0

Kliknij na ukośnik na klawiaturze.

0

Czasem uda się dwie bramki strzelić Javierem :)

1

"Nigdy w życiu tak dobrze się nie bawiłem. " Trzeba umrzeć, widać lepsze zabawy są po śmierci niż za życia.

1

Nie.

0

Tak.

0

A jeszcze trochę milionerzy :)

0

Nie mogę jednoznacznie odpowiedzieć, ale wydaje​ mi się, że tak.

0

Oglądaj, Goku narozrabiał :)

0

Też mogę z czystym sumieniem polecić Łebe.

0

Ja też wolę chodzić do roboty niż do szkoły.

0

Reinkarnacja to odrodzenie po śmierci w innym ciele, pytanie brzmiało czy wierzymy w reinkarnację po śmierci, chciałem być trochę złośliwy, dlatego tak napisałem :)

0

Ja z kolei wierzę w reinkarnację przed śmiercią.

36

Ta wypowiedź jest nielogiczna. Jeśli jest na poziomie Cristiano Ronaldo to do Messiego dużo mu jeszcze brakuje.

3

Wygrał :)

0

Nie wiem.

2

Odpowiadając na zadane pytanie: tak, ktoś zna taką stronę. :)

0

Najlepiej zrobisz jak do nich zadzwonisz bądź pojedziesz wyjaśnić sytuację.

0

Volver-volveremos

0

W zeszłym tygodniu, ale na pewno to nie była niedziela.

0

To samo co bez rosołu. Tym i tak się tylko napijesz. Lepszy byłby sok albo kompot niż ten rosół.

0

Rosół w niedzielę jadłem chyba tylko na Komunii.

0

Ja tam nie wiem jak można jeść rosół w niedzielę. W ten dzień powinny być ziemniaki i jakieś mięso.

0

I znowu początek skoków spędzę w robocie.

1

Ja oglądam w jedynce. Komentatorzy na Eurosporcie jakoś mnie nudzą.

0

Ja oglądam Krudòw z dzieckiem na Polsacie, czy jak to tam się odmienia

2

Link do jego profilu :)
http://www.fcbarca.com/user/Przeemekkk

0

Z pominięciem trójki, ale Arcania obowiązkowo :)

0

Z całą pewnością szuka Tadeusza z Warszawy :)

0

Jeżeli "Wiedźmin" ma być polską produkcją to w panu Bagińskim jedna nadzieja na sukces tego filmu :)

2

Jeżeli jakiś huragan nazwą "Messi" to w tym momencie ogłoszą koniec świata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?