tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No faktycznie, ale ze mnie gapa.
0
Wódkę, jeżeli są to jakieś okrągłe urodziny to, np. jeśli lubi majsterkować to zestaw narzędzi, jak woli chodizć na ryby to wędkę, jak na grzyby to nożyk i jakiś worek, torbę czy koszyk. Może lubi jeździć rowerem? W takim przypadku kup mu nowy albo jakieś akcesorium mu daj. Pomysłów jest dużo.
0
Kiedyś chyba nawet Messi miał podobną sytuację. Strzelił w poprzeczkę, piłka spadła mu pod nogi, ale nie dobijał. Komentator wytłumaczył dlaczego Lionel tak się zachował.
0
http://kwejk.pl/obrazek/2822381/dat-skill.html
A jednak :)
0
Szkoda by była jakby grał w barwach drużyny z Dortmundu, teraz jest dobrze.
0
Xperia Z4, jeśli jest już w tej cenie, jeśli nie to Z3
1
Jak kogoś stać to może sobie takie coś kupić na bal przebierańców. Odpowiedni makijaż i zombie jak ta lala :)
0
Jeden z lepszych konkursów, a to dopiero początek sezonu! Bracia Prevc'owie pewnie zdominują pierwsze konkursy, ale do Turnieju Czterech Skoczni ktoś ich dogoni z formą. Może Maciej Kot, Kamil Stoch? Oby! Lećcie Orły, lećcie!
0
Dziś wolne, za to jutro do roboty.
1
Dawno tak pięknego konkursu nie widziałem. Oby cały sezon tak wyglądał.
0
Jakby się chciało, żeby Polacy zaczęli dominować na skoczniach. Liczę dziś na zwycięstwo Kota. Mam nadzieję, że Stoch i Kubacki wejdą do dziesiątki, a reszta awansuje przynajmniej do finałowej trzydziestki.
0
Lech Poznań, Liverpool, Manchester City.
0
Jak duża ta fortuna jeśli można wiedzieć? :)
4
Nie znam ani Pedro Valdesa, ani XD. Co to za jedni?
0
Weź kabel i baterię.)
2
Tym kimś był Chuck Norris ;)
3
Jak nie będziesz oglądał żadnych filmików, pobierał gier, itp. itd. to tego pakietu będziesz miał aż nadto.
0
Interstellar, Ex machina.
0
Miałem Xperię Z, a teraz mam Z3 Compact, oba polecam :)
58
Co robi piwo Lech w sklepie?
Wałęsa się.
0
Tylko Soniacze :)
3
Nie, mam katar :)
0
Real wygrał Ligę Mistrzów?
0
Ligii Mistrzyń.
8
Ja teraz mam przerwę śniadaniową :)
1
Całą noc nie będę spał. Trzeba zarabiać pieniążki na chlebek :)
0
Ja już dawno się rejestrowałwmem i też milczą:)
0
Nie ma czego :)
0
Akurat u mnie słońce świeci :P
2
Co z tego, że mają jedną z najlepszych kadr, skoro nie ma drużyny?