tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Proszę bardzo
https://kwejk.pl/obrazek/2898931/tak.html
4
W kanałach to nie, ale chociaż z drugiej strony ta firma to jeden wielki kanał... :P
1
Jak bardzo lubię skoki to kurczę nie mogę dziś obejrzeć, bo mam drugą zmianę :(
1
Bardzo ciekawa postać. :)
1
Ja mam tatuaż na ramieniu i wcale mnie to nie bolało. Najgorzej jest jak zaczyna się goić, swędzenie nie do zniesienia :)
0
Na allegro są.
0
https://www.morele.net/inventory/info/Vwj8kg/
4
Tak.
0
Ja gram już w Wiedźmina z siódmy raz. Zagraj sobie jeszcze raz z innymi wyborami. A polecę ci grę Risen, Fable i klasykę, czyli Gothic'a.
0
Tak sobie wmawiaj.
5
Moje narodziny.
0
Risen, Fable.
5
Tylko poznański Lech!
1
Przyda sie, przyda :)
0
Tak, ktoś z nas czytał.
0
Na androida szukam już z godzinę czasu.
0
Poproszę o link do meczu Barcy na androida.
1
The Walking Dead.
0
Kiosk Ruchu.
1
Mogę prosić o link do meczu Barcelony na androida?
1
Poproszę o link do meczu Barcy na androida.
0
Marek Zaton.
3
Kung Fury.
0
Ignoruję BarxaInfo, bo deneerwijs mnie ststysjyki, które wrzuca, a do konkretnej rozmowy może coś ciekawego wnieść.
0
Zgłaszam błąd!
Po naciśnięciu przycisku "pokaż" przy komentarzu ignorowanego zmienia się napis na "ukryj", ale komentarz się nie pojawia, jest tylko informacja, że ignoruję użytkownika i tak dalej. Przed wprowadzeniem zmian nie było tego problemu.
Edit. Nie działa ta opcja tylko wtedy gdy użytkownik odpowiedział na komentarz. Jak sam zaczał rozmowę to działa dobrze.
1
Tak.
28
Przeszczep sobie zrobił?
1
Ma, ale tylko na Krew i Wino, co prawda minimalne, ale ma.
0
Bo słaba jakość obrazu, słaby dźwięk, jak chcę obejrzeć coś przez smart tv to nie raz muszę się z pół godziny męczyć, a na dodatek drogie są te telewizory.
0
Każdy telewizor obecnie sprzedawany musi odbierać cyfrową telewizję naziemną, jeśli tak nie jest sprzedawca musi poinformować o tym klienta. Mam LG, jeżeli będę kupował telewizor to z całą pewnością kupię odbiornik innej firmy.