@AxelF Przekonuje Cię argument o stabilności i pełni składu defensywy? Jeśli chodzi o Gundo to ja akurat nie mam pretensji. Podejrzewam, że to wynikało z sytuacji, jaka miała miejsce w szatni po meczu i z postawy Araujo, całkowicie bezrefleksyjnej. Myślę, że to skłoniło Ilkaya do takiej reakcji. Normalnie, w takiej sytuacji piłkarz powinien przeprosić kolegów, "chłopaki, trochę nawalilem" i tego pewnie brakło u Urusa, choć to moje domysły oczywiście.
Carlo nie nabierze się drugi raz na offsajdowa taktykę. Jaki zatem pomysł na Flick, by wygrać ten mecz? Kto zajmie się Mbappe, a kto męczennikiem? Jeszcze Manzano z gwizdkiem.
Będę trzymał się mojego stanowiska, zgodnie z którym przegrana z PSG była konsekwencją słabej gry całej drużyny i to cała drużyna ponosi odpowiedzialność za tamten pamiętny mecz. Ronald mocno go skomplikował, ale bardziej niż błąd Urusa, drażni całkowity brak refleksji po tym spotkaniu. Nie to jest w tym wszystkim najważniejsze. Kto za niego? Cubarsi to wciąż 17 latek, Inigo nie dość, że wiekowy to w każdej chwili może wypaść. On sam chyba jest zaskoczony tym, jak długo gra bez urazu; oby jak najdłużej. Garcia dziś to bardziej zmiennik Casado, Duńczyk zaś...o nim nie wiemy nic na dzień dzisiejszy. Tah? To profil libero, w/g starej nomenklatury. Nie zagra na PO, jest wolny. Argumentów przeciw pozostaniu Urusa jest pełna garść, co do tego nie mam wątpliwości, ale pewne jest, że tracimy piłkarza, którego charakterystyka i pakiet umiejętności tak bardzo potrzebny jest Barcelonie. Ja bym wolał, by go ktoś wyprostował i Araujo wrócił do regularnych występów, choć wiem, że w jego przypadku regularność to jedynie w teorii.
Cyt:" Isaac Fouto z COPE informuje, że mogłoby ono zakończyć się pozbawieniem Laporty funkcji prezydenta" Rozumiem, że to w ramach takiej śmiesznej ciekawostki... Fouto chyba wąchał jakieś dziwne substancje.
@gukwa Piłkarz grający w klubie takim jak Barca musi, a przynajmniej powinien, posiadać jakąś technikę użytkową, umieć grać "na ścianę", w innym przypadku gdy zatnie mu się "karabin", staje się piłkarzem bezużytecznym. Tak dziś wygląda Lewy, na boisku jest jedynie "na sztukę". Wróć do Suareza czy El Guaje. Młodzi w ekipie Barcelony to żaden sukces zarządu, to wybór trenera i to raczej z konieczności. Można by rzec, że to raczej zasługa Tebasa, że młodzi mieli/mają szanse się pokazać. Nie mam żadnych wątpliwości, że w przypadku pełnej kasy stawiano by na graczy ukształtowanych z doświadczeniem.
@AxelF Barca mogła wrócić do zasady 1;1, ale nie chciała... To przecież słowa ludzi od Tebasa. A potem ani kontrakt Nike, ani sprzedaż lóż nie pozwala klubowi na ten powrót. Dlatego zdrowa ocena tej sytuacji nie jest możliwa.
Z pewnością trudno jest być trenerem takiego niereformowalnego głąba. Bo nie mam żadnych wątpliwości, że Carlo ma dość jego wyskoków. Po prostu, jako trener, który trzyma zawsze stronę piłkarzy, musi palić głupa publicznie, nie ma wyjścia.
@Czarny_ck Jeden, który pauzę robi co dwa słowa, a drugi skrzeczy do tego mikrofonu jak wrona. No nie cierpię tych komentujących również. Szpaku gadał czasem bzdury, ale emocje jakie budował to chyba tylko Ciszewski tak potrafił.
@mikke Dlatego postanowiłem, że sobie odpuszczę. Miałem naprawdę sporo wiary w jego odbudowę i za każdym razem jakoś sobie tłumaczyłem jego brak dyspozycji, szukałem jakichś pozytywów w jego występach, a chłopak zwyczajnie odpuszcza, nie odnajduje się na boisku, boi starć z rywalem. I będąc szczerym to trochę tej naiwności jeszcze we mnie drzemie. Ale na zdrowy rozum, przy takim podejściu to on skończy w jakimś spadkowiczu. Jeśli Girona wyciągnie do niego rękę, nie powinien się zastanawiać ani chwili, jesli pozostało mu choć trochę ambicji.
Nie będę dłużej palił głupa, Ansu brak jest cech wolicjonalnych, by powrócić do dawnej dyspozycji. Z takim nastawieniem to ani w Gironie, ani w żadnym innym klubie się nie odbuduje.
