2

KOLEKTYW
ZAANGAŻOWANIE
MAGIA
!!!

oby to prognostyk na następne spotkania !

1

i to jest GRA NOGAMI !!!!!!!!!!!

3

Przynajmniej Cillessen się rzucił :D

3


a mi z TĄ !!!

0

no i to jest gra nogami !!!
Brawo Cillesen !!!

0

Gonzalo to spie*doli :P

20

No i fajnie :D

0

Vidal z Herculesem bardzo fajnie gra.
Chciałbym go zobaczyć w meczu z ligowym rywalem :)

1

Denis co lata :o

będą z niego ludzie ;)

0

ALLELUJA !!!!!!!!!!!!!!!!1

0



0

po takiej akcji RageQuit? :D

0

Suarezowi klauzula nie potrzebna. On nie odejdzie za żadne pieniądze :)

Najlepszy transfer, na równi z Ronaldinho.

0

Ronaldo jak Walczy :D
dawno go w takim bojowym nastroju nie widziałem :D

0

ale co Alexis ma prowadzenie piłki to szok :O

0

unibet

17

W tym momencie PSG się nie cieszy.

22

już słyszę spikera w Neapolu:
"ARKADIUSZO !!! "
i cały stadion "MIIIILIIIIK !!! "

:D

1

tak. mobilnie jest Fullscreen

0

raczej nie.
minusy:
- podatek
- słabsze kursy
- rozliczenia dopiero po zakończeniu spotkan (nawet jeżeli kupon Ci wszedl w 10 min)

36

Suarez na zdjęciu: "Spokojnie, spokojnie. Za rok do Nas wróci"
:)

0

Wygra dziś LEICESTER z Porto?

porto ostatnio tragiczna forma ofensywna.

a kurs na Leicester to ponad 10 !!! kusi

1

Magiku najlepszy !!
Nasza Perło !!
Poprowadź nas do Triumfu !!

2

taki ktoś jak Veratti?

0

potwierdzam :)

4

17

"Di Maria może dziękować Bogu" czytaj: Messiemu !!!

KOZAK !!!

3

Dzeko sprawdzał czy Grek ma jakieś złote piłki :D

0

http://footroll.pl/piotr-zielinski-facebooku-czyli-jec-barce-inne/


ja gościa lubię (mimo tych wpisów) i uważam go za mega talent, sądzę że wyrośnie na mega pomocnika.

0

W składzie Kolumbii z 13 Yerry Mina. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?