśli to nie mam pytań. :)
12
czyli w ataku SMS :D
0
7 :D
1
Deulofeu to już 8 asysta !
0
a pichichi ? :D
0
fajne autko, oszczędne, z niezłą mocą, ale drogie w eksploatacji.
porównaj sobie ceny elementów zawieszenia z np. audi/vw.
24
"Nie ma nic za darmo. Od wielu miesięcy staram się o miejsce w składzie, nie jest łatwo, bo jest konkurencja, ale udowodniliśmy, że drużyna zdaje egzamin, niezależnie kto gra."
Naprawdę szczerze podziwiam tego chłopaka.
Ostatni występ Marca bardzo dobry. Oby więcej takich :)
0
Redaktor: 0:4 cię zabolało?
figo: Człowieku... To był mocny cios, ale życie idzie dalej
:)
0
z tego co czytałem to już ich nie ma. Można nabyć tylko od koników
0
poniedziałek :/
2
toż to nawet nie dniówka dla Niego :P
0
ból dupy o to że Ronaldu nastrzelał Malme i Szachtarowi brameczek (kiedy to i jedni i drudzy zagrali gorzej niż górnik łęczna).
dzięki temu ma ok 50 bramek w 2015, Suarez ma podobne statystyki a do tego dodatkowo strzelał bardzo ważne gole i ma 4 puchary.
Ronaldu jest w top3 Ballon d'Or a Suarez nie.
1
Świetnie dobrane bramki i dobra jakość! Kawał niezłej roboty.
Jakbym już miał się czego czepiać to poziom głośności komentatorów, przy 1 i 3 bramce chce rozerwać uszy (na słuchawkach), zaś bramka Iniesty to już cichutki komentarz :)
0
Arsenal moze wygrać, ale nie sadze ze 2 bramkami