1

https://www.facebook.com/Troll.Football/videos/vb.345971365443086/1656896534350556/?type=2&theater

hahahah :D

mimo wszystko łatwo niebędzie, ale raczej bardziej powinien się martwić Arsenal i Wenger :)

0

2-0 !!!! MAHREZ !!!

Ale pokręcił !!!

0

Sevilla - Molde :)
łatwy rywal dla Krychowiaka i spółki :)

5

Przestań płakać. Patrz na siebie a nie na Real.

15

Alexis na Camp Nou :D

0

Real z Romą !!!! Bardzo ciekawie :D

0

Deulofeu tez :D

1

co jak co ale PSG jest mocne.
Jeżeli na nas nie trafią to będą w ćwierćfinałach :D (bez spiny, wiadomo szacunek i pokora)

też chciałbym ich uniknąć teraz.

0

Pique na Twitterze narazie udostepnił tylko post z flagą Japonii

1

za tydzień Rayo.
wleci jakiś hattrick albo kareta :)

35

"Masz nadzieję na to, że ten klub, który w ostatnich latach notorycznie zabiera najważniejsze trofea i raz za razem jego kapitan podnosi jakiś puchar ku górze, wreszcie się potknie."
@rm.pl - główny news

Miód dla oczu :D

24



Uwielbiam gościa !!!

5

Skuteczność przewrotek jak z wolnych :-D

1

Vamos Wisnia !!!!!

0

Mecz z Niemcami idealnie w moje urodziny :D
Licze na ciekawy prezent :D

7

LUDZIE !!!!
Pamiętacie styczeń 2015 ??? i mecz z RSSS na Anoeta?

wtedy też graliśmy kupę i jak to się skończyło? wystrzeliliśmy z formą, że młóciliśmy wszystkich !!!

Też jestem zły na chłopaków ale to nie koniec świata !

Czy porażka czy wygrana,
w sercu zawsze BLAUGRANA !!!

1

czesto dłuższymi chwilami patrze tylko na Busquetsa - co gościu myśli to nie mam pytań. :)

12

czyli w ataku SMS :D

0

7 :D

1

Deulofeu to już 8 asysta !

0

a pichichi ? :D

0

fajne autko, oszczędne, z niezłą mocą, ale drogie w eksploatacji.
porównaj sobie ceny elementów zawieszenia z np. audi/vw.

24

"Nie ma nic za darmo. Od wielu miesięcy staram się o miejsce w składzie, nie jest łatwo, bo jest konkurencja, ale udowodniliśmy, że drużyna zdaje egzamin, niezależnie kto gra."

Naprawdę szczerze podziwiam tego chłopaka.

Ostatni występ Marca bardzo dobry. Oby więcej takich :)

0

Redaktor: 0:4 cię zabolało?
figo: Człowieku... To był mocny cios, ale życie idzie dalej

:)

0

z tego co czytałem to już ich nie ma. Można nabyć tylko od koników

0

poniedziałek :/

2

toż to nawet nie dniówka dla Niego :P

0

ból dupy o to że Ronaldu nastrzelał Malme i Szachtarowi brameczek (kiedy to i jedni i drudzy zagrali gorzej niż górnik łęczna).
dzięki temu ma ok 50 bramek w 2015, Suarez ma podobne statystyki a do tego dodatkowo strzelał bardzo ważne gole i ma 4 puchary.

Ronaldu jest w top3 Ballon d'Or a Suarez nie.

1

Świetnie dobrane bramki i dobra jakość! Kawał niezłej roboty.
Jakbym już miał się czego czepiać to poziom głośności komentatorów, przy 1 i 3 bramce chce rozerwać uszy (na słuchawkach), zaś bramka Iniesty to już cichutki komentarz :)

0

Arsenal moze wygrać, ale nie sadze ze 2 bramkami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?