1

Podpinam się.

0

Mogę prosić o link do kwalifikacji skoków, jeżeli w ogóle się odbędą?

0

Super Polsat i przypomina się dzieciństwo:)

0

Monitor i tak musiałem kupić nowy, więc miałem pretekst, teraz się powstrzymuje z tą agresja, ale idą bardzo niecenzuralne słowa i walnę pięścią w biurko. Zazwyczaj się na tym kończy, ale to już tak jest na skraju zrobienia czegoś głupiego :) potem włączam muzyczkę albo inna grę, albo wyłączam komputer i robię co innego :)

0

Mnie FIFA bardziej irytuje niż w dzieciństwie Chińczyk.

0

Na szczęście pracuję i raz na jakiś czas mogę pozwolić sobie na większy wydatek. Chociaż jak kupiłem nowy monitor to jeszcze strzała nie dostał :)

3

Denerwujecie się grając w gry? Jeśli tak to jaka gra najbardziej was irytuje? Mnie osobiście fifa, do tego stopnia, że jakiś czas temu monitor rozwaliłem trzaskając w niego padem. Pad też kilka razy wylądował na ścianie, ale się nie zepsuł. Najgorsze w fifie jest to, że grasz lepiej od przeciwnika, ale i tak przegrywasz. Jak to z wami jest?

1

Przeemekkk, jeżeli to widzisz, to przypominam o zakładzie :)

1

12, Eurosport i chyba canal + sport.

1

A co to za problem zgolic się na łyso?

0

Tak.

0

Jestem na telefonie i jakoś nie mam reklam. Ta z Lucyferem dosłownie raz mi się trafiła i to jeszcze jakiś czas temu, gdy kliknąłem w jakiś link z kwejka czy innej podobnej strony.

0

Nie mogę przestać jej słuchać :)

6

I znowu humor poprawiony przed nocką. Teraz Kamil, wcześniej Barcelona :)

1

"Legendy polskie" to jest to!

1

Pięć razy kupon sprawdzałem z myślą, że się pomyliłem, ale coż niestety. Wtedy miałem 66 złotych, a teraz miałbym pewnie ze dwie stówki więcej, ale w porównaniu do tych kilku milionów, które były do wygrania to nawet nie ma porównania. Myślę, że dziś nie musiałbym pracować hehe

1

Kiedyś miałem czwórkę. Nie trafiłem dwóch skrajnych liczb, jednej o jedno oczko a drugiej o dwa. Co za pech :)

0

No tak, ale w tych konkretnych meczach ktoś inny mógłby strzelić więcej goli od niego. Jakby się te mecze potoczyły bez udziału Ramosa nigdy się nie dowiemy, ale czysto teoretycznie taki Ronaldo mógłby w nich hat-tricki ustrzelić. No cóż, szczęście sprzyja bohaterowi tego artykułu, mam nadzieję, że niedługo go opuści :)

0

A skąd wiadomo, że gdyby zamiast Ramosa w tych meczach grał ktoś inny to by nie strzelił więcej goli?

0

A no, wróciłem z roboty i nie mogę poszukać odcinka na necie, a w telewizji to już połowa odcinka była zanim się umyłem :)

0

Spaniem :).

1

Tak.

1

Dobrze napisane...

0

Moim skromnym zdaniem słabsza forma Stocha spowodowana jest niewyleczoną do końca kontuzją kolana.

1

Za pół godziny koniec roboty, końcówkę pierwszej serii i całą drugą sobie obejrzę.

0

Ja też nie oglądałem i jakoś tego nie żałuję.

0

Dziękuję bardzo :)

0

Mogę prosić o link do kwalifikacji w skokach?

0

Wrócił, wrócił :)

1

Jeszcze po kropelce, jeszcze po kropelce póki wódka jest w butelce!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?