La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1360 Culés

0

Od dłuższego czasu poszukuję domowej koszulki Barcelony z sezonu 2005/2006 (w wersji bez nazwiska i numeru na plecach). Najlepiej w rozmiarze L. Jeśli ktoś taką posiada i chętnie by się jej "pozbył", to zapraszam do kontaktu poprzez "wiadomość prywatną". Poniżej link, jeśli ktoś nie kojarzy, jak ona wyglądała.

https://i.ytimg.com/vi/P47KZWI4k_E/maxresdefault.jpg

0

@hen0x W sumie to ja mam, ale herb nie jest naszywany i się już starł trochę. Poza tym, zbieram te koszulki.
Raz kupiłem na Allegro koszulkę 06/07. Na koszulce jest napisane XL, gościu podał, że to L, a tak naprawdę wygląda mi ona na S o.O

0

@PatrychoO może jest ona XL ale w rozmiarówce młodzieżowej.

0

@zabamix Najprędzej to chyba w dziecięcej. W każdym razie zdziwiłem się, jak ją zobaczyłem na żywo.

0

@hen0x koszulki z pierwszego tryumfu w LM jaki widziałem "na żywo" :) mam taką z Eto'o :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?