0

"Stałe fragmenty gry: Za ten temat odpowiedzialny jest Unzué. Polepszyliśmy się w tym aspekcie względem zeszłego sezonu."

jakie poprawiliśmy?
niestety już nie pamiętam kiedy ostatnio z rożnego strzeliliśmy gola.
w tamtym sezonie padały regularnie.

0

Ale co Leo z rożnego prawie wkręcił:D
szkoda że to nie wpadło :)

0

Sevilla bez Llorente w kadrze. Z powietrza raczej nie będzie zagrożenia. Unai raczej postawi na kontry.

3

Cristiano: Jeśli wszyscy w zespole prezentowaliby mój poziom, to bylibyśmy pierwsi.

Chyba do spadku :-D

0

Cracovia - Lubin 1
Leicester - Norwich 1
Eibar - Las Palmas 1
La Coruna - Granada 1

Łączny kurs 10.74


ja coś takiego postawiłem ;)

0

Skąd połapałes bilety? :)

2

dodać trzeba że wynik 2:0 to też potyczka z Milanem, tylko tam 2 bramki strzelił Milan, a i tak My awansowaliśmy ;D

Czyli suma summarum 10 przypadków :D

0

one bedą ale tylko w TV kablowej. Ci co mają satelite są u nich w d**ie.

5

3

ja wiem, ale nie powiem. :)

5



ja nie mogę z tego :D

0

Heineken

0

dopiero dziś to jest dołączone do oferty. także możliwe że nie wszędzie jeszcze to będzie i trzeba jeszcze dać im chwilę czasu na zmiany :)

0

do 17 marca jest na próbę, może dadzą go za free :)

0

na ich stronie jest wszystko.
Zmienia się cały układ kanałów:

Kanały z poszczególnych kategorii tematycznych zaczynają się od wskazanych poniżej numerów:

1 - ogólnotematyczne
22 - informacyjne
111 - sport
222 - film
333 - rozrywka
444 - wiedza
555 - dla dzieci
666 - muzyka

A Eleven'y będą na 122 i 123 kanale

1

Do użytkowników ORANGE TV:



Od dziś (tj. 22.02) do 17 marca na próbę wchodzą do oferty programy ELEVEN !!!



:D

0

i przypomina się Mecz z tamtego sezonu Real-Valencia 2-2
i też nietrafiony karny CeeRa ;)

1

jeszcze remis na Calderon i bedzie mozna napisać: "takimi kolejkami wygrywa się Ligę" :D

3

przed meczem: "mogą nawet wygrac 0:1, oby bez kontuzji"
Po meczu: jaka kupa, jak oni tak mogą, dramat

Ja tam jestem zadowolony ;)
jakby nie patrzeć:
- mecz o godz 15:00
- w pełnym słońcu
- Las palmas zagrało naprawde swietnie (gra na 1-kontakt, utrzymywanie sie przy piłce, świetny wystep goalkeepera)
- brak Busiego i Pique

są 3 punkty i lecimy do Londynu zagrać wielkie spotkanie o normalnej porze :)
Vamos!!!

2

Nie obstawia sie w kuponie Swojej drużyny ;)

0

jeszcze Orange TV bez Eleven ...

0

ale wbiegł w półkole
zawodnicy nie mogą być w polu karnym oraz bliżej niż bodajże 9,15 m od piłki na wapnie.(dlatego jest to pół kole narysowane).

ooo tu masz potwierdzenie:
http://www.legia.net/foto/boisko_wymiary.jpg

to jest bardzo trudne dla sędziego gołym okiem dostrzeć wbiegnięcie na 30-40cm zawodnika.

2

Busi, przypadek? Nie sądzę :-D

1

teraz posłuchałem El Clasico komentowane przez Wolskiego i zgłupiałem :D

dwa numery 1: Pełka i Wolski
bez dwóch zdań !

2

Pełka i Wolski to dla mnie nr 1.
Chyba nawet lekko na korzyść Pełki.

:D

0

przez kabel z białymi i czerwonymi czinczami dostaniesz dźwięk 2.1
przez optyczny bedziesz miał 5.1 :D

0

My tam mieliśmy 1-1, więc nie mów hop.
do tego artykuł na strobie RM: "Osiem dwumeczów z rzędu przegranych z włoskimi drużynami"

także remisu bym nie wykluczał jak i wygranej Realu 1-3.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?