zabamix
Dołączył/a: grudzień 2013
Bolesławiec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Stałe fragmenty gry: Za ten temat odpowiedzialny jest Unzué. Polepszyliśmy się w tym aspekcie względem zeszłego sezonu."
jakie poprawiliśmy?
niestety już nie pamiętam kiedy ostatnio z rożnego strzeliliśmy gola.
w tamtym sezonie padały regularnie.
0
Ale co Leo z rożnego prawie wkręcił:D
szkoda że to nie wpadło :)
0
Sevilla bez Llorente w kadrze. Z powietrza raczej nie będzie zagrożenia. Unai raczej postawi na kontry.
3
Cristiano: Jeśli wszyscy w zespole prezentowaliby mój poziom, to bylibyśmy pierwsi.
Chyba do spadku :-D
0
Cracovia - Lubin 1
Leicester - Norwich 1
Eibar - Las Palmas 1
La Coruna - Granada 1
Łączny kurs 10.74
ja coś takiego postawiłem ;)
0
Skąd połapałes bilety? :)
2
dodać trzeba że wynik 2:0 to też potyczka z Milanem, tylko tam 2 bramki strzelił Milan, a i tak My awansowaliśmy ;D
Czyli suma summarum 10 przypadków :D
0
one bedą ale tylko w TV kablowej. Ci co mają satelite są u nich w d**ie.
5
http://static.fangol.pl/content/b/2/4/b248b0a7e3377253b1d9ab1039d85545-554.jpg
a taki był wyszczekany :P
3
ja wiem, ale nie powiem. :)
5
ja nie mogę z tego :D
0
Heineken
0
dopiero dziś to jest dołączone do oferty. także możliwe że nie wszędzie jeszcze to będzie i trzeba jeszcze dać im chwilę czasu na zmiany :)
0
do 17 marca jest na próbę, może dadzą go za free :)
0
http://www.orange.pl/kid,4003782063,id,4004695610,article.html#oferta_menu
tu jest ŹRÓDŁO.
0
na ich stronie jest wszystko.
Zmienia się cały układ kanałów:
Kanały z poszczególnych kategorii tematycznych zaczynają się od wskazanych poniżej numerów:
1 - ogólnotematyczne
22 - informacyjne
111 - sport
222 - film
333 - rozrywka
444 - wiedza
555 - dla dzieci
666 - muzyka
A Eleven'y będą na 122 i 123 kanale
1
Do użytkowników ORANGE TV:
Od dziś (tj. 22.02) do 17 marca na próbę wchodzą do oferty programy ELEVEN !!!
:D
8
https://www.facebook.com/FootrollOfficial/videos/1540174052943269/
roz**bał :D
0
i przypomina się Mecz z tamtego sezonu Real-Valencia 2-2
i też nietrafiony karny CeeRa ;)
1
jeszcze remis na Calderon i bedzie mozna napisać: "takimi kolejkami wygrywa się Ligę" :D
3
przed meczem: "mogą nawet wygrac 0:1, oby bez kontuzji"
Po meczu: jaka kupa, jak oni tak mogą, dramat
Ja tam jestem zadowolony ;)
jakby nie patrzeć:
- mecz o godz 15:00
- w pełnym słońcu
- Las palmas zagrało naprawde swietnie (gra na 1-kontakt, utrzymywanie sie przy piłce, świetny wystep goalkeepera)
- brak Busiego i Pique
są 3 punkty i lecimy do Londynu zagrać wielkie spotkanie o normalnej porze :)
Vamos!!!
2
Nie obstawia sie w kuponie Swojej drużyny ;)
0
jeszcze Orange TV bez Eleven ...
0
ale wbiegł w półkole
zawodnicy nie mogą być w polu karnym oraz bliżej niż bodajże 9,15 m od piłki na wapnie.(dlatego jest to pół kole narysowane).
ooo tu masz potwierdzenie:
http://www.legia.net/foto/boisko_wymiary.jpg
to jest bardzo trudne dla sędziego gołym okiem dostrzeć wbiegnięcie na 30-40cm zawodnika.
2
Busi, przypadek? Nie sądzę :-D
1
teraz posłuchałem El Clasico komentowane przez Wolskiego i zgłupiałem :D
dwa numery 1: Pełka i Wolski
bez dwóch zdań !
2
Pełka i Wolski to dla mnie nr 1.
Chyba nawet lekko na korzyść Pełki.
0
przez kabel z białymi i czerwonymi czinczami dostaniesz dźwięk 2.1
przez optyczny bedziesz miał 5.1 :D
0
są na chomikuj: http://chomikuj.pl/huteek1/Discovery/Brainiac/Sezon+2+Brainiac+Odjechane+Eksperymenty
0
My tam mieliśmy 1-1, więc nie mów hop.
do tego artykuł na strobie RM: "Osiem dwumeczów z rzędu przegranych z włoskimi drużynami"
także remisu bym nie wykluczał jak i wygranej Realu 1-3.