To początek sezonu, braki kadrowe, więc wyciąganie wniosków nie ma sensu. Nie mniej, rzuca się w oczy to co zawsze: brak gry z pierwszej piłki, zero zaskoczenia, pchanie się na siłę środkiem pola, ewidentny brak lewego skrzydła, a akcja bramkowa pokazała jak silną bronią są skrzydła. Mecz jest senny, nie wiadomo, czy Flick dał im popalić, na jakim etapie przygotowań są poszczególni gracze, ale sprawiają wrażenie zmęczonych. Podoba mi się Bernal w odbiorach. Dzisiejsze spotkanie pokazuje też, że MATS musi mieć konkurencję, a najlepiej jakby ktoś wyłożył za niego grube siano. Cóż, nie należę do jego najgorętszych i bezkrytycznych wielbicieli. Mimo wszystko byłoby wstyd przegrać z tak słabą drużyna jak Valencia.
No i wreszcie wróci UTDLR nadawana systematycznie. Nie mogę się doczekać. Było jasne, że Mamardashvili nie zagrzeje długo miejsca w Valencii i odejdzie do któregoś z mocnych klubów. Jeśli Live go kupi, będzie mieć obsadzoną pozycję na lata. W Barcelonie trzeba się martwić, czy MATS-owi wyjdzie sezon, czy będzie wpuszczał wszystko, co zmierza w kierunku bramki.
Teraz będzie jazda po całości. Na goal line szkoda pieniędzy, na durne technologie i pensje Tebasa, który bierze ponad 5 milionów euro nie szkoda. Piłka nożna zaczyna odpychać i coraz mniej przyjemności człowiek czerpie z jej oglądania.
Kupowanie kotów w worku to specjalność zakładu pod szyldem "Barcelona". Dziwi brak zainteresowania, przecież przed transferem do Barcelony podobno angielskie kluby oferowały za niego o wiele więcej jak Barcelona...Tottenham, jeśli się nie mylę, chciał nawet "stówkę" wyłożyć, ale Vitor kocha Barcelonę, podobnie jak jego agent i postanowili, że oleją wielką kasę... Ja nie rozumiem, po co takie nabijanie kibiców w butelkę? Przecież wyłazi szydło z worka za każdym razem. Czy to w przypadku Gomesa, którego podobno sprzątnęła Barca białej zarazie, czy Arthura Melo, który miał być Xavim, a który okazał się człowiekiem-cyrklem, jak to sprytnie określił jeden z Czytelników.
@BorzyKrzys No tak, a gdyby ich nie było, podniosłoby się larum, że dzieci i młodzież nie mają warunków do gry w piłkę. Zresztą, jak czytam komentarze, różni ludzie korzystają z tych boisk dość często. Niezależnie od wszystkiego, przy tych inwestycjach też pewnie rozchodzi się kasa na prawo i lewo.
Mnie ich puchary zupełnie nie interesują i raczej nie zdobyte trofea są powodem miłości do klubu. Inna sprawa, że całkowicie zmarnowano potencjał Messiego, nie budowano projektu tylko robiono zakupy na "oślep", byleby gwiazdy w drużynie się zgadzały. Wybór trenerów też nie był za szczęśliwy po odejściu Pepa. Martino, Setien... Przede wszystkim zaś duet Rosell-Bartomeu zdecydował o tym, że Barca znajduje się w takim, nie innym miejscu.
Te 28 baniek od Evertonu to jakiś kit. Przecież Barca zapłaciła podobno 30 baniek kwoty stałej za piłkarza. Chłopak nie zdążył wypełnić warunków, które uruchamiałyby zmienne. Tylko głupek nie weźmie kasy jaką oferuje niby Everton. I nad czym się ten Everton zastanawia, skoro tak bardzo chce wpłacić te 28 baniek? Kto wypuszcza takie bajki i po co? Jeśli to ma być element strategii transferowej to wygląda na bardzo pokrętny.
Dajcie już spokój, klub ma problemy z powrotem do zasady 1:1. Dlaczego ktoś miałby się pchać w kłopoty na własne życzenie, a Barca sobie jeszcze Olmo zafundowała, żeby było "łatwiej" tego Nico podpisać w razie czego. Przecież to jest pasmo absurdów. Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na wybór nowych władz z nadzieją, że socios tym razem wybiorą człowieka mądrego.
To już czytaliśmy kilka dni temu, że niby są dogadani i jest super. Ale dwa dni później kolejny news mówi, że siano się nie zgadza i Clement nie ruszy swojego drogiego tyłka, a jeśli już to Barca będzie zmuszona do płacenia sporej części jego honorarium i tak w kółko. Przynajmniej się z nim nie nudzą...
