0

@th@les Te znaki przed Whoscored to jakiś chochlik, za późno na edycję, niestety.

1

Ąsąźz2ßWhoscored zażartowało sobie z kibiców Barcelony i oceniło Torresa na 7,4 przy 7,57 Yamala. Za co? Za 36 kontaktów z piłką, 1 kluczowe podanie, 88,5 % skuteczność podań, 3 strzały, w tym 2 celne i jeden odbiór.
Nie wiem, czy Ferran spełnia założenia trenera, ale skoro Flick trzyma go od dechy do dechy to musi być usatysfakcjonowany. Kibice już jednak trochę mniej.
Torres zalicza naprawdę spory zjazd, choć był taki moment, w którym duża część kibiców widziała jego zamiast Lewego.

0

Moje uwielbienie dla tego piłkarza pozostanie niezmienne do końca moich dni.

1

@mightyanaldevastator Właśnie zrozumiałem swojego babola ale na edycję lekko za późno.

0

Dla mnie Rafa absolutnie najlepszy piłkarz tych zawodów. 5 kluczowych podań, bramka i asysta i oczywiście na obrotach od gwizdka do gwizdka.

2

Może Flickr w końcu zrozumiał, że nie żaden Martin, a Valle czy Fort powinni grać częściej.

3

Poproszę o zmianę Yamala Mister Flick.

0

Czas najwyższy, by w końcu wrócił do grania. Wywiad nieco zmienia optykę, nie mnie 6 miesięcy bez gry to jest "hektar" czasu. Zwłaszcza, że chodzi o piłkarza, którego problemy zdrowotne na poważnie zaczęły się za kadencji Xaviego (nie mam takich intencji, by obwiniać Creusa).

0

W mojej opinii najważniejsze jest jego zaangażowanie w odbudowę formy i w miarę regularny sezon bez większych urazów. Wtedy będzie można oceniać, czy powinien zostać, czy odejść.

14

Mogłeś sobie darować te 65 lat. Bravo nie jest kimś, kto zasługuje na kpiny.

1

@slayer Tym razem chyba ominąłes wywiad z Tenasem. Jak miał zostać jak nikt niczego mu nie proponował, nikt z nim nie gadał.

0

Mnie się nie widzi ten gość i nie dlatego, że grał dla madrytu czy p$g ale dlatego, że wolałbym, aby szansę dostał któryś z młodych. Było przedłużyć z Tenasem, nie byłoby problemu

3

@tomekjd Czuję się wręcz winny. Przecież gdyby nie było krytyki, nie byłoby też kontuzji... Naprawdę nie kumam co takiego każe ludziom pisać tak bezsensowne komentarze.

0

@nelson25 Bo tak wygodniej i brak innych opcji na tym poziomie.

7

"Podejmą na wyjeździe Celtę Vigo..." Jak można podejmować kogoś na wyjeździe?

1

Można wysnuć taki wniosek, bardzo ryzykowny i niezbyt mądry, ale być może Niemiec nie bronił do tej pory na 100 procent bo obawiał się urazu. Dziś chciał się zrehabilitować za Monaco i kolano trafił szlag. Smutna historia, bo każdy piłkarz to dla trenera skarb w dzisiejszych czasach, szczególnie taki, dla którego nie ma dublera. Trzeba było brać Mama, choć lekko za wysoka ta cena dla Barcelony.

0

@SirChuck Myślę podobnie, choć okoliczności mogłyby być bardziej sprzyjające. Peña przy Niemcu to trampkarz, wolałbym już kogoś z B drużyny.

0

I znów entuzjazm oraz obowiązkowa jazda po Xavim. Nikt nie ma pretensji, że co mecz Flickowi wypada jeden piłkarz. Wyniki są, choć klasycznie tylko w lidze, nie wypada więc wspomnieć złego slowa. Niebawem i La Masii braknie.

0

Uraz każdego piłkarza jest dla trenera zmartwieniem. Nie przepadam za MATSem, ale na ten moment nie ma nikogo lepszego i wolałbym, aby ew. wymiana odbywała się w innych okolicznościach.

4

A może on niespodziewanie okresu dostał?

0

@slayer Dobrze to ująłeś. Vini co mecz wywija i żaden sędzia nie ma ochoty tego widzieć.

