zabamix
Dołączył/a: grudzień 2013
Bolesławiec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
łoooooooooooooo!!! ale szybko :D
4
I znowu ta liczba 11 ;)
0
Wycentrowac wszystko i miód malina.
0
No i właśnie podałeś bardzo dobry powod.
Mamy bardzo dobrego Albe. I to wszystko. Potrzebny jest nam lewy obrońca, sam Alba nie będzie grał non stop, a i rywalizacja na tej pozycji wpłynęłaby pozytywnie.
0
Poza tym to nie wstyd odpaść w dwumeczu z triumfatorem Ligi Mistrzów.
Vamos Atleti !
0
KUJE w oczy powiadasz.
Zacznij od siebie, a potem poprawiaj innych
0
a w UEFA Fantazy mam jako bramkarzy Hart'a(kapitan) i Oblak'a :D
0
Przydałby się taki Bebe z takim strzałem z daleka :-D
0
Lubie przy tylu meczach warto wziąć zaklad z możliwymi błędami. Dużo mniej do wygrania ale zawsze jest szansa że co najmniej odzyskasz włożony hajs.
Na sts nazywa się on MAXIKOMBI
2
0
Pany, można gdzieś online obstawić pary półfinałowe LM?
3
Gameiro co ładnie karnego wykonał :)
Brawo Sevilla !
4
Emocje opadły, ale smutek pozostał.
Mówi się trudno i idzie się dalej.
Atleti to nie ogórki i z nimi nie da się wygrać na stojąco.
Liczę na Atletico!
Bo to nie wstyd przegrać z triumfatorem ;-)
#AtletiMusisz
0
Siadamy głęboko w fotelach i zapinamy pasy !!!!
8
Wypożyczenie jak najbardziej, ale w umowie powinien się pojawić wpis że ma gwarantowane 60-70% minut.
20
Wraca w idealnym momencie.
Potrzeba nam teraz w pomocy takiej świeżej krwi i nieprzewydywalności ;)
VAMOS RAFA !!!
2
"Zapomniał wół jak cielęciem był"
Czerwona kartka Nani ego
0
"memory 5,
-Suarez, i wszystko jasne !"
:D
0
Wraca w IDEALNYM momencie.
miał dziś dobre spotkanie.
teraz musi być tylko lepiej :)
1
na plus: Alba, Iniesta, Ter Stegen, Rakitić
reszta słabo.
Chłopaki z MSN: Abracadabra !!!
7
Ja jestem w trasie do Barcelony :-D
Jutro jestem na Camp Nou :-D !!!!
0
Jest zlot w pubie Drukarnia.
Ale musisz się wpisać na listę na Facebooku.
Grupa: wrocławscy cules
0
Camp Nou ;)
tylko niewiem jeszcze który sektor ;P
0
Cały wyjazd (przeloty, nocleg i bilet na mecz) 2600zł
Był artykuł na głównej stronie
:)
0
Mam powerbanka który będzie podłączony ciągle ;)
0
Ja tez wolę się nie zajmować urządzeniem, dlatego przyklejam je sobie do klatki piersiowej na koszulkę ;-)
0
GoPro przyczepie na rzep do koszulki na klatce piersiowej ;)
Wtedy nie będę się nią interesował ;)
55
Koledzy i koleżanki !!!
W sobotę obejrzę El Clasico na Camp Nou :-D
Ale mnie nosi ;-)
Planuję nagrać cały mecz GoPro ;-)
0
Grupa na Facebooku: wrocławscy cules.
Jest lista ale miejsc mało. Będzie ciasno ;-)
0
ROBERTO !!! ;)
Szkoda Rudego, zazwyczaj dobrze wywiązywał się z obowiązków, a czasami doje*ał jakiegoś ważnego gola.