tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chyba nie.
0
Magia.
0
Moim zdaniem się nie opłaca kupować konsoli dla dwóch gier, no chyba, że masz pieniędzy jak lodu to kupuj.
0
Jutro się kończy :)
1
Ja dziś zacząłem weekend :)
0
Przede wszystkim, o jaki model chodzi?
2
Tak samo jak Legia :)
1
Tylko Lech!
0
O.o, faktycznie :)
0
Wydaję mi się, że Turan zagra za Neymara,
3
Marciniak będzie sędziował mecz Juventus- Barcelona w najbliższym spotkaniu Ligii Mistrzów.
0
Turan wejdzie w jego miejsce i po problemie, zobaczysz.
0
Gomes go śledzi :)
27
50% albo siądą, albo nie.
9
Nie wiem dlaczego tak narzekacie na reklamy na telefonie, sam często korzystam z telefonu żeby poczytać la ramblę, a reklama trafi się raz na ruski rok.
0
A tak w ogóle to jak często będą wychodzić następne odcinki? Co tydzień, dwa i tylko w środy czy może jakoś częściej?
1
Nie oglądałem nowego sezonu Z Archiwum X, tak jakoś pierwsze dwa średnio mi się podobały i sobie odpuściłem dalsze oglądanie, chociaż za dzieciaka bardzo mi się ten serial podobał.
1
Ja też mam mieszane uczucia, ale to dopiero pierwszy odcinek nowego sezonu. Ciekawe czy Michaelowi zrobili pranie mózgu czy ta rozmowa z bratem była częścią planu na ucieczkę z więzienia. Trochę dziwną lokalizację wybrali na to więzienie. Nie lubię Arabów :P
0
W październiku, ale którego nie wiem, pewnie w drugiej połowie.
0
W przyszłym sezonie będzie rozpierducha :)
0
Ja gram prawie codziennie, ale tak, żeby sobie pograć, na ligę to trzeba mieć jednak od groma czasu, ja tak pykam godzinę, góra dwie dziennie.
0
Tak.
0
Niemożliwe nie istnieje.
2
Takie same jak koszulka.
0
Jakiego masz pada?
0
Nie wszyscy.
0
Już nie bądź taki skromny.
1
Ja upałów nie znoszę. Temperatura około 15 stopni jest optymalna.
0
Najważniejszy w roku, urodzinowy.
0
Wszystkiego najlepszego, Primaaprilisowcy :)