0

Chyba nie.

0

Magia.

0

Moim zdaniem się nie opłaca kupować konsoli dla dwóch gier, no chyba, że masz pieniędzy jak lodu to kupuj.

0

Jutro się kończy :)

1

Ja dziś zacząłem weekend :)

0

Przede wszystkim, o jaki model chodzi?

2

Tak samo jak Legia :)

1

Tylko Lech!

0

O.o, faktycznie :)

0

Wydaję mi się, że Turan zagra za Neymara,

3

Marciniak będzie sędziował mecz Juventus- Barcelona w najbliższym spotkaniu Ligii Mistrzów.

0

Turan wejdzie w jego miejsce i po problemie, zobaczysz.

0

Gomes go śledzi :)

27

50% albo siądą, albo nie.

9

Nie wiem dlaczego tak narzekacie na reklamy na telefonie, sam często korzystam z telefonu żeby poczytać la ramblę, a reklama trafi się raz na ruski rok.

0

A tak w ogóle to jak często będą wychodzić następne odcinki? Co tydzień, dwa i tylko w środy czy może jakoś częściej?

1

Nie oglądałem nowego sezonu Z Archiwum X, tak jakoś pierwsze dwa średnio mi się podobały i sobie odpuściłem dalsze oglądanie, chociaż za dzieciaka bardzo mi się ten serial podobał.

1

Ja też mam mieszane uczucia, ale to dopiero pierwszy odcinek nowego sezonu. Ciekawe czy Michaelowi zrobili pranie mózgu czy ta rozmowa z bratem była częścią planu na ucieczkę z więzienia. Trochę dziwną lokalizację wybrali na to więzienie. Nie lubię Arabów :P

0

W październiku, ale którego nie wiem, pewnie w drugiej połowie.

0

W przyszłym sezonie będzie rozpierducha :)

0

Ja gram prawie codziennie, ale tak, żeby sobie pograć, na ligę to trzeba mieć jednak od groma czasu, ja tak pykam godzinę, góra dwie dziennie.

0

Tak.

0

Niemożliwe nie istnieje.

2

Takie same jak koszulka.

0

Jakiego masz pada?

0

Nie wszyscy.

0

Już nie bądź taki skromny.

1

Ja upałów nie znoszę. Temperatura około 15 stopni jest optymalna.

0

Najważniejszy w roku, urodzinowy.

0

Wszystkiego najlepszego, Primaaprilisowcy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?