tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kliknij na ukośnik na klawiaturze.
0
Czasem uda się dwie bramki strzelić Javierem :)
1
"Nigdy w życiu tak dobrze się nie bawiłem. " Trzeba umrzeć, widać lepsze zabawy są po śmierci niż za życia.
1
Nie.
0
Tak.
0
A jeszcze trochę milionerzy :)
0
Nie mogę jednoznacznie odpowiedzieć, ale wydaje mi się, że tak.
0
Oglądaj, Goku narozrabiał :)
0
Też mogę z czystym sumieniem polecić Łebe.
0
Ja też wolę chodzić do roboty niż do szkoły.
0
Reinkarnacja to odrodzenie po śmierci w innym ciele, pytanie brzmiało czy wierzymy w reinkarnację po śmierci, chciałem być trochę złośliwy, dlatego tak napisałem :)
0
Ja z kolei wierzę w reinkarnację przed śmiercią.
36
Ta wypowiedź jest nielogiczna. Jeśli jest na poziomie Cristiano Ronaldo to do Messiego dużo mu jeszcze brakuje.
3
Wygrał :)
0
Nie wiem.
2
Odpowiadając na zadane pytanie: tak, ktoś zna taką stronę. :)
0
Najlepiej zrobisz jak do nich zadzwonisz bądź pojedziesz wyjaśnić sytuację.
0
Volver-volveremos
0
W zeszłym tygodniu, ale na pewno to nie była niedziela.
0
To samo co bez rosołu. Tym i tak się tylko napijesz. Lepszy byłby sok albo kompot niż ten rosół.
0
Rosół w niedzielę jadłem chyba tylko na Komunii.
0
Ja tam nie wiem jak można jeść rosół w niedzielę. W ten dzień powinny być ziemniaki i jakieś mięso.
0
I znowu początek skoków spędzę w robocie.
1
Ja oglądam w jedynce. Komentatorzy na Eurosporcie jakoś mnie nudzą.
0
Ja oglądam Krudòw z dzieckiem na Polsacie, czy jak to tam się odmienia
2
Link do jego profilu :)
http://www.fcbarca.com/user/Przeemekkk
0
Z pominięciem trójki, ale Arcania obowiązkowo :)
0
Z całą pewnością szuka Tadeusza z Warszawy :)
0
Jeżeli "Wiedźmin" ma być polską produkcją to w panu Bagińskim jedna nadzieja na sukces tego filmu :)
2
Jeżeli jakiś huragan nazwą "Messi" to w tym momencie ogłoszą koniec świata.