zabamix
Dołączył/a: grudzień 2013
Bolesławiec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Karny Jak w Fifie ;-)
0
D10S czuwa :-D
0
"Turecki pomocnik poświęcił pięć dni swoich wakacji na intenstywną pracę z trenerem personalnym"
bardzo profesjonalne podejście :)
od stycznia czuje że da nam niezłego kopa :D
0
Przekraczając granice :)
0
5:33
bardzo mnie ruszyła ta scena :)
4
https://www.facebook.com/fcbayern.en/posts/981717648565976
ehhhh...
0
No niby tak :-D czas pokaże :)
3
Nie trzeba się żenić żeby były ciekawe noce :-D
0
Tak, tylko to kibicka Realu ;-)
5
Atletico - Sevilla
Bedzie ciekawy meczyk :)
My z Malagą na pewno bedziemy mieli problemy, ale
będzie wtedy ARDA!
Pamiętamy :D
36
nie sądziłem że 3 najlepsi zawodnicy na swoich pozycjach złapią ze sobą taki Feeling.
Znajomi (kibice Realu) ciągle powtarzają że szkoda że Luis gra u Nas a nie tam.
Kupiłem koleżance ostatnio na prezent Książkę Luisa Suareza i mówiła że jest genialna. Każde takie słowa napawają mnie dumą :D
Cieszmy się, że żyjemy w czasach Suareza, Neymara i Leo grających w Jednym klubie i w czasach Wielkiej Barcelony !!!
8
"Andres prawdopodobnie przeżywa którąś z kolei piłkarską młodość."
cieszy mnie to aż tak bardzo jak arcyważne gole Suareza :D
Wraca stary-najlepszy Don Andres !
0
Ale Yaya !!!!
2
Goool !!! Ch*j z punktami Ligi Typerów :D
ważne że Barca zostaje dalej Liderem :D
2
Denis Suarez druga bramka ! 0-2 !
1
i Denis Suarez w 28' otwiera wynik RSSS-Villareal
1
Rayo nie może urwać punktów Realowi bo nam Benka wywalą ...
1
Dani mistrz !!!!
1
hAhaahahaha
wszystko zgasło a Szpaku: "ładnie :)"
3
Parada az mnie ciary przeszły :o !!!
0
Bravo Ty ;)
0
PI STO LE RO !!!!!!!!!!!!
2
Ja też to musiałem przeżyć, miał 48 lat :/
jeszcze do tego w dniu pogrzebu miałem mature :/
Wiem co czujesz. Trzymaj się !!!
30
hahahah Scolari zaorał :)
3
jeszcze 1 w SPE :)
60
"suarez to jest ten który wniósł takiego zęba" :D
2
Suarez pięknie wykonuje karne :D
0
Najlepsza 9 świata
Luisito
El
PISTOLERO !!!
Fenomeno :D
0
musi Ivan tak czesciej uderzac.
Ma moc i niezłą celność.
Brawo Luisito ;)
0
bez gwizdów na Pique... dziwnie tak :P