0

Słucham!

1

Z całą pewnością żyje, polubił mój ostatni post:)

1

Imprezo trwaj hehehe :)

1

Barcelono! Jesteś wielka!

0

Pewnie od uja i ciut ciut :) Przed meczem o ile dobrze pamiętam, było chyba 3,5, wiec jeśli chodzi o twoje zapytanie to pewnie w granicach 15-20 :)

0

Ktoś miał się pomalować na blond, ale nie wiem kto :)

0

Zaraz na canal+ sport 2 będzie :)

2

Obrazek podsumowujący dwumecz: http://www.meczyki.pl/obrazki,58259 że też musiałem przy stanie trzy do jednego jechać zdenerwowany do roboty, ale z drugiej strony jak zobaczyłem wynik to aż miło się pracowało :)

0

Bo najlepszych albo się kocha, albo nienawidzi. Zależy po której stronie barykady się stoi.

0

A no nie śpimy. Pracujemy żebyśmy mieli za co chlebek kupić :)

0

A ja o 7 rano kończę :)

0

Zmień jeszcze tak z trzy razy :)

0

Pizze lubię, ale spaghetti nienawidzę ;)

1

W następnym meczu strzeli plecami :)

0

Z PSG

0

1. Upałów

2. Kierowników.

3. Wina musującego.

3. Znęcania się nad słabszymi, czy to fizycznie czy psychicznie.

4. Wrednych ludzi.

5. Seriali typu "Dlaczego ja", "Sędzia Anna Maria Wesołowska" itp. itd.

6. Psa sąsiadów gdy hałasuje.

7. Spaghetti.

8. Przeziębienia.

9. Przegrywania w różnego rodzaju gry.

10. Rapu.

0

Chyba dla niepoprawnych optymistów, ale wierzyć trzeba.

0

Ja to końcówki nie będę mógł obejrzeć, bo nockę dziś mam. Biednemu zawsze wiatr w oczy.

12

Jeśli nie znasz umiaru, żaden :)

0

Ale dla tych dwóch młodych ludzi i ich rodzin to wielka tragedia. Mam nadzieję, że sprawcy dostaną maksymalny możliwy wyrok.

1

Kwejk.

0

Dzisiejszy już oglądałem w necie. Nie chcę się wypowiadać na jego temat, żeby nie zepsuć przyjemności z oglądania. Jak dobrze poszukasz to znajdziesz z napisami. Linka nie podam, bo jestem w robocie.

1

Ja mam takie coś kilka razy do roku.

6

Miejsce w dziesiątce i zawód? Rok temu każdy brał by takie wyniki w ciemno.

0

Pierwsze przykazanie zakładów bukmacherskich mówi: "nigdy nie obstawiaj ligii polskiej."

0

Myślę, że większość jest teraz w pracy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

0

No bo jest w weekend. Jeszcze dziś nocka i dwa dni wolnego i od piątku od nowa do roboty.

0

A graczy Barcy wyzywajo od aktorów...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?