Mnie nie jest specjalnie do śmiechu, bo do końca byłem naiwny i myślałem, że ten transfer się wydarzy. Wbrew logice i sytuacji finansowej klubu wierzyłem do samego końca, bo od dość dawna Barca nie zrobiła takiego transferu, co do którego byłaby niemalże pełna zgoda. Mówi się, że transfer Olmo nie miał żadnego wpływu na transfer Nico. I w mojej opinii to tylko połowa prawdy. Olmo został kupiony na raty, nie mniej Olmo zabrał sporo przestrzeni w FFP, więc jakiś wpływ na przyjście Nico jednak miał.
To tylko Barca kupuje po 140 i sprzedaje po 20, choć ten cały Diaz nie wiem czy wart jest chociażby tych 50 baniek. 75 to jakaś cena z kosmosu, a właściwie cena dla Barcelony, która, jeśli trzeba będzie, to zapłaci i nie będę tym zdziwiony. Człowiek, który negocjować potrafił został z klubu wypchnięty, został ten, co potrafi tylko wpłacać klauzule. Zresztą, jaki Diaz? To kolejny etap rozgrywek Laporty i sprzyjających mu dziennikarzy, takie mam przynajmniej wrażenie. Kupili Olmo i już nic nie muszą, bo przecież skład jest wyśmienity. Oby nigdy więcej polityk nie został prezesem tego klubu.
@Midast Roberto za Guardioli nie był w dynamice pierwszego zespołu, bo przed nim w kolejce stał Thiago, który jak wiadomo opuścił Barcelonę i poszedł do Pepa. Zatem Axel ma chyba rację i SR trafił do pierwszej drużyny dopiero w 2013 roku. Edit: Widzę, że kolega @ka3fcb przejrzał szczegółowy bilans występów Roberto i wychodzi na to, że piłkarz miał swoje epizody już w 2010 i 2011 roku.
@Midast Iniesta pożegnanie miał godne, Xavi również. Czy można wyobrazić sobie lepsze pożegnanie z klubem jak mecz na Camp Nou wypełnionym po brzegi? Jak psa potraktowano Luisito i to odejście było smutne, podobnie jak odejście Leo.
I dlatego wydaje 60 milionów na kolejnego...Barto nie miał projektu, ale Laporta z Deco też jadą bez mapy. Ciekawe, kiedy Barca doczeka się prezesa, który nie będzie się wtrącał w kompetencje dyrekcji sportowej i trenera.
Cóż, to nie jest wina piłkarza. Nikt o zdrowych zmysłach tak łatwo nie odpuści tak lukratywnego kontraktu. Inna sprawa to jego ambicje i sportowa przydatność. Jeśli Barca miałaby opłacać 3/4 jego kontraktu to chyba lepiej byłoby zostawić w klubie i posadzić na trybunach. Może w zimowym okienku zmięknie i zda sobie sprawę z własnej wartości jako piłkarz. Bo jaki to interes płacić 6 mln gościowi, który gra dla innego klubu?
Tego chłopaka nie można zmarnować i Flick musi znaleźć dla niego miejsce w składzie. Może nie jest to jakiś wybitny technik, może i musi poprawić ostatnie podanie, ale ma wolę walki, mental zwycięzcy, cechy, które pozwolą mu na dalszy rozwój i bycie coraz lepszym.
Patent na reklamy w urządzeniach z Androidem jest prosty, w Windows też człowiek sobie radzi, ale w iPhonie nie jestem w stanie sobie poradzić, a reklam jest naprawdę duża ilość. Jeśli ktoś ma dobry patent i chce się podzielić to ja będę wdzięczny.
0
To początek sezonu, braki kadrowe, więc wyciąganie wniosków nie ma sensu. Nie mniej, rzuca się w oczy to co zawsze: brak gry z pierwszej piłki, zero zaskoczenia, pchanie się na siłę środkiem pola, ewidentny brak lewego skrzydła, a akcja bramkowa pokazała jak silną bronią są skrzydła. Mecz jest senny, nie wiadomo, czy Flick dał im popalić, na jakim etapie przygotowań są poszczególni gracze, ale sprawiają wrażenie zmęczonych. Podoba mi się Bernal w odbiorach.
Dzisiejsze spotkanie pokazuje też, że MATS musi mieć konkurencję, a najlepiej jakby ktoś wyłożył za niego grube siano. Cóż, nie należę do jego najgorętszych i bezkrytycznych wielbicieli.