Olmo to nawet nie jest luksus, na który nas nie stać. Towar luksusowy ma swoją cenę. Więc tym bardziej głupie wydaje się wydanie tej kasy na Daniego. Zresztą, kontrakt Lewego, Ansu, niebawem przyjdzie przedłużyć kontrakty kilku innym piłkarzom. Emocje mamy zapewnione na dłuższy czas.
Myślę, że przez jakiś tydzień najlepiej omijać jest ten temat. Oczywiście Wy jako Redakcja nie możecie sobie pozwolić na taki komfort, ale ja jako użytkownik serwisu po prostu sobie odpuszczę. Straszna kołomyja i nic nie zapowiada, że to ma się skończyć. Barca wraca do gry, z Olmo czy bez, trzeba skupić się na tym, co będziemy oglądać na boiskach LaLiga.
@normasubiektywna Z drugiej strony ( cały czas zakładając, że to co piszą w mediach pokrywa się z rzeczywistością), wyobraź sobie, że Dani postanowił skorzystać z klauzuli w kontrakcie i opuszcza Barcelonę. Media donoszą, że to mogłoby spowodować dziurę w finansach, w wys. 200 mln euro. To dopiero byłby cios. A przecież takiego posunięcia nie można wykluczyć, mimo deklaracji Olmo o pozostaniu w klubie. I nie miałbym żadnych pretensji, bo to całkiem naturalne, że piłkarz myśli najpierw o własnej karierze, chce grać. Trudno jest zatem jednoznacznie ocenić tę sytuację, choć nie ma wątpliwości, że wina leży tu po stronie Laporty i jego przydupasów.
1
@AxelF Wypadło mi z głowy, że on to powiedział publicznie. Byłem przekonany, że to wyciekło z szatni, a to faktycznie zmienia postać rzeczy.
0
@AlwaysBlaugrana W punkt, trafiony-zatopiony...
0
@AxelF Przekonuje Cię argument o stabilności i pełni składu defensywy?
Jeśli chodzi o Gundo to ja akurat nie mam pretensji. Podejrzewam, że to wynikało z sytuacji, jaka miała miejsce w szatni po meczu i z postawy Araujo, całkowicie bezrefleksyjnej. Myślę, że to skłoniło Ilkaya do takiej reakcji.
Normalnie, w takiej sytuacji piłkarz powinien przeprosić kolegów, "chłopaki, trochę nawalilem" i tego pewnie brakło u Urusa, choć to moje domysły oczywiście.
0
Carlo nie nabierze się drugi raz na offsajdowa taktykę. Jaki zatem pomysł na Flick, by wygrać ten mecz? Kto zajmie się Mbappe, a kto męczennikiem? Jeszcze Manzano z gwizdkiem.
0
Seria, atakują gościa, który za wyjątkiem jednego spotkania gwiżdże pod nich?
2
Będę trzymał się mojego stanowiska, zgodnie z którym przegrana z PSG była konsekwencją słabej gry całej drużyny i to cała drużyna ponosi odpowiedzialność za tamten pamiętny mecz. Ronald mocno go skomplikował, ale bardziej niż błąd Urusa, drażni całkowity brak refleksji po tym spotkaniu. Nie to jest w tym wszystkim najważniejsze. Kto za niego? Cubarsi to wciąż 17 latek, Inigo nie dość, że wiekowy to w każdej chwili może wypaść. On sam chyba jest zaskoczony tym, jak długo gra bez urazu; oby jak najdłużej. Garcia dziś to bardziej zmiennik Casado, Duńczyk zaś...o nim nie wiemy nic na dzień dzisiejszy. Tah? To profil libero, w/g starej nomenklatury. Nie zagra na PO, jest wolny.
Argumentów przeciw pozostaniu Urusa jest pełna garść, co do tego nie mam wątpliwości, ale pewne jest, że tracimy piłkarza, którego charakterystyka i pakiet umiejętności tak bardzo potrzebny jest Barcelonie. Ja bym wolał, by go ktoś wyprostował i Araujo wrócił do regularnych występów, choć wiem, że w jego przypadku regularność to jedynie w teorii.
0
Co takiego się porobiło w relacjach z Sevillą, które przecież nigdy źle nie były?
5
Czekam na ten klasyk od godziny i okazuje się, że trza poczekać jeszcze kolejne 24.
1
Cyt:" Isaac Fouto z COPE informuje, że mogłoby ono zakończyć się pozbawieniem Laporty funkcji prezydenta"
Rozumiem, że to w ramach takiej śmiesznej ciekawostki... Fouto chyba wąchał jakieś dziwne substancje.
2
Facet ma naprawdę dużą klasę.
0
@gukwa Piłkarz grający w klubie takim jak Barca musi, a przynajmniej powinien, posiadać jakąś technikę użytkową, umieć grać "na ścianę", w innym przypadku gdy zatnie mu się "karabin", staje się piłkarzem bezużytecznym. Tak dziś wygląda Lewy, na boisku jest jedynie "na sztukę". Wróć do Suareza czy El Guaje.
