4

No dobra, gry, gry, jeszcze raz gry. Jaka gra jest najlepsza i dlaczego jest to Wiedźmin 3: Dziki Gon?

0

Bo ja wiem... Mam 23 lata, czuję, że mam problem, ale nie mogę temu zaradzić.

0

Pewnie tak.

5

10

Finał Ligii Mistrzów Barca- Live, coś pięknego!

0

Ja nigdy nie trzeźwieje :)

5

To był moment... jak żółwie uciekły z zoo...

5

Piwo z rana jak śmietana :)

0

Po drodze będą też ciekawe filmy, ale teraz chyba nie przytoczę tytułów bo mam lekko wypite :)

3

O kurczę faja! Za rok wychodzi "Naznaczony 4", życie znów nabrało sensu.

0

Wszyscy błędnie zerknęli. United nie gra z United :P

0

Akurat to było łatwe do przewidzenia :)

0

Nie wiem, chciałbym pomóc no, ale nie mogę, poczytaj w internecie.

1

Nie pożyłaby długo w takiej temperaturze :)

0

Prawdopodobnie hard reset pomoże, a czy istnieje inny sposób to nie mam pojęcia.

27

Mam nadzieję, że Obywatele.

4

Tak, możesz, ale linku nie podam, bo dostałem już ostrzeżenie.

0

Nie wiem czy jeszcze istnieje, "The Witcher: Battle Arena".

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

35

Mnie nie denerwuje, bo nie widzę tychże reklam.

0

Przed chwilą obejrzałem na cda.pl z napisami.

0

Ja dziś zaczynam weekend. Niestety, praca w systemie czterobrygadowym.

0

Okazję miał, ale jej nie wykorzystał.

0

Mi polecono setkę cytrynówki.

12

A u nas to jest lepiej?

0

Za Chiny ludowe go nie wymieniaj, chyba, że na nowszy model z tej serii.

0

Polecam telefony z serii Sony Xperia Z im nowszy model tym lepszy.

0

Co za różnica gdzie?

0

Boli jeszcze bardziej gdy jesteś jeszcze starszy i zapieprniczasz za 1500 złotych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?