tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Współczuję, ja w najbliższą środę jadę na wczasy, a wracam piętnastego sierpnia dopiero. Do roboty mam szestastnego na nockę :)
0
Dla mnie najpiękniejszą kobietą jest pewna Ewelina:)
1
Staje się światłość!
0
Polecam portal elektroda.pl mi tam zawsze pomagają.
1
A tu zonk i Ronaldo zagra w bordowo-granatowych barwach.
0
Straszny film ;)
0
Ktu?:)
3
Sprzedać Messiego i kupić całą ekstraklase i jeszcze zostanie na pensje dla reszty zawodników :)
30
Rosyjski ortograf.
0
Ej nie 70 i coś to za internet. Za NC+ niecałe 120 hehe. Tak się pomylić :)
0
Coś około roku, a umowa podpisana na 2 lata.
0
Wszystkie canal plusy, eleveny, dwa Eurosporty, i jakieś tam jeszcze inne, które mnie mniej interesują :)
0
Ja płacę 70 kilka złotych i do tego mam jeszcze multirooma.
Odpowiedź do dominiczek12
0
Usuń ciasteczka
0
Oni to nazywają Trash metalem.
1
Posłuchaj sobie Hunter'a. Linków nie podam, bo na telefonie to za dużo klikania, ale mogę podać kilka tytułów. Ares, Imperium Trujki (tu nie ma błędu), Śmierci Śmiech. Teraz może coś spokojniejszego, Pomiędzy niebem a piekłem, O wolności, PSI. Na uwagę zasługuje też najnowszy utwór, NieWolnOść. A tak nawiasem mówiąc, zespół ten nie ma słabych utworów. Mają też chyba jedną albo dwie płyty w wersji angielskiej. Gorąco polecam!
0
The Walking Dead
0
20 złotych droższy będzie rachunek. Płacisz za dwa dodatkowe dekodery :)
0
Tak.
1
3:4 dla Korony :)
1
Mieszkam w Polsce. Tylko w internecie spotkałem się z tym, że ludzie mają rosół w niedzielę. U moich znajomych czy rodziny bliższej lub dalszej są zawsze ziemniaki na obiad w niedzielę.
1
Jeszcze nigdy w życiu nie jadłem rosołu w niedzielę. Wyjątkiem są różne uroczystości typu komunia czy tam jakieś inne "święta"
0
Podobno mecze z beniaminkiami są najtrudniejszymi w lidze.
0
Powiedz to panu Sapkowskiemu
0
"...ale czy zostało podane również to w jakie dni i o jakich godzinach będą się odbywały mecze w tym sezonie?"
"Ale ja nigdzie nie zadałem pytania o dokładne godziny i dni poszczególnych meczów..."
Jak nie zadałeś pytania o godziny i dni jak zadałeś?
1
Moje miasto a w nim :)
0
Ja gram czwarty raz już. Tym razem podstawkę przeszedłem do momentu kiedy dowiedziałem się gdzie jest Ciri, następnie przeszedłem Serca z kamienia, potem Krew i wino, a za kontynuację podstawki nie chce mi się brać :) chyba wczytam save'a i jeszcze raz zagram w Krew i wino :)
0
Zawsze można. zwiększyć poziom trudności.
1
Danusia jest fajniejsza
0
Kung Fury