tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja mam w plusie i płacę 15 zł za pakiet internet 2gb i smsy do wszystkich sieci. Przy rejestracji numeru oferowano mi abonament za 29 zł do tego rozmowy i smsy do wszystkich za darmo i 8gb internetu.
0
http://besty.pl/3798927
A tu jeszcze jedno hehe
3
A ja obrazek inspirowany twoim awatarem :)
http://po-land.pl/obrazek.php?18598
0
Ja 26 minut temu zacząłem weekendzik :)
0
Ja tam kilka razy pisałem żeby złożyli mi jakiś komputer. Raz do mnie, kilka razy do kumpli i żaden moderator się nie przyczepił do mnie :)
0
Nie znam się za bardzo na komputerach, ale polecam portal elektroda.pl. Powinni ci tam pomóc :)
2
Sony Xperia z3.
1
Hunter najlepszy :)
1
Powiem ci tak w tajemnicy. Bramki byłyby dwie, po jednej na obu końcach boiska.:)
0
A ja siedzę na kibelku :)
0
Potrafiłem pić przynajmniej pięć piwek dziennie, obojętnie czy to przed pracą czy po. W środę będą dwa tygodnie jak jestem trzeźwy :) 23 lata, nie uprawiam żadnego sportu :)
0
smiechawaTV
https://www.youtube.com/user/smiechawaTV
0
Kung Fury
0
Ja na ulicy nie chciałbym mieszkać... :P
0
I mojej mamy ulubiony film, "Znachor". Poleci pewnie na Wszystkich świętych i potem jeszcze raz na święta Bożego Narodzenia :)
0
Pewnie w wigilię puszczą samego w Nowym Jorku :)
2
Miodowe lata najlepsze! :)
0
Barciś...
1
Fable?
0
0
Boks, Muhammad Ali, Mike Tyson
Golf, Tiger Woods
Snooker, Ronnie O’Sullivan
3
Adam Małysz.
0
No, dopiero co urlop się skończył, a już są święta... Chwila, u mnie w domu jeszcze choinka nieubrana!
1
Jeszcze mogą być Udręczeni i Projekt Lazarus.
1
Naznaczony, Sinister, Obecność, Annabelle, Kobieta w czerni, Szubienica.
0
To co powiesz na szachy albo brydża?
0
Dyplom potwierdzający zdanie zawodu :)
1
Ja jestem w trakcie czytania książki zatytułowanej "Pani Jeziora". Gdyby nie gry, a w szczególności część trzecia to pewnie nigdy nie wziąłbym się za sagę Sapkowskiego. "Dzikiego Gona" przechodzę czwarty albo piąty raz. Straciłem rachubę. :)
0
Polecam portal elektroda.pl tam uzyskasz pomoc w swojej sprawie.
0
Piwo wisisz :P