La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 797 Culés

5

1

@zabamix Wg statystyk z twitterów i Marca oraz AS real nigdy nie odrobił takie starty w takim momencie sezonu.

Natomiast Barca nie miała takiego trio jak teraz to nigdy nie utrzymała takiej przeagi zawsze ją trwoniła ale nie calkowicie.

Dlatego śmiem twierdziż iz gdy będzie już matematyczne bezpieczeństwo pktowe Ter Stegen powinien bronić bo i tak już Zamorra powędruje do Oblaka

konto usunięte

2

@Wojciech6 Claudio nie ma takiej złej średniej i spokojnie może walczyć o Zamore. Jednak jeśli uda nam się wygrać kolejne mecze w LM co będzie niesamowicie trudne to Claudio powinien dostać wolne. W tym roku kolejne Copa America i Bravo nie będzie miał znowu wakacji. A ter Stegenowi przyda się ogarnie przed finalami.

0

@zabamix Wolalbys, żeby opowiadał, że Real spokojnie odrobi straty? Kończ waść, wstydu oszczędź...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?