zabamix
Dołączył/a: grudzień 2013
Bolesławiec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lucho na zdjęciu : "Siiiiiiiiiiiii" :D
1
masz wejście optyczne (DIGITAL IN)
takiego kabla potrzebujesz: http://allegro.pl/kabel-przewod-optyczny-cyfrowy-toslink-slim-0-5m-i4858325851.html
łączysz TV (DIGITAL OUT) i kino (DIGITAL IN)
w opcjach ustawiasz na wyjscia optyczne i powinno śmigać :)
8
Mail do Ibrahimovicia : gmail@Zlatan.com
pozdro z podłogi :D
0
Paryż powinien przycisnąć. W ostatnim meczu ligowym z Lille kilku kluczowych graczy odpoczywało.
2
https://www.facebook.com/culesdelfcbarcelona/videos/10153475369697684/
Friends !!!
1
wczorajsze bramki z komantarzem Ray'a Hudson'a :
:D
1
wczorajsze bramki z komantarzem Hudson'a :
:D
24
wczorajsze niezwykłe wykonanie rzutu karnego przypomniało mi o równie niekonwencjonalnej pułapce offside'owej przeciwko PSG:
0
Mirosławski i Ćwiąkała :)
Ciekawostka : Ćwiąkała jest komentatorem kilka miesięcy :)
33
W życiu nie widziałem tak świetnie wydanych 80 milionów :-D
17
Messi jest niesamowity!
w tamtym sezonie w meczu z Getafe wykonał karnego a'la Panenka, i sam Antonín Panenka wypowiedział się że był on perfekcyjnie wykonany.
a wczoraj Leo wykonał karnego w stylu Cruyffa, który również wyszedł perfekcyjnie :D
Dzięki Bogu że żyjemy w tych czasach :D
0
"na dodatek dzisiaj może zanotować trzydziesty kolejny mecz bez porażki"
pompowanie balonika :/
22
celta straciła w tym meczu baaaardzo dużo siły.
To dobra wiadomość dla Nas.
ale Szacun dla Celty !
3
Jakie CHŁOPIE ??? toż to Dziołcha :D
0
na gorąco raczej nie dostaniesz, musisz poczekać kilkanaście minut, napewno się coś pojawi ;)
0
i tak jak piłkarze, sędziowie, powinni dostawać zawieszenia za takie OCZYWISTE błędne decyzje !!!!!
0
Douglas wszedł i od razu gra zaczęła się kleić :D
1
w każdym meczu mi imponuje swoim pressingiem przez cały mecz !
On jest głównym motorem napędowym całej maszyny zwanej Barcelona.
Jego motywacja i zaangażowanie dały nam trofea !
(oczywiście nie ujmuje pracy jakiej wykonali pozostali zawodnicy, jednak to Suarez ma wpływ na cały zespół)
0
Que se quema ?? MADRID !!!
1
Profesor:
na boisku
i podczas wywiadów !!!
0
Bardziej Henry w Arsenalu ;)
0
prosze ;)
2
Pierwsza połowa:
Druga połowa:
7
Na Canal+Sport2 leci powtórka gwałtu :)
6
Koncert
Spektakl
Magia
Finezja
Wspaniałe jest być kibicem Blaugrany :D
3
Mathieu, prawie jak Henry !!! :D
5
Czeryszew standing ovation !!! :D
1
Ludzie Dajcie na LUZ !!!
lepszy taki strzał niż ten śmieszny rozbieg Neya :D
Świetne spotkanie w wykonaniu Naszych (przypomina mi się mecz z Romą 6-1)
na +
- Mathieu (świetny mecz, bardzo pewny)
- Neymar i Iniesta - MAGIA !!!
- Suarez wiadomo - PISTOLERO !!!
na -
- została tylko 1 połowa tego Spektaklu !!!
0
Też chciałbym koszulkę Suareza :D
11
https://www.facebook.com/fcfootbole/videos/721691304639862/
hahah :D