tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kolejny utwór zwiastujący nową płytę "NieWolnOść", której premiera odbędzie się 4 listopada 2016.
https://www.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=kLgsIMKSMYE&app=desktop
Hunter rządzi!
12
Podczas kontuzji :)
2
Ale Norek jest na La Rambli codziennie:)
1
Z telefonu się zalogowałem. Dość długo to trwało, ale się udało.
0
Dlatego, że w Polsce tylko Lech.
0
Pierwszy raz w życiu jestem za Realem
0
Nieprawda. Oj przepraszam, nie zauważyłem słowa "nie", pewnie to przez to, że mam trochę wypite :)
0
Gdyby nie kontuzja to Rafinha pewnie by wymiatał w tym sezonie.
11
Bynajmniej to nie kur...de przynajmniej...
1
Stare, niemodne do niczego niepodobne.
0
Poszukuję buty zimowe, powiedzmy, że do 200 złotych. Najlepiej z antypoślizgową podeszwą, pomoże ktoś?:)
3
Wedle mnie kluby ze stolicy mogą zawsze przegrywać :P
0
U nie w sklepie już są czekoladki z Mikołajem i ozdoby świąteczne...
3
Daj spokój z tym Kevinem. Ile razy można to samo oglądać, nawet w święta przełączam na inny kanał jak to leci.
0
Ale jak zdałem teorię kiedyś, przed nowymi przepisami to mi pewnie przepadła co nie? :)
0
Ja mam jeszcze dwie nocki :)
0
Dla mnie nie ma teraz żadnej różnicy kiedy i o której są mecze, bo chodzę na system czterobrygadowy, więc sobota i niedziela jest zazwyczaj pracująca :)
1
Kung Fury na YouTube. Polecam wersję z lektorem.
1
Kevin latem już był, a co do reklam to będą po Wszystkich Świętych ;) Za dzieciaka święta Bożego Narodzenia były najlepszym okresem w roku. Teraz też za nimi czekam, ale jak już przyjdą to jednak nie to samo co kiedyś.
3
Druga opcja jest lepsza.
0
No to chyba pozostaje okres wakacyjny, ale kiedy zasłużony odpoczynek?
0
To chyba znaczy, że nikt może mu pomóc.
0
No to cię jeszcze nie ma, zapomniałem dodać, że 2016 roku :P
0
Goku nie jest tak zawistny jak ty :P
0
Kiedyś śmiali się z niego, że nie wykorzystuje karnych, potem strzelał jednego za drugim, dopiero jakiś czas temu coś się stało, że często ich nie wykorzystuje.
6
Co do żywota, 24 października premiera pierwszego odcinka siódmego sezonu The Walking Dead! Tyle się czekało to jeszcze trochę się wytrzyma :)
2
"Messi w każdym meczu gra na 5 pozycjach na raz jeszcze brakuje tylko żeby słał sam sobie prostopadłe piłki." Kiedyś podobno wolnych nie umiał strzelać, innym razem podważano jego rzuty karne. Może kiedyś sam sobie asystuje :)
1
Nie wiem czy o to chodzi, ale http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/343623,za-wlamanie-do-internetowych-kont-grozi-wiezienie.html
0
Co cię interesuje? Demony, biomechanika, zwierzęta, gry?
0
Dzień Niepodległości oglądałem jakiś czas temu. Szału nie ma, ale ujdzie.