0

łoooooooooooooo!!! ale szybko :D

4

I znowu ta liczba 11 ;)

0

Wycentrowac wszystko i miód malina.

0

No i właśnie podałeś bardzo dobry powod.
Mamy bardzo dobrego Albe. I to wszystko. Potrzebny jest nam lewy obrońca, sam Alba nie będzie grał non stop, a i rywalizacja na tej pozycji wpłynęłaby pozytywnie.

0

Poza tym to nie wstyd odpaść w dwumeczu z triumfatorem Ligi Mistrzów.

Vamos Atleti !

0

KUJE w oczy powiadasz.

Zacznij od siebie, a potem poprawiaj innych

0

a w UEFA Fantazy mam jako bramkarzy Hart'a(kapitan) i Oblak'a :D

0

Przydałby się taki Bebe z takim strzałem z daleka :-D

0

Lubie przy tylu meczach warto wziąć zaklad z możliwymi błędami. Dużo mniej do wygrania ale zawsze jest szansa że co najmniej odzyskasz włożony hajs.

Na sts nazywa się on MAXIKOMBI

2

0

Pany, można gdzieś online obstawić pary półfinałowe LM?

3

Gameiro co ładnie karnego wykonał :)

Brawo Sevilla !

4

Emocje opadły, ale smutek pozostał.
Mówi się trudno i idzie się dalej.
Atleti to nie ogórki i z nimi nie da się wygrać na stojąco.

Liczę na Atletico!
Bo to nie wstyd przegrać z triumfatorem ;-)


#AtletiMusisz

0

Siadamy głęboko w fotelach i zapinamy pasy !!!!

8

Wypożyczenie jak najbardziej, ale w umowie powinien się pojawić wpis że ma gwarantowane 60-70% minut.

20

Wraca w idealnym momencie.
Potrzeba nam teraz w pomocy takiej świeżej krwi i nieprzewydywalności ;)

VAMOS RAFA !!!

2

"Zapomniał wół jak cielęciem był"

Czerwona kartka Nani ego

0

"memory 5,
-Suarez, i wszystko jasne !"

:D

0

Wraca w IDEALNYM momencie.
miał dziś dobre spotkanie.
teraz musi być tylko lepiej :)

1

na plus: Alba, Iniesta, Ter Stegen, Rakitić
reszta słabo.

Chłopaki z MSN: Abracadabra !!!

7

Ja jestem w trasie do Barcelony :-D
Jutro jestem na Camp Nou :-D !!!!

0

Jest zlot w pubie Drukarnia.
Ale musisz się wpisać na listę na Facebooku.
Grupa: wrocławscy cules

0

Camp Nou ;)
tylko niewiem jeszcze który sektor ;P

0

Cały wyjazd (przeloty, nocleg i bilet na mecz) 2600zł
Był artykuł na głównej stronie
:)

0

Mam powerbanka który będzie podłączony ciągle ;)

0

Ja tez wolę się nie zajmować urządzeniem, dlatego przyklejam je sobie do klatki piersiowej na koszulkę ;-)

0

GoPro przyczepie na rzep do koszulki na klatce piersiowej ;)
Wtedy nie będę się nią interesował ;)

55

Koledzy i koleżanki !!!
W sobotę obejrzę El Clasico na Camp Nou :-D
Ale mnie nosi ;-)
Planuję nagrać cały mecz GoPro ;-)

0

Grupa na Facebooku: wrocławscy cules.
Jest lista ale miejsc mało. Będzie ciasno ;-)

0

ROBERTO !!! ;)

Szkoda Rudego, zazwyczaj dobrze wywiązywał się z obowiązków, a czasami doje*ał jakiegoś ważnego gola.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?