2

Prowokujecie takimi materiałami. Wiadomo, że to działa na kibiców Barcelony jak Płachta na byka. Mnie to irytuje. Skoro będą zbierać obelgi ze stadionu w stronę tego przyglupa Viniego, to mogą się też postarać, by karać jego i jego kumpli. To nie powinno być trudne chyba. Sędzia nie dosłyszał ale gdyby to powiedział któryś z naszych, można założyć, piłkarz zostałby ukarany. Dla wszystkich przepisy te same albo wcale.

0

@Magicc89PL W punkt.

0

Ter Stegen od dawna nie pomaga drużynie, wszystko co leci w światło bramki, do niej wpada. W kadrze też długo nie pogra, tam akurat ma solidną konkurencję. Im szybciej dojdzie do zmiany między słupkami, tym lepiej dla drużyny.
Monaco to 3 drużyna Ligue 1, wyglądali jednak znacznie lepiej od Blaugrany. To gdzie ta Barca tak naprawdę się znajduje?


0

@adamomarzec1990 A Ty Lengleta?

3

@gaucho104 Rozgłosu nie szukają ludzie skromni, znający dobrze swoją wartość i nie ma znaczenia czy to są katolicy czy wyznawcy buddyzmu. Owszem, generalizowanie jest pozbawione sensu, bo pomagają wszyscy mający otwarte serca. Jednak Bąkiewicz jest jednym z tych ludzi, którzy bardzo usilnie pchali się na afisz i nie uwierzę w to, że gdyby ze swoimi kumplami udzielił znaczącej pomocy, trzymałby to w tajemnicy. Gość prowadzi tyle spółek i fundacji, że policzenie ich jest trudne, jego majątek też nie jest skromny, ale póki co , cicho, sza...Z politykami jest ten problem, że jeśli się pojawiają, zarzuca im się działanie pod publikę, jeśli się nie pojawią, wtedy zarzut ma znacznie cięższą wagę, zarzuca im się brak zainteresowania tematem i pozostawienie cierpiących ludzi samych sobie. Tutaj więc nie ma wielkiego pola do manewru, polityk musi być na miejscu tragedii, bo sami ludzie tego od niego wymagają. Wymagają jasnej deklaracji pomocy ze strony państwa. Kto ma im to przekazać? Być może urażę Twoje uczucia, ale kościołowi jako instytucji bardzo daleko jest do skromności. Podkreślę tutaj słowo "instytucji", bo kościół jako wspólnota, jako grupa ludzi potrafi robić naprawdę rzeczy wspaniałe. Zwłaszcza mając za przewodnika tak cudownego człowieka, jakim był - nieżyjący już - ks. Jan Kaczkowski. Wspaniała postać, można słuchać go godzinami, bez względu na to czy ktoś jest wierzący, czy nie. To był prawdziwy rycerz wiary. Bąkiewicz to zwykły cwaniak i karierowicz, którego interesują wyłącznie wymierne korzyści.

0

Fajne...

5

Jest takie stare, ludowe przysłowie: "przyjdzie kryska na Matyska"

0

Jaki jest Xavi to mniej więcej wiemy: wymówki , narzekania itd. Ale czy media próbują wmówić ludziom, że Flick w ciągu niespełna 2 miesięcy zdołał dokonać aż tak kolosalnej zmiany? Flick prowadzi Barcelonę od 30 czerwca. Przez lipiec kluczowych piłkarzy miał właściwie niedostępnych, a niektórzy wrócili kilka dni przed rozgrywkami. Jeśli w tym okresie zdołał wypracować u piłkarzy formę na sezon to jest cudotwórcą. Ciężkie treningi powodują "ciężkie nogi" w początkowej fazie, forma przychodzi znacznie później. Zwłaszcza, jeśli u Xaviego były aż takie luzy, a teraz Niemiec przykręcił śrubę na maxa. Warto też dla równowagi wrócić do pierwszego pół roku, kiedy Creus objął Barcelonę. Dlatego z wnioskami może jednak warto poczekać chociaż z miesiąc, dwa.

0

To jest Austria przy granicy z Włochami. Zdaje się, że dla przyzwoitości powinienem odszczekać swój wpis sprzed kilku dni, w którym trochę ironizowałem o żółto niebieskiej stacji tv i całej sytuacji przedpowodziowej. Naturze faktycznie lekko odbiło. Spoglądając na sytuację w Rumunii, gdzie woda pokrywa domy pod sam dach, to chyba coś nie gra nie tylko w naszym kraju, bo cała Europa jest zalana. Coraz więcej smutnych obrazków w internecie... Rumunia https://x.com/Jacobovss/status/1835296388805964096

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?