- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1115 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1115 Culés
0
Jak myślicie jaka będzie podstawowa 11 Reprezentacji Hiszpanii na Euro we Francji?. Ja obstawiam De gea, Vdal, Ramos, Pique, Alba , Busquets , Iniesta, Silva, Isco, Morata, Lucas Perez. Del Bosque zawsze ma największy ból głowy, a mimo tego nigdy nie wiadomo jak im pójdzie. Liczę, że nasi chociaż z grupy wyjdą :)
2
@Kszysiek7 Za Vidala pewnie będzie Juanfran lub Carvaial. I zamiast Lucasa Pereza, jakiś inny ofensywny pomocnik, może Cazorla, a może Fabregas wróci do łask. Reszta moim zdaniem ok.
0
@Kszysiek7 za Lucasa Pereza na pewno bardziej Paco Alcacer.
Może Roberto się załapie :)
1
@Kszysiek7 Casillas - Juanfran, Ramos, Pique, Alba - Sergio, Cesc, Iniesta - Silva Pedro Morata.
To jest Del Bosque...
0
@Razorek Pedro, chyba raczej nie - przesadziłby. Carvaial, Juanfran, Moreno, Paco Alcacer, Cazorla, Roberto - jak któryś z nich wyjdzie zamiast, któregoś z tej 11 którą podałem wyżej , to rozumiem , bo ciężki ma wybór. Ale też bez przesady. Może fFabregas wróci do łask, zależy jak się sezon dalej potoczy.