Mimo wszystko byłoby wstyd przegrać z tak słabą drużyna jak Valencia.
3
Pół godziny spotkania i jeden celny strzał na bramkę...
7
Ten czarny z 12 powinien mieć przynajmniej jakieś upomnienie.
0
@JarekS Będę bardzo zmartwiony jeśli się okaże, że masz rację w sprawie Lopeza. Ja po cichu liczę, że Flick znajdzie miejsce dla Lopeza.
0
Trzy dni temu czytaliśmy, że nigdzie się nie ruszają z De Jongiem. Szybko zmienia się perspektywa. Pytanie: dziennikarzy, czy samego piłkarza?
0
Wszystko to już wiemy od kilu dni, nie ma jednak żadnych konkretów, co wynegocjował ten Deco?
0
No i wreszcie wróci UTDLR nadawana systematycznie. Nie mogę się doczekać.
Było jasne, że Mamardashvili nie zagrzeje długo miejsca w Valencii i odejdzie do któregoś z mocnych klubów. Jeśli Live go kupi, będzie mieć obsadzoną pozycję na lata. W Barcelonie trzeba się martwić, czy MATS-owi wyjdzie sezon, czy będzie wpuszczał wszystko, co zmierza w kierunku bramki.
2
@jeronimofrancisco Jaki Real i co wygrał? W artykule ani słowa o RM.
3
Teraz będzie jazda po całości. Na goal line szkoda pieniędzy, na durne technologie i pensje Tebasa, który bierze ponad 5 milionów euro nie szkoda. Piłka nożna zaczyna odpychać i coraz mniej przyjemności człowiek czerpie z jej oglądania.
1
Niezły "Kubuś" z tego starego Yamala.
0
Kupowanie kotów w worku to specjalność zakładu pod szyldem "Barcelona". Dziwi brak zainteresowania, przecież przed transferem do Barcelony podobno angielskie kluby oferowały za niego o wiele więcej jak Barcelona...Tottenham, jeśli się nie mylę, chciał nawet "stówkę" wyłożyć, ale Vitor kocha Barcelonę, podobnie jak jego agent i postanowili, że oleją wielką kasę...
Ja nie rozumiem, po co takie nabijanie kibiców w butelkę? Przecież wyłazi szydło z worka za każdym razem. Czy to w przypadku Gomesa, którego podobno sprzątnęła Barca białej zarazie, czy Arthura Melo, który miał być Xavim, a który okazał się człowiekiem-cyrklem, jak to sprytnie określił jeden z Czytelników.
0
@BorzyKrzys No tak, a gdyby ich nie było, podniosłoby się larum, że dzieci i młodzież nie mają warunków do gry w piłkę. Zresztą, jak czytam komentarze, różni ludzie korzystają z tych boisk dość często. Niezależnie od wszystkiego, przy tych inwestycjach też pewnie rozchodzi się kasa na prawo i lewo.
1
Mnie ich puchary zupełnie nie interesują i raczej nie zdobyte trofea są powodem miłości do klubu. Inna sprawa, że całkowicie zmarnowano potencjał Messiego, nie budowano projektu tylko robiono zakupy na "oślep", byleby gwiazdy w drużynie się zgadzały. Wybór trenerów też nie był za szczęśliwy po odejściu Pepa. Martino, Setien... Przede wszystkim zaś duet Rosell-Bartomeu zdecydował o tym, że Barca znajduje się w takim, nie innym miejscu.
3
Dopiero teraz zaczną się szopki z gwizdaniem ręki.
4
Te 28 baniek od Evertonu to jakiś kit. Przecież Barca zapłaciła podobno 30 baniek kwoty stałej za piłkarza. Chłopak nie zdążył wypełnić warunków, które uruchamiałyby zmienne. Tylko głupek nie weźmie kasy jaką oferuje niby Everton. I nad czym się ten Everton zastanawia, skoro tak bardzo chce wpłacić te 28 baniek? Kto wypuszcza takie bajki i po co? Jeśli to ma być element strategii transferowej to wygląda na bardzo pokrętny.
0
Dajcie już spokój, klub ma problemy z powrotem do zasady 1:1. Dlaczego ktoś miałby się pchać w kłopoty na własne życzenie, a Barca sobie jeszcze Olmo zafundowała, żeby było "łatwiej" tego Nico podpisać w razie czego. Przecież to jest pasmo absurdów. Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na wybór nowych władz z nadzieją, że socios tym razem wybiorą człowieka mądrego.
