zabamix
Dołączył/a: grudzień 2013
Bolesławiec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja już mam taki odruch że przy każdym golu patrze na Suareza i od razu mi się micha cieszy z jego reakcji :D
0
Ciekawa opcja.
jestem również ciekaw jak z jego szybkością?
jest młody więc można go solidnie przygotować/przyuczyć na ŚO.
no i cena piękna :)
0
w tamtym sezonie początek w jego wykonaniu był słaby. głupie straty (np ta z Espanyolem.)
od stycznia 2015 wraz ze wszystkimi odpalił na dobre :)
0
to jest nie do opisania jak mi się gęba cieszy gdy Andres magicznie prowadzi piłkę !!!
6
Turcy słysząc polskie „jak się masz” myślą, że słyszą niedokładnie wymówione tureckie- "iyi akşamlar" - czyli „dobry wieczór”,
0
no i Vidal był w czołówce ze średnią predkością :)
6
0
myślę że błąd w grafice.
Wiedziałem że oprócz Neymara jest ktos jeszcze zagrożony i chodziło o Pique.
także z Malagą on nie zagra.
0
http://www.flashscore.pl/druzyna/barcelona/SKbpVP5K/
ostatnia tabelka
po 4 kartki Neymar i Mascherano
0
BĄDŹ naszym Talizmanem :) !!!
0
5. DeGea (faks :D)
Czyli Manita Realu ;)
2
Komentarz usunięty
16
oliwa sprawiedliwa.
jak wszyscy to wszyscy :)
0
za Lucasa Pereza na pewno bardziej Paco Alcacer.
Może Roberto się załapie :)
0
"I H*J, 5 " ;D
0
Leo 0 dryblingów... Dziwny widok :)
baaaardzo cieszy WYCHOWANEK Roberto :D
0
za lekko 2 godziny będzie:
8 porażek
i 2 remisy :D
8
Roberto nasza przyszłość :-D
Bardzo mnie cieszy że nasza szkółka wydała taką perełkę :)
2
"nie miałem zamiaru wyrządzić krzywdy koledze"
to ma sens, Messi nie jest jego kolegą, więc... ;)
dobrze że Suarez cisnął z niego beke :)
1
Gole z komentarzem RAC1 :)
Barca-Espanyol
0
Gole z komentarzem RAC1 :)
20
Ja aż się trzęsę na myśl że Iniesta gra tak jak za dawnych lat.
z takim luzem,
z taką magią,
z takim polotem
Don Andres
Ogromnie się ciesze że wrócił :D
0
alves przecietnie z 2-ma albo 3-ma błędami i 1 dobrą interwencją w polu karnym
0
Żałuj :D
8
+ King Leo Messi
+ Don Andres Iniesta
+ Neymarinho
- Alves
- Kosy
- sędzia
0
O FUCK !!!! King Leo Messi :D
0
Alves Teacher :D
3
https://www.facebook.com/culesdelfcbarcelona/posts/10153397839517684
:D dobre ;)
0
Po wejściu daje strasznie dużo ożywienia w grze. W tym meczu będzie juz Turan. Iniesta Turan i Busquets dadzą radę. A jeszcze jest Rakitić :)
Zdrowia Sergi :)
0
PRZYPOMINAM !!!!
Styczeń 2015, Estadio Anoeta
|
|
|
|
\/
Czerwiec 2015 Tryplet :)