0

4 mecze dostanie, tak żeby w derbach Madrytu nie wystąpił. Już Tebas o to zadba ;)

0

Czuje że Filipe Luis dostanie 4 mecze zawieszenia, tak żeby nie mógł zagrać w derbach Madrytu.

4

Ogromne dzięki Zubi !!!

1

i też Asysta Alvesa !!!

0

Jak ktoś się nudzi to na Eurosport 1 leci ciekawy program o futbolu. akurat są wywiady z Leo i Neymarem.

3

Nieźle zrzucił presję z zespołu :)

2

ale trzeba przyznać że Bramka Guidetti'ego palce lizać :)

a o madryckich pismakach nie ma co gadać :)

0

EL Pistolero Fenomeno :)

1

Busquets wchodzi i od razu gra się klei !

0

Neymarinho :D

0

Brak Busquetsa widoczny aż nadto !
Ale Wierzymy !!!

VAMOS !

1

Damy rade bez Niego :)
to większa szansa dla Munira. Widać u niego lekki progres, a mam nadzieję że będzie tylko lepiej.
Bramki które zdobył na pewno wpłynął na niego pozytywnie :)

1

idz do Lekarza rodzinnego po skierowanie na prześwietlenie. Ja i mój kumpel mieliśmy podobnie i okazało się złamanie kości łódeczkowatej.
Bardzo nie przyjemne złamanie, gojące się kilka miesięcy (i tak nie ma gwarancji że się zrośnie)

jestem 4 miesiące po złamaniu i mam pół kości zrośniętej tylko.

0

zgadzam się :)

0

ja musiałem w przeszłosci ten odcinek pominąć ;)

1

Widzieliście?
Żelisław Żyżyński w Awanturze o kasę:

0

Zgadzam się. Komentatorzy bardzo na plus.
A co do jakości na Player.pl, to każdy mecz Barcy jest wyswietlany w gównianej jakości.

0

Można powiedzieć: W Końcu :)

Darzę Marca sympatią i wiem że kocha ten Klub, ale są granice cierpliwości.
chciałbym żeby pokazał ile jest wart naprawde i chciałbym żeby za sezon/dwa wrócił w miejsce Masche/Mathieu :)

6

0

Całe szczęście że ławka nie wygląda już tak blado. ;)
za Busiego może być Masche, Roberto albo rakitić :)

Oby tylko wyzdrowieli przed ligowym starciem z Atleti.

0

Dziwne że nie wspomniał o tym kosmicznym woleju z Romą 6-1.

0

kto obstawiał remis w lidze typerów?? :D

1

Czapki z głów !!!

0

może jest ona XL ale w rozmiarówce młodzieżowej.

11

Bravo powinien mieć dwie oceny:
za parady
i za grę nogami :D

7

Mimo słabej dyspozycji dużej ilości piłkarzy 3 punkty !!!

ufff na szczęście mamy to za sobą.
teraz wszyscy jesteśmy kibicami Sevilli !!! VAMOS !!!

0

Lucho: "a historii tego swetra i tak byś nie zrozumiał" :-D

0

Munir strzela w lidze.

Helena, mam zawał ! :-D

0

Miałem wyłączyć doliczony czas, a mowie sobie: poczekam te 5 min.

Nie żałuję :-D

0

Czuje że Suarez coś ukłuje :D
Oby :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?