tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Polska wygrała albo była bardzo wysoko na Euro lub Mundialu młodzików (nie pamiętam dokładnie, w kadrze wtedy był np. Ebi Smolarek, jaki poziom miała reprezentacja z nim i jego kolegami w składzie? :P
9
Prawie wszyscy robią się coraz starsi, wyjątkiem jest Krzysztof Ibisz :)
0
A kilka dni temu czytałem, że powrót Kubicy do oficjalnych startów w f1 jest niemożliwy.
0
Nie podam tytułu, bo pewnie ban, ale mogę część tekstu przytoczyć "Byłem w Ryjo, byłem w Bajo, miałem bilet na Hawajo. Byłem na wsi, byłem w mieście, byłem nawet w Budapeszcie" Elektryczne gitary.
1
Na tapetę znalazłeś sposób na trolle, ale kalendarz możesz sobie sam w kilka chwil w paincie narysować :D
0
Mi też, cokolwiek to znaczy :)
0
Płatności poprzez sms pewnie nie ma?
0
A skąd wiesz, że chodzi o samochody? Może potrzebny jest mechanik od maszyn przemysłowych?
45
Tak, dawaj te punkty. :P
1
I właśnie dlatego nigdy nie dorobisz się fortuny :D Podobnie zresztą jak ja :)
0
Przecież kręcą kolorowe filmy o dinozaurach i to w dodatku w jakości hd.
0
10
Głupek a wiedział :D
4
Pewnie ban permanentny.
3
Ja tam się nie stresowałem rozmową o pracę, jak już zadzwonili to znaczy, że przyjmą, przynajmniej tam gdzie ja pracuję i nie piszę tu o kanałach :D
0
Katowice, Częstochowa, Zabrze.
2
Najlepiej tak jak wychodziły. W końcu twórcy chcieli, żebyśmy w ten sposób oglądać tę serię.
0
No oczywiście.
2
Wróciłem z roboty, umyłem się, a teraz idę po sznurek i strzelę sobie w łeb z pistoletu.
0
Sam to zrobiłem, zajęło kilka minut :D
0
Ja też będę w robocie.
1
Jak to się powtórzy to poszukaj jakiegoś elektryka i niech "rzuci okiem" na to, może to jakaś błahostka.
1
Prawdopodobnie izolacja się gdzieś "przetopiła". Znaczy tak mi się wydaję, bo co innego mogło się stać? Możliwe też, że na przykład w kuchni albo łazience para się skropliła w puszce albo we włączniku i robi zwarcie.
1
Full HD to to nie jest, ale proszę
https://zapodaj.net/fd90a595b8d07.png.html
3
Nie wiem co bierzesz, ale zmniejsz dawkę hehehe
1
Przynajmniej raz strzelił tej albo podobnej maszynie, ktoś już x czasu temu to wstawił, ciekawe jakby ta maszyna się zachowała jakby piłka została leciutko podcięta i zaczęła opadać, czy ten robot poradziłby sobie z takim strzałem.
0
Chodziło mi o to czy ten ktoś, kto przegra od razu spłaci swój dług i od razu dostaniesz nagrodę :D
0
Może wygrasz tyle dóbr, ale czy od razu dług zostanie spłacony? :D
1
Sabaton, Hunter, Rammstein.
1
Ja szedłem w szermierkę i znaki i dobrze mi się tak grało, teraz próbuje trochę z alchemią się bawić.