0

Lucho na zdjęciu : "Siiiiiiiiiiiii" :D

1

masz wejście optyczne (DIGITAL IN)

takiego kabla potrzebujesz: http://allegro.pl/kabel-przewod-optyczny-cyfrowy-toslink-slim-0-5m-i4858325851.html

łączysz TV (DIGITAL OUT) i kino (DIGITAL IN)

w opcjach ustawiasz na wyjscia optyczne i powinno śmigać :)

8

Mail do Ibrahimovicia : gmail@Zlatan.com

pozdro z podłogi :D

0

Paryż powinien przycisnąć. W ostatnim meczu ligowym z Lille kilku kluczowych graczy odpoczywało.

1

wczorajsze bramki z komantarzem Ray'a Hudson'a :



:D

1

wczorajsze bramki z komantarzem Hudson'a :



:D

24

wczorajsze niezwykłe wykonanie rzutu karnego przypomniało mi o równie niekonwencjonalnej pułapce offside'owej przeciwko PSG:

0

Mirosławski i Ćwiąkała :)
Ciekawostka : Ćwiąkała jest komentatorem kilka miesięcy :)

33

W życiu nie widziałem tak świetnie wydanych 80 milionów :-D

17

Messi jest niesamowity!
w tamtym sezonie w meczu z Getafe wykonał karnego a'la Panenka, i sam Antonín Panenka wypowiedział się że był on perfekcyjnie wykonany.

a wczoraj Leo wykonał karnego w stylu Cruyffa, który również wyszedł perfekcyjnie :D

Dzięki Bogu że żyjemy w tych czasach :D

0

"na dodatek dzisiaj może zanotować trzydziesty kolejny mecz bez porażki"
pompowanie balonika :/

22

celta straciła w tym meczu baaaardzo dużo siły.
To dobra wiadomość dla Nas.

ale Szacun dla Celty !

3

Jakie CHŁOPIE ??? toż to Dziołcha :D

0

na gorąco raczej nie dostaniesz, musisz poczekać kilkanaście minut, napewno się coś pojawi ;)

0

i tak jak piłkarze, sędziowie, powinni dostawać zawieszenia za takie OCZYWISTE błędne decyzje !!!!!

0

Douglas wszedł i od razu gra zaczęła się kleić :D

1

w każdym meczu mi imponuje swoim pressingiem przez cały mecz !

On jest głównym motorem napędowym całej maszyny zwanej Barcelona.
Jego motywacja i zaangażowanie dały nam trofea !

(oczywiście nie ujmuje pracy jakiej wykonali pozostali zawodnicy, jednak to Suarez ma wpływ na cały zespół)

0



Que se quema ?? MADRID !!!

1

Profesor:
na boisku
i podczas wywiadów !!!

0

Bardziej Henry w Arsenalu ;)

0


prosze ;)

2

Pierwsza połowa:


Druga połowa:

7

Na Canal+Sport2 leci powtórka gwałtu :)

6

Koncert
Spektakl
Magia
Finezja

Wspaniałe jest być kibicem Blaugrany :D

3

Mathieu, prawie jak Henry !!! :D

5

Czeryszew standing ovation !!! :D

1

Ludzie Dajcie na LUZ !!!
lepszy taki strzał niż ten śmieszny rozbieg Neya :D

Świetne spotkanie w wykonaniu Naszych (przypomina mi się mecz z Romą 6-1)

na +
- Mathieu (świetny mecz, bardzo pewny)
- Neymar i Iniesta - MAGIA !!!
- Suarez wiadomo - PISTOLERO !!!

na -
- została tylko 1 połowa tego Spektaklu !!!

0

Też chciałbym koszulkę Suareza :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?