- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1629 Culés
Gorące dyskusje
Batys
1
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
55 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1629 Culés
0
Trzeba powiedzieć jasno złota piłka 2015 dla Roberta to abstrakcja. Więc nie wiem po co cytujecie tutaj poszczególnych ludzi. Boniek to gość, którego dobrze się słucha i to, że ''broni swojego'' nie ma w tym nic dziwnego, a czy w to wierzy to już inna para kaloszy. Messi zgarnie złotą piłkę i nie ma dyskusji, więc zaproponuje o wiele ciekawszą.
Liga Mistrzów 3 kolejka.
*PSG-Real
*Arsenal-Bayern
Wasze typy?
0
@Lukita PSG i Bayern.
Myślę że Paryżanie u siebie wreszcie pokażą wielką klasę i ograją Real, a Bayern gra praktycznie nie o awans, a o 1 miejsce w grupie także na Emirates będą niezwykle mocni by prawdopodobnie pożegnać Arsenal z LM.
0
@Lukita P$G wygra i Bayern wygra Lewy 2 bramy szkoda ze Wojtkowi nie strzeli moze za rok jesli "najlepsza liga swiata" nie straci miejsca w LM bo wiadomo ze Arsenal bedzie 4
0
@Lukita PSG- Real 1
Arsenal - Bayern x2 (podwójna szansa)
3
@Stinger Po cichu liczę że Angel dorzuci brameczkę z Realem :)
Myślę że w Paryżu górą będzie gospodarz, Real dość mocno osłabiony.
0
@zabamix O to byłoby fajne gdyby Di Maria strzelił Realowi...
1
@Stinger PSG vs Real
Według mnie dużo zależy od dyspozycji Navasa, bo jest ona ostatnio coby nie mówić genialna. Druga sprawa, kto się ''wykuruje'' na PSG po stronie Realu. Jeśli zagra James, który pamiętamy jak zaczął sezon, mecz z Betisem i dwie genialne bramki. Widoczny będzie brak Modrica, ale trzeba też pamiętać, że Real w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach stracił 2 gole, tylko 2 gole.
Arsenal-Bayern
Wiem, wiem to nudne, ale mając w takiej dyspozycji Lewandowskiego Bayern spokojnie może ograć Kanonierów, mają dwa mecze z Bayernem i nie widze szans na wyjście z grupy dla Arsenalu, co wcale nie powinno dziwić, ostatnio często Angielskie kluby kończą przygodę z LM już na fazie grupowej.
2011/12 - Man.Utd.
2012/13. - Chelsea, Man.City.
2014/15 - Liverpool.
Ot cała ''potęga'' Angielskich klubów w europie.