3

@FanKFC To jest cholernie trudne, ale Wish You Were Here powinien znaleźć sie w pierwszej trójce, ale równie wspaniały jest Meddle, czy wspomniany przez Ciebie Animals. Ja mam w ogóle korbę na punkcie Floydów. Łatwiej byłoby mi wymienić top3 ale w konkretnych rodzajach muzyki, bo uwielbiam też Chic Corea, Pat Metheny, Led Zeppelin, czy Faith no More. George'a Michael'a czy Al Jarreau, Anitę Baker ale też Black Sabbath i Deep Purple. Dlatego tak trudno jest znaleźć ten top 3.

0

@MatBac1991 Jesteś Słowakiem?

2

Niech mu się wiedzie. W Barcelonie miał wybitny sezon. Szkoda, że trafił w takim wieku.

0

Miały być angielskie kluby, a skończyło się pod skrzydłami Cesca.

0

@Matt_i1992 Wierzysz w to, że Lenglet dał sobie obciąć pensję do 6 mln brutto? Przecież to się kupy nie trzyma. Takie pieniądze gwarantowało mu wiele klubów, które były nim zainteresowane. Facet zapierał się rękami i nogami i nagle jakiś impuls sprawił, że zrezygnował z niemal 70 procent swoich zarobków wiążąc się z klubem, w którym nie ma miejsca jeszcze na 4 lata.
Jesteśmy skazani na doniesienia medialne, bo to jedyne nasze źródło informacji. Podały one kluczowe informacje dotyczące tej transakcji. I jeśli one są prawdziwe to nagle w Deco obudzić się musiał wytrawny negocjator. Ja podchodzę sceptycznie do tych doniesień. Zbyt długo Lenglet walczył o "swoje", by odpuścić w chwili, kiedy Barca ma nóż na gardle. Jeszcze Atleti bierze większość jego pensji na siebie.

0

Nareszcie, długo trzeba było czekać. Najlepiej jak tu nie będzie wracał.

2

@Magicc89PL Mimo wszystko Nike z obecnego kontraktu powinien się rozliczać. Jeśli tego nie robi i tak mają wyglądać stosunki to jakiekolwiek przedłużenie nie ma najmniejszego sensu, czy też nie miało, bo nie wiem w końcu, przedłużyli czy nie?

1

Czy sprzedaż sucharów jest opłacalna?

1

Nie wiem jaki cel miało pisanie nazwiska w liczbie mnogiej, mogę jedynie się domyślać, że to taki sposób deprecjonowania piłkarza.
Ciekaw jestem, jak daleko zajedzie ta kadra złożona z młodzieży i kiedy podniesiemy alarm, że Flick nie rotuje i za często korzysta z młodzieży, która nie jest gotowa na dorosłą piłkę. Przyjdą mecze, które będą wymagały doświadczenia, dłuższej ławki i nie myślę tu w tej chwili konkretnie o Gundo, czy naszej zdolniej młodzieży ze środka pola. Pojawią się zapewne kontuzje, choć liczę, że będzie ich znacznie mniej. Przede wszystkim zaś liczę na to, że nie dotkną one tych piłkarzy, którzy w dorosłą piłkę dopiero co wchodzą.

2

Czytam komentarze i żal, że ominęło mnie bardzo dobre widowisko. Nie mniej cieszą mnie pochwały dla Raphinii. Ten chłopak zawsze dużo pracował i nawet, jeśli coś mu nie zagrało "pod strychem" to u mnie miał szacunek za swoje zaangażowanie. Nie sposób tutaj nie wrócić do opinii @JarekS , który wielokrotnie pisał, że drużyna będzie mieć z niego pożytek, jeśli tylko trener znajdzie mu odpowiednią rolę w zespole. Niby banał, ale jednocześnie większość widziała piłkarza poza Barceloną. Kłopot z Rafą jest jednak taki, że do tej pory dobry mecz przeplatał nieco gorszym. Pokazał jednak, że jest w nim spory potencjał i być może teraz będzie już tylko coraz lepiej. Może w końcu zniknie z listy nietrafionych transferów, a kibice zaczną doceniać piłkarza tak jak na to zasłużył.
Jeśli ktoś może posłużyć linkiem, pod którym obejrzę powtórkę, będę wdzięczny. Fullmatchesandshows mi nie odpala.

2

Trochę wstyd się przyznać, ale o 21 zasiadłem do oglądania meczu, a mecz zakończony...

2

Ciekawe, co ukrywa przed nami zarząd. Nie wierzę w żadne 6 mln brutto. Jednak o tym, ile tak naprawdę zarabia Lenglet i na jaką obcinkę się zgodził, dowiemy się jak będzie odchodził.

10

Kto, do cholery, kazał im obić tak wysoki kontrakt? W każdym razie ja bardziej zgadzam się z argumentacją Ćwiąkały. Pepowi jakoś ten brak pressingu nie przeszkadzał, by sięgnąć po niego ponownie. To był zbyt cenny piłkarz, by z niego rezygnować, a już na pewno nie w taki sposób. Przede wszystkim zaś nie trzeba było ściągać Olmo. Płakać, nikt nie płacze, pozostaje jednak niesmak i uczucie żenady. A jeśli chodzi o Iniestę to autora chyba trochę poniosło.

0

A gdyby tak im się nie udało zarejestrować tego Olmo to co dalej z piłkarzem?

2

To już nie Barcelona jest tym idealnym miejscem?

1

Życzę mu by sobie znalazł nowy klub , najlepiej w okienku zimowym.

0

No i Panowie mnie wyjaśnili, nie tylko mnie zresztą. Tu nie ma sumy, która określa powrót do zasady 1:1, bo zmiennych jest wiele więcej.

