A ja czytam na wszelkiej maści media, które już kupiły Barcelonie piłkarza. Co ostrożniejsi piszą, że Nico już zdecydował o przenosinach do stolicy Katalonii i transfer jest na ostatniej prostej. A Wy tu piszecie, że Barca jest napalona na Williamsa Jr... Niestety, nie ma informacji, kto za piłkarza zapłacił ani ile zapłacił. Myślę, że kiedyś media, zwłaszcza sportowe, bardziej się szanowały. Gdy nie było internetu to człowiek nie czytał aż takich bredni. Nie będę tutaj rzucał linkami, ale o tym transferze nie czytałem w Skandalach ani na pudelku . To już nie dziennikarstwo, a plotkarstwo.
Takiej jednomyślności co konkretnego transferu dawno nie było wśród tutejszej społeczności. Oczywiście mnie również ten transfer bardzo by ucieszył. Media piszą o finansach, kto i ile proponuje, że Barca nie może konkurować ale ma przewagę itd. Mam jednak przekonanie, że o prawdziwych sumach dowiemy się przy okazji pierwszego przedłużenia umowy przez piłkarza, jeśli tutaj będzie grał, rzecz jasna. Nie kupuję tej narracji o jakieś rzekomej przewadze Barcelony. Chłopak nie zmieni środowiska ze względu na Yamala czy 5 Yamalow. To kompletny nonsens. W imię czego miałby rezygnować z dużej kasy? Jeśli miałby z niej zrezygnować to raczej po to, by zostać w Bilbao. Tam ma rodzinę, gra z bratem, a po boisku biegają goście, z którymi trenuje od dziecka. Ma swoich kibiców, jest gwiazdą w zespole itd. Jeśli zdecyduje się na inny projekt to po to, by mieć z tego jakieś korzyści. Ja nie wątpię w ten transfer, bo Laporta jest zdolny, by wszystkich nas zaskoczyć. Będzie musiał jednak podjąć pewien wysiłek finansowy, by go przekonać, że warto postawić na Barcelonę. W każdym artykule, każdej wzmiance o tym transferze pada zawsze jeden argument - przyjaźń z Yamalem. Mogliby dziennikarze trochę lepiej się postarać.
@jamal00 No nie, to nie do końca tak działa. Umowy zostało tylko 4 lata, to jest niewiele. Nike nie może olać Barcelony, bo za 4 lata straci ważnego kontrahenta. Oczywiście nie pójdzie na warunki Laporty, to jest jasne, ale by przeciągnąć umowę będzie musiał zrobić jakiś gest. Nikt nie zmusi Barcelony do podpisania nowej, niekorzystnej umowy, ale wszystko w rękach ludzi, którzy odpowiadają w klubie za kontakty z Nike.
I co komu po odszkodowaniu, jak chłopak musi znów biegać po lekarzach i nikt nie wie, kiedy wróci do gry. Szkoda cholernie, bo złapał niezły rytm, prezentował się na turnieju naprawdę dobrze. Że też na niego musiało trafić...
Barto to był jednak hojny pracodawca. Chłop, który nigdy nie powinien zakładać koszulki Barcelony zarabia kasę jak stoper światowej klasy. Zresztą, swego czasu było nawet spore grono odważnych, którzy go za takiego uważali.
@MateuszDoniec Dzięki. Zobaczymy jak poradzi sobie Belletti. Te personalne decyzje Laporty/Deco, słusznie czy nie, jakoś budzą we mnie podejrzenie. Trzymam jednak kciuki, bo co innego pozostało?
Nie wiem kto jest bardziej winny zaistniałej sytuacji: piłkarz, sztab Urugwaju czy Barcelona. Kto wymyślił, by piłkarz z niedoleczoną kontuzją jechał na tak prestiżowy turniej.
Ludziom się tu marzy 80-100 baniek za Urusa. Przecież więcej jak 60-70 nikt za niego nie wyłoży, a Laporta taką kwotę zaakceptuje. Nie daję wiary, że będą stawiać zaporowe żądania. Kiedy Barca dostała za piłkarza podobne pieniądze? Chciałbym się mylić.