Młodzi w ekipie Barcelony to żaden sukces zarządu, to wybór trenera i to raczej z konieczności. Można by rzec, że to raczej zasługa Tebasa, że młodzi mieli/mają szanse się pokazać. Nie mam żadnych wątpliwości, że w przypadku pełnej kasy stawiano by na graczy ukształtowanych z doświadczeniem.
0
17 letni lider Barcelony, jak to dziwnie brzmi...
1
@AxelF Barca mogła wrócić do zasady 1;1, ale nie chciała... To przecież słowa ludzi od Tebasa. A potem ani kontrakt Nike, ani sprzedaż lóż nie pozwala klubowi na ten powrót. Dlatego zdrowa ocena tej sytuacji nie jest możliwa.
3
Z pewnością trudno jest być trenerem takiego niereformowalnego głąba. Bo nie mam żadnych wątpliwości, że Carlo ma dość jego wyskoków. Po prostu, jako trener, który trzyma zawsze stronę piłkarzy, musi palić głupa publicznie, nie ma wyjścia.
1
Żenujące. Na usta ciśnie się potok niecenzuralnych słów, dlatego lepiej sobie odpuścić komentarz do tej decyzji.
0
@aeroxrs4 Ależ pamiętamy, pierwszy eurowpier.ol, kompromitacja z Bayernem i słynne 7up…
0
Polecam, każdy materiał merytoryczny.
0
0
@Czarny_ck Jeden, który pauzę robi co dwa słowa, a drugi skrzeczy do tego mikrofonu jak wrona. No nie cierpię tych komentujących również. Szpaku gadał czasem bzdury, ale emocje jakie budował to chyba tylko Ciszewski tak potrafił.
2
@mikke Dlatego postanowiłem, że sobie odpuszczę. Miałem naprawdę sporo wiary w jego odbudowę i za każdym razem jakoś sobie tłumaczyłem jego brak dyspozycji, szukałem jakichś pozytywów w jego występach, a chłopak zwyczajnie odpuszcza, nie odnajduje się na boisku, boi starć z rywalem. I będąc szczerym to trochę tej naiwności jeszcze we mnie drzemie. Ale na zdrowy rozum, przy takim podejściu to on skończy w jakimś spadkowiczu. Jeśli Girona wyciągnie do niego rękę, nie powinien się zastanawiać ani chwili, jesli pozostało mu choć trochę ambicji.
16
Nie będę dłużej palił głupa, Ansu brak jest cech wolicjonalnych, by powrócić do dawnej dyspozycji. Z takim nastawieniem to ani w Gironie, ani w żadnym innym klubie się nie odbuduje.
15
Może Pablo Torre powinien częściej dostawać szanse.
0
Jeśli miałby gdziekolwiek się odbudować to Girona jest idealnym miejscem. Jeśli tam się nie odbuduje to będzie trudno znaleźć pomysł na tego piłkarza
1
Nie jestem w stanie strawić komentarza tych panów w TVP Sport.
0
@novy1899 Jak pokazuje przykład niemieckiej firmy Libero, nie do końca.
0
Olmo to nawet nie jest luksus, na który nas nie stać. Towar luksusowy ma swoją cenę. Więc tym bardziej głupie wydaje się wydanie tej kasy na Daniego. Zresztą, kontrakt Lewego, Ansu, niebawem przyjdzie przedłużyć kontrakty kilku innym piłkarzom. Emocje mamy zapewnione na dłuższy czas.
1
Ta kobieta kandyduje na urząd prezydenta?
5
Myślę, że przez jakiś tydzień najlepiej omijać jest ten temat. Oczywiście Wy jako Redakcja nie możecie sobie pozwolić na taki komfort, ale ja jako użytkownik serwisu po prostu sobie odpuszczę. Straszna kołomyja i nic nie zapowiada, że to ma się skończyć. Barca wraca do gry, z Olmo czy bez, trzeba skupić się na tym, co będziemy oglądać na boiskach LaLiga.
0
Herb powinien być z boku, za dużo w środku tych logo.
0
@normasubiektywna Z drugiej strony ( cały czas zakładając, że to co piszą w mediach pokrywa się z rzeczywistością), wyobraź sobie, że Dani postanowił skorzystać z klauzuli w kontrakcie i opuszcza Barcelonę. Media donoszą, że to mogłoby spowodować dziurę w finansach, w wys. 200 mln euro. To dopiero byłby cios. A przecież takiego posunięcia nie można wykluczyć, mimo deklaracji Olmo o pozostaniu w klubie. I nie miałbym żadnych pretensji, bo to całkiem naturalne, że piłkarz myśli najpierw o własnej karierze, chce grać.
Trudno jest zatem jednoznacznie ocenić tę sytuację, choć nie ma wątpliwości, że wina leży tu po stronie Laporty i jego przydupasów.