0

Ja mam w plusie i płacę 15 zł za pakiet internet 2gb i smsy do wszystkich sieci. Przy rejestracji numeru oferowano mi abonament za 29 zł do tego rozmowy i smsy do wszystkich za darmo i 8gb internetu.

0

http://besty.pl/3798927
A tu jeszcze jedno hehe

3

A ja obrazek inspirowany twoim awatarem :)

http://po-land.pl/obrazek.php?18598

0

Ja 26 minut temu zacząłem weekendzik :)

0

Ja tam kilka razy pisałem żeby złożyli mi jakiś komputer. Raz do mnie, kilka razy do kumpli i żaden moderator się nie przyczepił do mnie :)

0

Nie znam się za bardzo na komputerach, ale polecam portal elektroda.pl. Powinni ci tam pomóc :)

2

Sony Xperia z3.

1

Hunter najlepszy :)

1

Powiem ci tak w tajemnicy. Bramki byłyby dwie, po jednej na obu końcach boiska.:)

0

A ja siedzę na kibelku :)

0

Potrafiłem pić przynajmniej pięć piwek dziennie, obojętnie czy to przed pracą czy po. W środę będą dwa tygodnie jak jestem trzeźwy :) 23 lata, nie uprawiam żadnego sportu :)

0

smiechawaTV
https://www.youtube.com/user/smiechawaTV

0

Kung Fury

0

Ja na ulicy nie chciałbym mieszkać... :P

0

I mojej mamy ulubiony film, "Znachor". Poleci pewnie na Wszystkich świętych i potem jeszcze raz na święta Bożego Narodzenia :)

0

Pewnie w wigilię puszczą samego w Nowym Jorku :)

2

Miodowe lata najlepsze! :)

0

Barciś...

1

Fable?

0

0

Boks, Muhammad Ali, Mike Tyson
Golf, Tiger Woods
Snooker, Ronnie O’Sullivan

3

Adam Małysz.

0

No, dopiero co urlop się skończył, a już są święta... Chwila, u mnie w domu jeszcze choinka nieubrana!

1

Jeszcze mogą być Udręczeni i Projekt Lazarus.

1

Naznaczony, Sinister, Obecność, Annabelle, Kobieta w czerni, Szubienica.

0

To co powiesz na szachy albo brydża?

0

Dyplom potwierdzający zdanie zawodu :)

1

Ja jestem w trakcie czytania książki zatytułowanej "Pani Jeziora". Gdyby nie gry, a w szczególności część trzecia to pewnie nigdy nie wziąłbym się za sagę Sapkowskiego. "Dzikiego Gona" przechodzę czwarty albo piąty raz. Straciłem rachubę. :)

0

Polecam portal elektroda.pl tam uzyskasz pomoc w swojej sprawie.

0

Piwo wisisz :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?