Ale jak długo będzie czekał? Bo pociąg z napisem "Barcelona" ma bardzo duże opóźnienia. Gdyby Decunio z wujkiem Jankiem nie zrobili tego durnego dealu z Roque, szanse na pozyskanie Juniora byłyby może nieco większe (choć i tak nie jestem przekonany), a tak to trzeba teraz mamić kibiców wzmocnieniami, które nie nastąpią w tym okienku.
Ja akurat nie pamiętam, bo jestem stary i pamięć już zawodzi, ktoś z Redakcji jednak wspominał, że chłopak był na testach w Barcelonie. Może Jarek wie coś więcej na ten temat. Jeszcze jakby tego Wirtza wyjąć, wtedy Barca miałaby na lata obsadzone kluczowe pozycje i można byłoby poszaleć. Do takiej paczki byłby konieczny odpowiedni trener, rzecz jasna... Zaraz jakiś bystrzak mi napisze: "ej, wstawaj, bo ...". Za marzenia nie sadzają do puszki. W tej dość smutnej rzeczywistości wskazane jest czasem popuścić wodze fantazji. Jeśli chodzi o Wirtza to ja mam obawy, że chłopak razem z Alonso skończą na etacie u Pereza.
Musiala gorszy nie jest. Taki piłkarz w Barcelonie to byłoby złoto. Baya chce robić interes i pozyskać Araujo. Niech dają Musiale i jeszcze im można dorzucić Roberto w pakiecie.
@Comentateiro Media po tym meczu miały niezłą pożywkę, to była zbiorowa, rodzinna histeria, bo i matka, i siostra płakały razem z CR. Wczoraj wszystkie media były zdominowane jedna, zupełnie nieistotną informacją. Jakież to było żenujące...
Ta lista jest cholernie długa i wymienić każdego z osobna byłoby niemożliwe. Ale skoro jesteśmy przy bramkarzach, Barca powinna postarać się o konkurencję dla MATSa, albo nawet jego zastępcę. Diogo nie jest jakimś pajacem z kapelusza, który błysnął interwencją na turnieju, tylko bramkarzem o pewnej już renomie w Europie. Jego transfer do dużego klubu jest kwestią czasu. Podobnie rzecz ma się z Mamardashwilim, który przez Transfermarkt wyceniany jest na 35 baniek i coś koło tej sumy wynosi też jego klauzula. "Mama" nie zagrzeje za długo miejsca w Valencii, bo choć młody to już dość ograny zawodnik. Ja wiem, że Marc ma tutaj status legendy, uważany jest za nietykalnego i narażę się znacznej większości, ale nie miałbym żalu do zarządu, gdyby go wymienili na młodszy, zdolny model. Zwłaszcza, że Inaki nie stanowi dla Niemca konkurencji i nie można go uznać za liczącego się kandydata do przejęcia koszulki z numerem 1. Edit: tak na marginesie, nie sądzę, by Costa pogodził się z rolą rezerwowego, gdyby do tej Barcelony jednak trafił.
Ale to nie tylko Barca, a ogólnie La Liga ma z nimi umowę, jeśli dobrze pamiętam. Rzuć Krystian szersze światło na partnerów tej firmy, bo od komentarzy łeb człowieka boli. Pół piłkarskiego świata z nimi współpracuje, ich reklamy były i są na wszystkich boiskach La Liga, bo to był deal Tebasa, zdaje się.
1
Dziwne rzeczy dzieją się ostatnio.
0
Jeszcze jakby się dowiedział od księgowego, że nie ma szans na wypłatę...
1
A ja czytam na wszelkiej maści media, które już kupiły Barcelonie piłkarza. Co ostrożniejsi piszą, że Nico już zdecydował o przenosinach do stolicy Katalonii i transfer jest na ostatniej prostej. A Wy tu piszecie, że Barca jest napalona na Williamsa Jr...
Niestety, nie ma informacji, kto za piłkarza zapłacił ani ile zapłacił. Myślę, że kiedyś media, zwłaszcza sportowe, bardziej się szanowały. Gdy nie było internetu to człowiek nie czytał aż takich bredni. Nie będę tutaj rzucał linkami, ale o tym transferze nie czytałem w Skandalach ani na pudelku . To już nie dziennikarstwo, a plotkarstwo.
