0

ja już mam taki odruch że przy każdym golu patrze na Suareza i od razu mi się micha cieszy z jego reakcji :D

0

Ciekawa opcja.

jestem również ciekaw jak z jego szybkością?

jest młody więc można go solidnie przygotować/przyuczyć na ŚO.
no i cena piękna :)

0

w tamtym sezonie początek w jego wykonaniu był słaby. głupie straty (np ta z Espanyolem.)

od stycznia 2015 wraz ze wszystkimi odpalił na dobre :)

0

to jest nie do opisania jak mi się gęba cieszy gdy Andres magicznie prowadzi piłkę !!!

6

Turcy słysząc polskie „jak się masz” myślą, że słyszą niedokładnie wymówione tureckie- "iyi akşamlar" - czyli „dobry wieczór”,

0

no i Vidal był w czołówce ze średnią predkością :)

6

:D

0

myślę że błąd w grafice.
Wiedziałem że oprócz Neymara jest ktos jeszcze zagrożony i chodziło o Pique.

także z Malagą on nie zagra.

0

http://www.flashscore.pl/druzyna/barcelona/SKbpVP5K/



ostatnia tabelka

po 4 kartki Neymar i Mascherano

0

BĄDŹ naszym Talizmanem :) !!!

0

5. DeGea (faks :D)

Czyli Manita Realu ;)

2

Komentarz usunięty

16

oliwa sprawiedliwa.
jak wszyscy to wszyscy :)

0

za Lucasa Pereza na pewno bardziej Paco Alcacer.
Może Roberto się załapie :)

0

"I H*J, 5 " ;D

0

Leo 0 dryblingów... Dziwny widok :)

baaaardzo cieszy WYCHOWANEK Roberto :D

0

za lekko 2 godziny będzie:
8 porażek
i 2 remisy :D

8

Roberto nasza przyszłość :-D
Bardzo mnie cieszy że nasza szkółka wydała taką perełkę :)

2

"nie miałem zamiaru wyrządzić krzywdy koledze"
to ma sens, Messi nie jest jego kolegą, więc... ;)

dobrze że Suarez cisnął z niego beke :)

1


Gole z komentarzem RAC1 :)
Barca-Espanyol

0


Gole z komentarzem RAC1 :)

20

Ja aż się trzęsę na myśl że Iniesta gra tak jak za dawnych lat.
z takim luzem,
z taką magią,
z takim polotem

Don Andres
Ogromnie się ciesze że wrócił :D

0

alves przecietnie z 2-ma albo 3-ma błędami i 1 dobrą interwencją w polu karnym

0

Żałuj :D

8

+ King Leo Messi
+ Don Andres Iniesta
+ Neymarinho

- Alves
- Kosy
- sędzia

0

O FUCK !!!! King Leo Messi :D

0

Alves Teacher :D

0

Po wejściu daje strasznie dużo ożywienia w grze. W tym meczu będzie juz Turan. Iniesta Turan i Busquets dadzą radę. A jeszcze jest Rakitić :)

Zdrowia Sergi :)

0

PRZYPOMINAM !!!!
Styczeń 2015, Estadio Anoeta
|
|
|
|
\/
Czerwiec 2015 Tryplet :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?