zabamix
Dołączył/a: grudzień 2013
Bolesławiec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
KOLEKTYW
ZAANGAŻOWANIE
MAGIA
!!!
oby to prognostyk na następne spotkania !
1
i to jest GRA NOGAMI !!!!!!!!!!!
3
Przynajmniej Cillessen się rzucił :D
3
a mi z TĄ !!!
0
no i to jest gra nogami !!!
Brawo Cillesen !!!
0
Gonzalo to spie*doli :P
20
No i fajnie :D
0
Vidal z Herculesem bardzo fajnie gra.
Chciałbym go zobaczyć w meczu z ligowym rywalem :)
1
Denis co lata :o
będą z niego ludzie ;)
0
ALLELUJA !!!!!!!!!!!!!!!!1
0
0
po takiej akcji RageQuit? :D
0
Suarezowi klauzula nie potrzebna. On nie odejdzie za żadne pieniądze :)
Najlepszy transfer, na równi z Ronaldinho.
0
Ronaldo jak Walczy :D
dawno go w takim bojowym nastroju nie widziałem :D
0
ale co Alexis ma prowadzenie piłki to szok :O
0
unibet
17
W tym momencie PSG się nie cieszy.
22
już słyszę spikera w Neapolu:
"ARKADIUSZO !!! "
i cały stadion "MIIIILIIIIK !!! "
:D
1
tak. mobilnie jest Fullscreen
0
raczej nie.
minusy:
- podatek
- słabsze kursy
- rozliczenia dopiero po zakończeniu spotkan (nawet jeżeli kupon Ci wszedl w 10 min)
36
Suarez na zdjęciu: "Spokojnie, spokojnie. Za rok do Nas wróci"
:)
0
Wygra dziś LEICESTER z Porto?
porto ostatnio tragiczna forma ofensywna.
a kurs na Leicester to ponad 10 !!! kusi
1
Magiku najlepszy !!
Nasza Perło !!
Poprowadź nas do Triumfu !!
2
taki ktoś jak Veratti?
0
potwierdzam :)
4
http://rudlinconsulting.com/wp-content/uploads/2015/04/RakutenMalaysia.jpg
tylko żeby tych znaczków nie było ...
17
"Di Maria może dziękować Bogu" czytaj: Messiemu !!!
KOZAK !!!
3
Dzeko sprawdzał czy Grek ma jakieś złote piłki :D
0
http://footroll.pl/piotr-zielinski-facebooku-czyli-jec-barce-inne/
ja gościa lubię (mimo tych wpisów) i uważam go za mega talent, sądzę że wyrośnie na mega pomocnika.
0
W składzie Kolumbii z 13 Yerry Mina. ;)