tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
W Albatrosach on nie gra, zaręczam :)
4
Ja prędzej skoczyłbym ze spadochronem niż ma bungee, ponieważ bungee bardziej mnie przeraża :)
0
Ktoś na fb transmituje. Jakiś Arab chyba https://www.facebook.com/AlMubashar/videos?ref=page_internal to jest link do jego profilu, wejdź po lewej w filmy i kliknij w pierwszy film, jest oznaczony jako "na żywo" :)
0
Grzegorz Hyży - "Pod Wiatr"
6
To nie są przecinki :)
0
Na 15 dziś :P
0
Ja też odrazu miasto miałem, nawet bez placu :)
1
Obecność 2.
1
Dzięki i nawzajem. Ja nie obejrzę dziś meczu, bo o 23 kończę robotę zanim dojadę do domu i się umyje to będzie po meczu :)
0
Wampiry równie dobrze funkcjonują w nocy jak i dzień. Wystarczy poczytać Sapkowskiego albo pograć w Wiedźmina :)
1
Ja też go mam. Jutro wymieniam zaślepkę, bo się otwiera i uszczelka odleciała :)
10
To już prędzej trafię szóstkę w lotto.
0
Ja upałów nie nawiedzę :)
0
Lepiej żeby było chłodno niż takie upały jak w ubiegłym tygodniu.
0
Ciężko będzie mecz obejrzeć, bo o 23 kończę robotę :)
0
Jak masz drugą zmianę bądź nockę to zrób sobie wolną środę, bo mecz:)
1
Kung Fury
3
Krawczyki mają dobrą kiełbasę w lodówce.
2
Jest, jeżeli co chwila czyta się to samo pytanie.
0
U mnie w robocie jest przepis, że ze względu na niesprzyjające warunki pracy możemy pracować maksymalnie osiem godzin, ale jak trzeba to się pytają kto dłużej zostanie, ale jak pracownik by chciał zostać dłużej, np. poniedziałek i wtorek po cztery godziny i jakiś tam dzień wolny sobie zrobić, żeby nie wykorzystywać urlopu to już tak nie można.
PS. nie mam tu na myśli pracy w kanałach :D
1
Nie Karoluj mi tu teraz.
1
Polecam nie książkę, ale sagę Andrzeja Sapkowskiego.
0
Myślałem, że chodzi ci o finał.
0
Biegł na skróty :)
2
W Polsce nie ma chyba odpowiedniego stadionu.
0
Akurat na tym obrazku ewidentnie widać, że jest spalony :)
0
Ani w fife ani pesa nie gram od kilku ładnych lat :)
0
Ale z drugiej strony co tego dziennikarza to obchodzi?
15
Co chcesz o mnie wiedzieć?
1
Łeba :)