0

I co zmieni to pół roku? Cud się wydarzy.
Ja uważam, że w chwili obecnej to nie Ansu decyduje o swojej karierze, a jego ojciec. Raczej jest jasne, choć nie przesadzam ostatecznie, że to jego ostatni, tak wysoki kontrakt. Kwestie sportowe schodzą tu na drugi plan.
Zawiodłeś chłopaku, zawiodłeś wszystkich tych, którzy polowali na czarną koszulkę z numerem "10” i tych, którzy wykazali się wyjątkową cierpliwością.

0

Podobnie jak Maciek, karnego na Yamalu bym nigdy nie podyktował. To znaczy, nie gwizdał bym w ogóle takich sytuacji, a nie, że akurat w tym przypadku bym nie gwizdał. Przewinienie do interpretacji, a Holender uznał, że to karny i lepiej dla Barcelony. Barca była dymana w tylu sytuacjach, że nie ma co się biczować za padolino Yamala.

0

Nie jest poważne obwinianie tylko Urusa o blamaż z PSG. Skomplikował kolegom zadanie i co do tego nie mam żadnych wątpliwości, ale winę ponoszą wszyscy, łącznie z trenerem, który podjął niewłaściwe decyzje, jak się później okazało.

0

@RC28 Zajrzałeś na skrót, powiadasz. I to Cię skłania do tak daleko idących wniosków... @michalgajdek , weź no pogadaj z Deco, może jakiś etat koledze obstaluje. Szkoda, by marnował talent na Rambli.

0

Obecność obowiązkowa.

0

Pozycja PSG mimo wszystko zaskakuje. Oczywiście nie powiem, że nie jestem zadowolony. No i brawa dla Lucho, robi kapitalną robotę. Khelaifi będzie musiał jeszcze poczekać na spełnienie swojego marzenia.

0

Ja nie wiem, co widzi w tym piłkarzu trener, ale widocznie musi dostrzegać jakieś walory, których oko laika dostrzec nie potrafi.
W każdym razie, chłopak nie jest zdolnym nastolatkiem. Widziałem już lepiej rozwiniętych graczy w jego wieku. Niczym szczególnym nie błyszczy ani w ofensywie, ani w defensywie.
Jasne jest, że do drużyny nie będą napływać same Yamale czy piłkarze jak Cubarsi, ale nawet pisząc o nim przeciętny, w mojej opinii dostaje komplement.

1

Pomijając postawę Ansu, który już nie irytuje, a po prostu wk.wia, to czy ten Rashford jest aby na pewno dobrym posunięciem?

2

@AxelF Aczkolwiek Barca była kiedyś wzorcem jeśli chodzi o medycynę sportową i odnowę biologiczną. Na wszelakich sympozjach naukowych była stawiana za wzór. Nawet chyba Bayern sprzątnął Barcelonie speca od odnowy. To było zaraz po odejściu Pepa. Niestety, pamięć zawodzi i o szczegóły już trudniej.
Z drugiej strony, dodaj kasę wydaną na Olmo + Roque (transfer+premie agentów+wypłaty). Nie irytuje Cię świadomość, że za to można było mieć kompletnego piłkarza dowolnej formacji, który byłby realną wartością dla drużyny?
Irytuje polityka transferowa tego klubu i to, że za cholerę nie chcą uczyć się na błędach.
A może to nie błędy, a celowe działanie, oparte na układach klub-agenci? Mnie jest ciężko to wszystko zrozumieć.
Do tego jeszcze transakcje z Arabami, by rejestrować gościa, który jest "w połowie" dostępny.

8

Iks de, jak mówi dzisiejsze pokolenie.
Przecież ten piłkarz to jakiś nieśmieszny żart dyrekcji sportowej i wielebnego Jana.
Joker za 60 baniek delikatny jak bańka mydlana .
Dwa transfery: Roque i Olmo; przecież za wydane na nich pieniądze można było mieć naprawdę klasowego piłkarza.

1

Trudno się dziwić, po cholerę mu bezużyteczny piłkarz.

0

Już myślałem, że oferuje się Barcelonie.

2

Na nudę tam nie narzekają...

0

@Rifek Ale Rosell nie startował w wyborach 2003 roku. Poparł w nich Laporte, z którym się kumplowali/ przyjaźnili. Cała reszta się zgadza.

3

Będą zmieniać audytora, aż trafią na takiego, którym będzie można manipulować.

0

Czy to do końca sprawa Ansu, na pewno? Klub płaci mu ciężkie pieniądze i ma prawo wymagać od niego profesjonalizmu. Nie dostał tej kasy za to, że był kiedyś błyszczał.

1

Inigo wypadł na dłużej to Araujo ok.
Zresztą, za katalońską prasą nie trafisz. Trudne do oceny są sytuacje, które znamy z opowieści, a temat Araujo to w ogóle kołomyja.

4

@FATTOMY Przeczytaj raz jeszcze co napisałeś.

1

@Redakcja, dajcie jaśniejsze światło o tym, jaką mendą okazał się Tebas i dlaczego Barca ma zerwane stosunki z Sevillą. Niech stanie się jasne, jak La Liga chciała wydymać Barcelonę. Cholerny knur powinien polecieć że stołka. A już nakłanianie klubów do wnoszenia zażaleń przelewa czarę goryczy.

1

0

https://www.instagram.com/reel/DEvuoBPIKOL/?igsh=MWNzNWt1cGZhNHUydQ== Masz 17 lat, jesteś milionerem, robisz to co kochasz i cały świat dziś o mówi o tobie. I przy tym jesteś całkiem normalny oraz nie wiesz co to presja. Zwiedziłeś już cały świat i wszędzie dokąd pojedziesz jesteś podziwiany.

4

@SergioBusquets5 Nieźle Ci się chłopie odkleiło pisząc o Naczelnym "kanapowy kibic".

0

@michalgajdek Widzisz Michał, ładnie to tak z kanapy się wymądrzać?

1

I za co federacja bierze 21 baniek?

0

@Marcelinho99 Cóż, nie Ty jeden.

1

@Armandi Żeby odstraszyć co najwyżej. Pisze to człowiek, u którego wciąż tli się iskierka nadziei, choć właściwie już gaśnie. Należę do grupy chyba najbardziej cierpliwych kibiców i wszystko jestem w stanie zrozumieć. Ale brak chęci, gdy robimy co kochamy i do tego bierzemy za to ciężkie siano, to nawet dla mnie jest za dużo. Rozumiem więc człowieka, którego etos pracy nie podlega żadnej dyskusji.
To jest krótkie info dla piłkarza: szukaj młody człowieku miejsca poza Barceloną.

1

No i z Naczelnym mamy bardzo zbliżoną opinię.

0

@Aveiro Głos rozsądku, jak zawsze zresztą.

0

@masik86 To znaczy, z jakimi poborami?

0

@okiemtypera_lucaxx95 To ten, który w pierwszym, wygranym spotkaniu rozegrał świetny mecz. To tak dla ścisłości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?