zabamix
Dołączył/a: grudzień 2013
Bolesławiec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
z jednej strony fajnie że komplet punktów.
ale ku*wa oczy mi krwawią....
na to się patrzeć nie dało.
żeby nie było, kibicuje Reprezentacji całym sercem. ale szczerze wg mnie nie zasłużyliśmy na wygraną.
0
a każdy dobrze pamięta że Pique albo Munir miałby odpowiednio 16 lub 11
0
Polska ponad 1,5 bramki 1 połowa
0
OpenFM
0
"Chciałbym zakończyć tu karierę – dodał Arda"
nie spodziewałem się takich słów od Niego :)
2
ogromny pozytyw to to, że zmiennicy wnoszą jakość!!!
tego brakowało.
Iniesta to wiadomo, ale Denis pięknie zagrał :)
21
no kur*a brak słów....
1
mega kurs jest na prowadzenie Borussi do przerwy, i wygrana Realu w spotkaniu.
ok. 20 :D
2
strzał Paco bramkarz sparował na poprzeczkę.
8
Man of the match !!!
0
Łoooooo :o
Ależ asysta Denisa !!! Genialne zagranie
0
sexon d'assualt
:)
0
1. Balonik pękł
2. 3pkt w Lidze Typerów za mecz Realu
3. Vamos Barca !!!!
0
Czyli w Madrycie przysłowie brzmi "do 8 razy sztuka"
0
Czeryszew wydaje się jakby grał pod Real
0
apka Player.
też 15 zl
dobra jakosc !
1
Sandro daje remis przed przerwą !!
0
Witamy na Pokładzie !
3
J**ać rekordy :P
"same" trofea mi wystarczą :D
0
Leo, Iniesta, Buffon, TOTTI !!!
:)
27
"siadamy głęboko w fotelach i zapinamy pasy " :D
0
można by rzec " od zera do bohatera "
0
ma ktoś pełny terminarz el. do MŚ 2018?
0
na papierze okienko na 5+ !!!
świetnie że jest opcja pierwokupu :)
Powodzenia Munir !
1
zdecydowanie Umtiti.
od dawna brakowało nam ŚO.
a tu zapowiada się grajek na lata.
Zaś cena za Denisa to na obecne czasy grosiki.
0
Nie dość że kadra mocno odmłodzona,
do tego świetne kwoty jak na obecne czasy
oraz fakt że możemy aktualnie wystawić dwie różne Mocne 11-stki.
na papierze to wygląda świetnie :)
(do tego Arda w Formie :D )
2
made my day :D
0
Helena, MAM ZAWAŁ !!!
0
coś mi się wydaje że za prawa telewizyjne i marketingowe mogą dostać duuuuzo więcej.
Malmo dwa sezony temu dostało 10 czy 12 mln za prawa.
a Polski klub nie był w LM 20 lat.
1
a propo Mario:
http://www.memypilkarskie.pl/upload/20140726111814uid2.jpg