0
To już czytaliśmy kilka dni temu, że niby są dogadani i jest super. Ale dwa dni później kolejny news mówi, że siano się nie zgadza i Clement nie ruszy swojego drogiego tyłka, a jeśli już to Barca będzie zmuszona do płacenia sporej części jego honorarium i tak w kółko. Przynajmniej się z nim nie nudzą...
1
Mnie nie jest specjalnie do śmiechu, bo do końca byłem naiwny i myślałem, że ten transfer się wydarzy. Wbrew logice i sytuacji finansowej klubu wierzyłem do samego końca, bo od dość dawna Barca nie zrobiła takiego transferu, co do którego byłaby niemalże pełna zgoda. Mówi się, że transfer Olmo nie miał żadnego wpływu na transfer Nico. I w mojej opinii to tylko połowa prawdy. Olmo został kupiony na raty, nie mniej Olmo zabrał sporo przestrzeni w FFP, więc jakiś wpływ na przyjście Nico jednak miał.
2
Rafa się nie popisał ripostą.
1
To tylko Barca kupuje po 140 i sprzedaje po 20, choć ten cały Diaz nie wiem czy wart jest chociażby tych 50 baniek. 75 to jakaś cena z kosmosu, a właściwie cena dla Barcelony, która, jeśli trzeba będzie, to zapłaci i nie będę tym zdziwiony. Człowiek, który negocjować potrafił został z klubu wypchnięty, został ten, co potrafi tylko wpłacać klauzule. Zresztą, jaki Diaz? To kolejny etap rozgrywek Laporty i sprzyjających mu dziennikarzy, takie mam przynajmniej wrażenie. Kupili Olmo i już nic nie muszą, bo przecież skład jest wyśmienity. Oby nigdy więcej polityk nie został prezesem tego klubu.
5
@ACRAB95 Gdyby nie Cruyff czy Rexach bylby Mou, bo taki byl zamysl Laporty
1
@Midast Roberto za Guardioli nie był w dynamice pierwszego zespołu, bo przed nim w kolejce stał Thiago, który jak wiadomo opuścił Barcelonę i poszedł do Pepa. Zatem Axel ma chyba rację i SR trafił do pierwszej drużyny dopiero w 2013 roku.
Edit: Widzę, że kolega @ka3fcb przejrzał szczegółowy bilans występów Roberto i wychodzi na to, że piłkarz miał swoje epizody już w 2010 i 2011 roku.
1
Nie będę silił się na uprzejmości i napiszę krótko: nareszcie.
1
@Midast Iniesta pożegnanie miał godne, Xavi również. Czy można wyobrazić sobie lepsze pożegnanie z klubem jak mecz na Camp Nou wypełnionym po brzegi? Jak psa potraktowano Luisito i to odejście było smutne, podobnie jak odejście Leo.
0
Co oznacza, że "czas działa na korzyść Barcelony"? Jaką korzyść ma Barca z pozyskania chimerycznego piłkarza?
1
I dlatego wydaje 60 milionów na kolejnego...Barto nie miał projektu, ale Laporta z Deco też jadą bez mapy. Ciekawe, kiedy Barca doczeka się prezesa, który nie będzie się wtrącał w kompetencje dyrekcji sportowej i trenera.
1
Cóż, to nie jest wina piłkarza. Nikt o zdrowych zmysłach tak łatwo nie odpuści tak lukratywnego kontraktu. Inna sprawa to jego ambicje i sportowa przydatność. Jeśli Barca miałaby opłacać 3/4 jego kontraktu to chyba lepiej byłoby zostawić w klubie i posadzić na trybunach. Może w zimowym okienku zmięknie i zda sobie sprawę z własnej wartości jako piłkarz. Bo jaki to interes płacić 6 mln gościowi, który gra dla innego klubu?
4
Tego chłopaka nie można zmarnować i Flick musi znaleźć dla niego miejsce w składzie. Może nie jest to jakiś wybitny technik, może i musi poprawić ostatnie podanie, ale ma wolę walki, mental zwycięzcy, cechy, które pozwolą mu na dalszy rozwój i bycie coraz lepszym.
0
A podobno chłop dogadał się z Atleti... Tyle warte są te wszystkie doniesienia...
0
Patent na reklamy w urządzeniach z Androidem jest prosty, w Windows też człowiek sobie radzi, ale w iPhonie nie jestem w stanie sobie poradzić, a reklam jest naprawdę duża ilość. Jeśli ktoś ma dobry patent i chce się podzielić to ja będę wdzięczny.