tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Zjedz gorący posiłek.
1
A z Lechem co na początku było? Po zmianie trenera Poznaniacy dopiero zaczęłi grać.
0
Z palcem tam gdzie myślę, jak w poprzednim sezonie, raptem dwa punkty przewagi.
0
Ja mam co czwartą niedzielę wolna, akurat dzisiaj ona przypadła, ale jutro do roboty i potem już urlop :)
1
I w skokach dublet.
0
Ja na Grę o tron też nie czekam. Z niecierpliwością wypatruję kolejnego sezonu The Walking Dead.
0
No to chyba w innych firmach niż ta w której ja pracuję.
1
Głupkowata komedia, Kung Fury.
To jest tak głupowate, że głowa mała.
17
Ronaldo chodzi regularnie na siłownię i też podmuchy wiatru go przewracają. Siłownia nie ma tu nic do rzeczy.
0
Bo to pewnie o rocznicę papierową chodziło, ale jest trema i mało czasu.
4
Tak samo go załatwili jak Gerlat Olgierda von Everec z domem Maksymiliana Borsody'ego przy opcjach dialogowych :P
2
Rozbierz telefon na części pierwsze i włóż na noc do ryżu, nigdy tego nie próbowałem, ale ponoć pomaga.
7
Za mało im incydentów.
2
No nie wiem czy takie straszne, ale spróbuję. Obecność, Annabelle, Sinister, Naznaczony.
3
Komentarz usunięty
7
The Animals - House of the Rising Sun
0
Ronaldinho grał dziś mecz.
0
Pepe. W Sportingu Lizbona też pewnie paru by się znalazło.
0
Kurde, jakieś czary i magia, jakby to było jakieś wyładowanie to też byś to odczuł. Nie spadł Ci może w ostatnim czasie? Jak długo go masz? Jest to woodoporny telefon? Miałem kilka z serii Xperia Z i wszystkie były wodooporne, ale przy niektórych modelach trzeba było zamknąć zaślepkę.
0
A to już (chyba wiem) kto mi kiedyś dał tę ankietę na gg do wypełnienia :P
0
Ja nie, ale sąsiad się mniej-więcej orientuje w tych sprawach :P
0
Nie, nie tylko ciebie.
0
A co, znalazłeś? :P
1
Jakiś krewny Edwarda van der z Wiedźmina 3?
18
23 procent szans, że trafiłbyś na miejsce.
3
Luke zginie.
0
Niewolnictwo o u nas też jest, na szczęście jeszcze nie ma terroryzmu.
0
Taki prezydent to byłby skarb.
1
Kariera Nikosia Dyzmy.