zabamix
Dołączył/a: grudzień 2013
Bolesławiec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pytam serio :D
Może z kimś bym się zapoznał z FCBarca.com :)
0
Ktoś się jeszcze wybiera na Camp Nou w sobotę ? :)
2
Nasze rezerwy prowadzą jak narazie 0-1 na wyjeździe z Llosetense.
i drużyna kobiet również na prowadzeniu 1-0 z Rayo
4
a to wszystko na Polskiej stronie :)
0
Ale Vardy Brameczka !!!!!
0
Jeśli istnieje coś takiego jak życie po śmierci to teraz zobaczy jeszcze lepsze cuda.
Jak się piłkarze po Jego śmierci zepną, to będzie dodatkowa motywacja !
0
Komentarz usunięty
5
Prawda jest taka, że Ronaldo poza boiskiem to wspaniały człowiek (np. akcje charytatywne czy jakieś akcje społeczne), na boisku zaś to zwykły egoista i prostak.
0
do wczoraj do 18 można było składać aplikacje na losowanie biletów na Finał LM...
chciałem dziś złożyć aplikacje... :/
0
Możliwe ze ta informacja ma drugie dno.
Jeżeli tak jest to dobrze że odpocznie ;)
3
ale Pogba zaje*ał z wolnego !
0
Nie wiedziałem, że działa na smartphone. :-D
Dzięki !!!!
0
Tyle to wiem ;-) ale w pracy nie obejrzę sobie Eurosportu ;)
0
będzie transmisja losowania na youtube?
2
za kilka lat chciałbym linie ataku Ney-Martial-Dybala ;)
20
Pique w Palau ! oglada klasyk ;)
50 sek do konca ! 68-64 dla Nas :D
0
Co Coutinho wsadził teraz !!!! :O
1
19-2 !!!!! miazga ;)
1
a może Klasyk w LM ? :)
7
i Rakitić !
0
Nie wiem jak Wy, ale ja po cichu liczyłem na bramkę Sancheza ;)
1
Wie ktoś ile kibiców zasiadło dziś na Camp Nou?
widać były znaczne pustki na trybunach...
0
http://media3.fcbarcelona.com/media/asset_publics/resources/000/160/355/size_640x360/pic_2015-05-06_BARCELONA-BAYERN_27.v1430994665.JPG
??? to ??? :D
2
http://pierwsza.tv/player/watch/31
transmisja CANAL+ :)
1
http://pierwsza.tv/player/watch/31
0
Bellerin na lewej obronie? czy pomyłka realizatora?
13
CR pewnie ogląda :D
0
City wiedziałem ze wtopi, ale zeby Atleti?
gdzie ostatnio są w formie i wygrywali wiecej niz 1 bramką...
3
kupon - R.I.P.
1
Atl. Madryt - PSV 1
Tottenham - Bournemouth 1
Lyon - Nantes 1
Sociedad - Las Palmas 1
Espanyol - Bilbao 2
CSKA Moskwa - Kubań 1
Roma - Inter 1
Napoli - Genoa 1
Sevilla - Basel 1
Barcelona - Arsenal 1
Swansea - Aston Villa 1
Real Madryt - Sevilla 1
co myślicie na ten tydzien ? :)