1
Takiej jednomyślności co konkretnego transferu dawno nie było wśród tutejszej społeczności. Oczywiście mnie również ten transfer bardzo by ucieszył. Media piszą o finansach, kto i ile proponuje, że Barca nie może konkurować ale ma przewagę itd. Mam jednak przekonanie, że o prawdziwych sumach dowiemy się przy okazji pierwszego przedłużenia umowy przez piłkarza, jeśli tutaj będzie grał, rzecz jasna.
Nie kupuję tej narracji o jakieś rzekomej przewadze Barcelony. Chłopak nie zmieni środowiska ze względu na Yamala czy 5 Yamalow. To kompletny nonsens. W imię czego miałby rezygnować z dużej kasy? Jeśli miałby z niej zrezygnować to raczej po to, by zostać w Bilbao. Tam ma rodzinę, gra z bratem, a po boisku biegają goście, z którymi trenuje od dziecka. Ma swoich kibiców, jest gwiazdą w zespole itd. Jeśli zdecyduje się na inny projekt to po to, by mieć z tego jakieś korzyści.
Ja nie wątpię w ten transfer, bo Laporta jest zdolny, by wszystkich nas zaskoczyć. Będzie musiał jednak podjąć pewien wysiłek finansowy, by go przekonać, że warto postawić na Barcelonę. W każdym artykule, każdej wzmiance o tym transferze pada zawsze jeden argument - przyjaźń z Yamalem. Mogliby dziennikarze trochę lepiej się postarać.
0
Bogato, ale z końcem okienka to pewnie do 250 dobije. Ja nie jestem wymagający, mnie wystarczy jeśli Laporta upora się z Nico i pogoni Lengleta.
4
Pożegnać, podziękować, zapomnieć. Talent to nie wszystko.
0
@jamal00 No nie, to nie do końca tak działa. Umowy zostało tylko 4 lata, to jest niewiele. Nike nie może olać Barcelony, bo za 4 lata straci ważnego kontrahenta. Oczywiście nie pójdzie na warunki Laporty, to jest jasne, ale by przeciągnąć umowę będzie musiał zrobić jakiś gest. Nikt nie zmusi Barcelony do podpisania nowej, niekorzystnej umowy, ale wszystko w rękach ludzi, którzy odpowiadają w klubie za kontakty z Nike.
0
Cyt:" Girona będzie mogła grać w Lidze Mistrzów bez rozdziału z City". Można więcej informacji na ten temat? Jaki rozdział, o co chodzi?
0
Cucu musi mieć urwanie głowy z tą czupryną.
0
I co komu po odszkodowaniu, jak chłopak musi znów biegać po lekarzach i nikt nie wie, kiedy wróci do gry. Szkoda cholernie, bo złapał niezły rytm, prezentował się na turnieju naprawdę dobrze. Że też na niego musiało trafić...
0
W II turze wyborów we Francji do urn poszło ponad 67 procent obywateli, tak podaje IPSOS. Spora frekwencja zobaczymy, na kogo postawią Francuzi.
1
Barto to był jednak hojny pracodawca. Chłop, który nigdy nie powinien zakładać koszulki Barcelony zarabia kasę jak stoper światowej klasy. Zresztą, swego czasu było nawet spore grono odważnych, którzy go za takiego uważali.
0
@MateuszDoniec Dzięki. Zobaczymy jak poradzi sobie Belletti. Te personalne decyzje Laporty/Deco, słusznie czy nie, jakoś budzą we mnie podejrzenie. Trzymam jednak kciuki, bo co innego pozostało?
1
Nie wiem kto jest bardziej winny zaistniałej sytuacji: piłkarz, sztab Urugwaju czy Barcelona. Kto wymyślił, by piłkarz z niedoleczoną kontuzją jechał na tak prestiżowy turniej.
7
Jakiej nienawiści, o czym ten tekst w ogóle, kto to wymyślił ? Dawno takiego gniota nie czytałem.
1
Ludziom się tu marzy 80-100 baniek za Urusa. Przecież więcej jak 60-70 nikt za niego nie wyłoży, a Laporta taką kwotę zaakceptuje. Nie daję wiary, że będą stawiać zaporowe żądania. Kiedy Barca dostała za piłkarza podobne pieniądze?
Chciałbym się mylić.
3
Ojciec już pas moczy...
