zabamix
Dołączył/a: grudzień 2013
Bolesławiec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Atletico ;) złapali formę w wygrywają przekonująco wiecej niż jedną bramką.
0
Na sts jest.
Zaznaczasz normalnie typy w kuponie AKO a potem przełączasz na MAXIKOMBI wrzuca Ci typy w grupy.
1
Coraz częściej się zastanawiam nad kupnem z 1 błędem. Wygrana mniejsza ale wtedy powinno wchodzić :-D
0
OKAZAKI !!!! przewrotką :D
1-0
Leicester !
1
No i przypominanie o złapanie kartki aby zawodnik się wyczyścił :-D
0
Brakowało takiego Munira na Bernabeu ;)
0
40 minut = 4 bramki
90 minut = ?
:-D
0
Stoke
Inter
Juve
Arsenal
Malaga
Bilbao
Bayern
Fiorentina
i Rayo-Eibar powyżej 2.5 bramki
Kurs 45.55 :)
0
Czułem że City na wyjeździe może sprawić niepodziankę :)
Kuponik dalej aktywny, walczymy dalej :D
0
Ból dupki ogromny :-D
0
Rychło w czas ...
0
Ja tez mam podobnie :-D tylko u mnie fenerbahce - braga nie weszło
Dałem więcej niż 1.5 bramki :/
0
Sevilla ma trudności na wyjazdach. Ostatnio remis z Getafe. Bilbao pewniejsze, ale za to Valencia nieobliczalna ;-)
Villareal raczej da rade, Bayer w dołku, a Villareal u siebie jest mocny.
1
Roma nie Rona, ale popatrz na np jego rzuty wolne, ostatnio wyglądają całkiem przyzwoicie niż kilka miesięcy temu.
Ps. Też go nie lubię, ale obiektywnie patrząc widać poprawę. ;)
17
Można się śmiać można nie, ale patrząc obiektywnie u CeeRa widać wyraźnie tendencje zwyżkową.
0
Ale bomba z woleja ! Hernan Perez :0
0
Ale urwał !!! :-D
1
Rekord pęknie jak balonik zwany "efekt Zidane" :D
0
Mission complete ;)
0
Statystyka karnych to: 50%
Czyli albo strzelą albo nie ;)
5
Palacio w formie ;) jak w finale MŚ :)
0
no ale żeby 1-4 u siebie ze spadkowiczem? :D
to już nawet United wygrało :D
0
Sevilla - Eibar 1 ✓
Bilbao - Deportivo 1 ✓
M Gladbach - Stuttgart 1 ✓
Levante - Real Madryt - liczba goli w meczu powyżej 2.5 ✓
Manch. Utd - Watford 1 ✓
Leverkusen - Werder 1 X
:(((
ehhh
6
i jeden z Interu ...
0
ja niebyłbym pewien Totków :P
1
Dobry Avatar ;)
0
Higuain w formie :-D Hahahaha
4
Co jak co ale wtedy Ronaldo wije 20 bramek w jednym sezonie Ligi Mistrzów.
0
Mi chodzi o bezpośrednie uderzenie po dośrodkowaniu. W tamtym sezonie padło ich sporo w tym jakoś nie za bardzo.
6
Unzue to nasz cichy bohater. on jest mózgiem, myśli o wszystkim i przekazuje to Enrique.
to on sugeruje zmiany i dba(pamięta) o wykartkowanie zawodników.
Stałe fragmenty to też jego zasługa, lecz w porównaniu do poprzedniego sezonu, mamy dużo mniejszą skuteczność np. z rożnego.