0

1.Czy Dani obroni się sportowo?

2. Dlaczego nie ma reakcji socios na działania Laporty, czy Waszym zdaniem można spodziewać się wcześniejszych wyborów, votum nieufności wobec zarządu Laporty?

3. Półautomatyczny spalony-jakie są Wasze opinie? Czy w tym przypadku technologia jest pomocna, czy może zabija to co najważniejsze-widowisko.

4. Czy Flick znajdzie miejsce dla Fermina?


3

Po przeczytaniu ttytułu od razu wpadło mi do głowy, że Laporta szykuje grunt. Tylko czy jest takie działanie konieczne? Czy kibice tak bardzo tęsknią za Cancelo?

0

@FcPortoFan1999 Niech to będzie menadżer z prawdziwego zdarzenia, który pion sportowy stworzy z ludzi znających się na robocie i mających kontakty. Myślę, że duet Alemany/Planas byłby niezłym rozwiązaniem.

0

@RoberDzik No nie, jeszcze mu daleko do tego szkodnika. Trudno będzie naprawić, co zepsuł Bartomeu, a Laporta nie kroczy właściwą ścieżką. Mnie taka konkluzja przychodzi do głowy. Zresztą, to dwie różne sytuacje i trudno jest ocenić jak postrzegalibyśmy rządy Laporty w okresie, którym rządził Bartomeu i na odwrót. Pewne jest jedynie to, że Laporta zupełnie nie radzi sobie z projektem sportowym, do tego otoczył się niewłaściwymi ludźmi. Ale autorskie pomysły Laporty na rozwój sportowy zawsze budziły kontrowersje. Beckham i Mourinho to nie były dobre wybory, ale wtedy jeszcze czuwał Txiki i s/p Johan, więc miał kto wytykać Laporcie jego błędy.

0

@kacperFCB_ Gdyby były pieniądze na Nico, to po fiasku z jego transferem Barca nie powinna mieć problemu z powrotem do 1:1, bo z prasowych informacji wynika, że mniej więcej tyle brakuje, bo do tej formuły wrócić. Oczywiście mogę się mylić, bo warunków powrotu do tej zasady jest kilka, ale też na ile wiarygodna jest informacja o tym, że Barca dysponuje gotówką na zapłacenie tej klauzuli? Oprócz zapewnień Laporty, który systematycznie robi z kibiców kretynów, nie mamy wiedzy o możliwości sfinansowania tego transferu. Media zrobiły taki chaos wokół tego transferu, że cholernie trudno jest oddzielić ziarno od plew.

2

Mundo Deportivo robi sobie żarty z kibiców. Mogliby sobie odpuścić. Fajna sklejka Wam wyszła, bo pod artykułem o Leao na zdjęciu rozbawiony Tebas. Niech się skończy w końcu to okienko, przynajmniej będzie można podsumować pracę dyrekcji sportowej.

0

@jeronimofrancisco Musiałbyś płacić pensję Inigo.

5

Naprawę to jest jakiś wielki problem, że piłkarz streama odpalił? Może nie miał innej możliwości, nikt nie zna okoliczności. Nie wiadomo nic na ten temat, bo pokazana jest jedynie wycięta klatka, ale ludziom zaczyna się palić pod strychem. Są nawet tacy, którzy uważają, że uniemożliwi to powrót do formuły 1:1. Tebas robi z igły widły, nie pierwszy raz , nie ostatni.

3

Nie róbcie takich porównań, proszę.

4

W Gironie gra taki Romeu. Młody, zdolny, perspektywiczny. Nie wiem tylko czy Deco ma odpowiednie kompetencje by negocjować taki transfer. Chętnych jest pół piłkarskiej Europy...

0

Gdy Lewy zaczyna się cofać do rozegrania, odechciewa mi się oglądania meczu. Choć z drugiej strony rozumiem, że czasem może być sfrustrowany, jeśli kreacja zawodzi, a wczoraj pierwsza połowa była naprawdę uboga jeśli chodzi o ten aspekt. Tak czy inaczej, Lewy powinien być przyspawany do pola karnego rywala, bo tam jest najgroźniejszy i najbardziej użyteczny dla drużyny. W drugiej tercji jego gra woła o pomstę do nieba. Valencia wczoraj zagrała słabe spotkanie. Zresztą, pierwsza połowa to był chaos po obu stronach. Pchanie się środkiem nie przynosi żadnych efektów, przynajmniej w takim wykonaniu, jakie prezentowała Barcelona wczoraj. Miałem wrażenie, że chłopaki mają ciężkie nogi, być może to efekt treningów z Flickiem. Jeśli tak jest tym lepiej, bo forma z czasem przyjdzie. 3 punkty na początek cieszą, zwłaszcza przy takich brakach kadrowych. Podoba mi się Bernal w odbiorach, trochę mniej Ter Stegen. Chłop już ma swoje lata, a wciąż ma problemy z wychodzeniem do dośrodkowań ( za to wychodzenie bez celu poza pole karne wychodzi mu znakomicie). Tak mu już chyba zostanie. Flick będzie miał niezły ból z Torresem, bo nie wiadomo, gdzie go ustawić, żeby dawał coś drużynie. Poczekajmy jeszcze kilka lat, może w końcu odpali..

0

@michalgajdek Oczywiście, że kontynuować. Może nawet skleić to jakoś z "Najlepsze, najgorsze", choć osobny cykl to jednak lepszy pomysł.

3

@Ronaldinho10theking Bo teraz jest taki trend, że ludzie "oglądają" mecze na flashscore, albo przeglądają tylko skróty. Przejrzą pobieżnie staty i to im wystarcza, by komentować spotkania i oceniać piłkarzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?