1

Śniegu to akurat u mnie jak na lekarstwo, ale tak około 20 km ode mnie jest zima jak ta lala, wiec może na wieczór albo w nocy nasypie śniegu.

3

Mi na telefonie wszystko dobrze działa. Ustaw wersję dla PC i powinno być dobrze.

1

"na pocieszenie". Mam nadzieję, że Liverpool wskoczy na pierwsze miejsce, a jak udałoby mu się tego dokonać w ostaniej kolejce to jak nie pije alkoholu, tam bym się uchlał.

1

Nie chcę spojleować, ale przed pewnym wydarzeniem nie będzie się dało przenosić po świecie.
O! Udało mi się nie zdradzić fabuły, a już chciałem w którym momencie to nastąpi.

0

Konkurs i tak prawdopodobnie się nie odbędzie albo się zaczął, ale nie wiadomo czy go nie przerwą
http://www.drhtv.com.pl/drhtv1.html

3

Kto makaron tak długo gotuje? Bigos miał być:)

1

Ja kiedyś wpisałem zdf online w wyszukiwarce i któryś wynik z góry mi działał.

0

Ja dwa lata temu na sam koniec libacji nażarłem się bigosu, jak już dotarłem do łóżka to zaczęło mi się robić niedobrze. Haftowałem przez okno, bo nie miałem nawet sił iść do ubikacji :)

1

Moje postanowienie już się nie spełniło :)

23

-Trzeba wypić bo dziś są urodziny Ani.
-Jakiej Ani?
- Ani moje, ani twoje.

2

Ja też siedziałem sam, ale mogłem jechać do szwagra. Nie pojechałem ponieważ za każdym razem jak tam jestem to źle to się kończy, więc postanowiłem sam drinkować, jeszcze trochę alko zostało, skończę pić herbatkę i dokańczam dzieła :)

2

Nie wiem jak u innych, ale ja jak przesadzę z alkoholem to dopiero mi przechodzi jak zjem obiad i to muszą być ziemniaki z mięsem. Jak zjem coś innego to nie przechodzi, a jak nic nie robię, żeby się wyleczyć to jest tylko gorzej, bo głodny :) Jakby miała więcej "doświadczenia" z alkoholem to mogłaby wypić piwko albo setkę cytrynówki, bo to też pomaga, ale w jej przypadku pewnie będzie tylko gorzej.

0

Pierwszy pożar w tym roku.

3

Piękna kreacja Ewki na Polsacie.

0

Ja też!

0

cda.pl

0

No cóż, czarownica pojechała do Radowida.

0

Jak klasyka to klasyka.

0

Z Geratlem.

0

Rok temu nawet nie chciałem obchodzić Sylwestra. Jutro będzie to samo.

0

Ja widzę trochę więcej niż jeden mały błędzik.

1

Siostrę i psa Azora :)

23

Jak już dojdzie do ożenku to pokaż jej kto rządzi w domu. Tak jak ja i mój przyjaciel Karol to zrobiliśmy.

14

Przynajmniej ma pewność, że to jego dziecko.

0

Któryś z użytkowników naszej strony wczoraj kupił, nawet wstawił zdjęcie.

0

Katyń.

0

Cda.pl

0

Ciekawe dlaczego nazwy orkanów, huraganów pochodzą od imion kobiet?

1

A drugi zawodnik wymieniony przez Lugi'ego to kto?

0

Wszystkie części Wiedźmina.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?