zabamix
Dołączył/a: grudzień 2013
Bolesławiec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
4 mecze dostanie, tak żeby w derbach Madrytu nie wystąpił. Już Tebas o to zadba ;)
0
Czuje że Filipe Luis dostanie 4 mecze zawieszenia, tak żeby nie mógł zagrać w derbach Madrytu.
4
Ogromne dzięki Zubi !!!
1
i też Asysta Alvesa !!!
0
Jak ktoś się nudzi to na Eurosport 1 leci ciekawy program o futbolu. akurat są wywiady z Leo i Neymarem.
3
Nieźle zrzucił presję z zespołu :)
2
ale trzeba przyznać że Bramka Guidetti'ego palce lizać :)
a o madryckich pismakach nie ma co gadać :)
0
EL Pistolero Fenomeno :)
1
Busquets wchodzi i od razu gra się klei !
0
Neymarinho :D
0
Brak Busquetsa widoczny aż nadto !
Ale Wierzymy !!!
VAMOS !
1
Damy rade bez Niego :)
to większa szansa dla Munira. Widać u niego lekki progres, a mam nadzieję że będzie tylko lepiej.
Bramki które zdobył na pewno wpłynął na niego pozytywnie :)
1
idz do Lekarza rodzinnego po skierowanie na prześwietlenie. Ja i mój kumpel mieliśmy podobnie i okazało się złamanie kości łódeczkowatej.
Bardzo nie przyjemne złamanie, gojące się kilka miesięcy (i tak nie ma gwarancji że się zrośnie)
jestem 4 miesiące po złamaniu i mam pół kości zrośniętej tylko.
0
zgadzam się :)
0
ja musiałem w przeszłosci ten odcinek pominąć ;)
1
Widzieliście?
Żelisław Żyżyński w Awanturze o kasę:
0
Zgadzam się. Komentatorzy bardzo na plus.
A co do jakości na Player.pl, to każdy mecz Barcy jest wyswietlany w gównianej jakości.
0
Można powiedzieć: W Końcu :)
Darzę Marca sympatią i wiem że kocha ten Klub, ale są granice cierpliwości.
chciałbym żeby pokazał ile jest wart naprawde i chciałbym żeby za sezon/dwa wrócił w miejsce Masche/Mathieu :)
6
https://www.facebook.com/culesdelfcbarcelona/videos/10153437470607684/
Sergi Samper vs espanyol B
0
Całe szczęście że ławka nie wygląda już tak blado. ;)
za Busiego może być Masche, Roberto albo rakitić :)
Oby tylko wyzdrowieli przed ligowym starciem z Atleti.
0
Dziwne że nie wspomniał o tym kosmicznym woleju z Romą 6-1.
0
kto obstawiał remis w lidze typerów?? :D
1
Czapki z głów !!!
0
może jest ona XL ale w rozmiarówce młodzieżowej.
11
Bravo powinien mieć dwie oceny:
za parady
i za grę nogami :D
7
Mimo słabej dyspozycji dużej ilości piłkarzy 3 punkty !!!
ufff na szczęście mamy to za sobą.
teraz wszyscy jesteśmy kibicami Sevilli !!! VAMOS !!!
0
Lucho: "a historii tego swetra i tak byś nie zrozumiał" :-D
0
Munir strzela w lidze.
Helena, mam zawał ! :-D
0
Miałem wyłączyć doliczony czas, a mowie sobie: poczekam te 5 min.
Nie żałuję :-D
0
Czuje że Suarez coś ukłuje :D
Oby :)