0
Ale jak długo będzie czekał? Bo pociąg z napisem "Barcelona" ma bardzo duże opóźnienia.
Gdyby Decunio z wujkiem Jankiem nie zrobili tego durnego dealu z Roque, szanse na pozyskanie Juniora byłyby może nieco większe (choć i tak nie jestem przekonany), a tak to trzeba teraz mamić kibiców wzmocnieniami, które nie nastąpią w tym okienku.
0
Ja akurat nie pamiętam, bo jestem stary i pamięć już zawodzi, ktoś z Redakcji jednak wspominał, że chłopak był na testach w Barcelonie. Może Jarek wie coś więcej na ten temat.
Jeszcze jakby tego Wirtza wyjąć, wtedy Barca miałaby na lata obsadzone kluczowe pozycje i można byłoby poszaleć.
Do takiej paczki byłby konieczny odpowiedni trener, rzecz jasna...
Zaraz jakiś bystrzak mi napisze: "ej, wstawaj, bo ...". Za marzenia nie sadzają do puszki. W tej dość smutnej rzeczywistości wskazane jest czasem popuścić wodze fantazji.
Jeśli chodzi o Wirtza to ja mam obawy, że chłopak razem z Alonso skończą na etacie u Pereza.
7
Musiala gorszy nie jest. Taki piłkarz w Barcelonie to byłoby złoto. Baya chce robić interes i pozyskać Araujo. Niech dają Musiale i jeszcze im można dorzucić Roberto w pakiecie.
2
@Comentateiro Media po tym meczu miały niezłą pożywkę, to była zbiorowa, rodzinna histeria, bo i matka, i siostra płakały razem z CR. Wczoraj wszystkie media były zdominowane jedna, zupełnie nieistotną informacją. Jakież to było żenujące...
0
Są inni kandydaci, za których arabskie kluby ponoć sporą kasę oferują.
0
A komu to problemy są potrzebne? Barca ma ich nadmiar.
0
Super, ale to logo sponsora zupełnie mi nie pasuje, a właściwie to nie podoba mi się od samego początku.
1
Ta lista jest cholernie długa i wymienić każdego z osobna byłoby niemożliwe.
Ale skoro jesteśmy przy bramkarzach, Barca powinna postarać się o konkurencję dla MATSa, albo nawet jego zastępcę. Diogo nie jest jakimś pajacem z kapelusza, który błysnął interwencją na turnieju, tylko bramkarzem o pewnej już renomie w Europie. Jego transfer do dużego klubu jest kwestią czasu. Podobnie rzecz ma się z Mamardashwilim, który przez Transfermarkt wyceniany jest na 35 baniek i coś koło tej sumy wynosi też jego klauzula. "Mama" nie zagrzeje za długo miejsca w Valencii, bo choć młody to już dość ograny zawodnik. Ja wiem, że Marc ma tutaj status legendy, uważany jest za nietykalnego i narażę się znacznej większości, ale nie miałbym żalu do zarządu, gdyby go wymienili na młodszy, zdolny model. Zwłaszcza, że Inaki nie stanowi dla Niemca konkurencji i nie można go uznać za liczącego się kandydata do przejęcia koszulki z numerem 1.
Edit: tak na marginesie, nie sądzę, by Costa pogodził się z rolą rezerwowego, gdyby do tej Barcelony jednak trafił.
0
Niech przestanie marzyć, a zacznie coś robić w celu sprowadzenia tego chłopaka. Taka okazja nie trafia się każdego dnia, tym bardziej Barcelonie.
0
A co z Lopezem, skąd ta zmiana, Oscar sobie nie radził? Wyrzucą jak Pimiente? Przecież spod ręki Lopeza wyszła masa utalentowanej młodzieży.
1
Coś marnie że skutecznością Francuzów.
7
Ciekawe gdzie go rzucą na wypożyczenie.
1
Ale to nie tylko Barca, a ogólnie La Liga ma z nimi umowę, jeśli dobrze pamiętam. Rzuć Krystian szersze światło na partnerów tej firmy, bo od komentarzy łeb człowieka boli. Pół piłkarskiego świata z nimi współpracuje, ich reklamy były i są na wszystkich boiskach La Liga, bo to był deal Tebasa, zdaje się.