tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
1. Wiedźmin 3
2. Gothic 2 z dodatkiem Noc Kruka
3. Risen 2
Chociaż musiałbym wymienić wszystkie gry z powyższych serii, oprócz trzeciej części Gothica :P
2
Dobry wieczór :)
0
Jakiś kraj gdzie nie ma nigdy upałów i gdzie jest dostęp do internetu na przynajmniej takim poziomie jak w Polsce.
0
Nie.
0
Ja na krótkie spodenki i w sandałach jeszcze chodzę :P
1
Z szefem nie mam styczności :P tylko z kierownikiem czasami gadam.
0
Na dwa miałem za mało czasu ;)
14
Piję za zdrowie Dembele.
14
Piwo z rana jak śmietana i to jeszcze przed robotą :)
0
Mam tak samo jak ty.
14
Ja dopiero co się urodziłem, a za godzinę robotę zaczynam.
5
Ja ze szwagrem już myślę o Sylwestrze :)
3
https://kwejk.pl/obrazek/2559525/troche-skomplikowana-sytuacja.html
Patrzaj na to :P
0
Nie pomogę, bo nie wiem co i jak :P Ja na razie ściągam.
Edit. Jaką masz kartę graficzną i czy masz sterowniki zaktualizowane?
Edit 2. Mi działa tylko, że menu przewija się się na dół bądź w prawo, a jak już włączę mecz to zawodnicy biegną w prawo...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Na Steamie jest.
7
Niczym się nie różni od siedemnastki.
0
Sorry, wprowadziłem w błąd.
0
Ktoś na la Rambli pisał, ale nie pamiętam dokładnie ile, ale wydaje mi się, że około 7000.
0
Jest.
0
A kto jest kociątkiem?
1
25 to jest moje maksimum :D
1
Latem musi być gorąco (choć tego nie chcę), a zimą musi być zimno i zdecydowanie to bardziej mi odpowiada. Nienawidzę upałów, no chyba, że jestem na wczasach, ale też bez przesady, tak do 25 stopni może być :)
0
A ja o której bym się nie położył spać to i tak cały dzień chodzę jak lunatyk, a jak mam nocki to mogę spać ile chcę. Nie lubię pierwszej zmiany, kolega z którym pracuję też nie lubi. Niektórzy chodzą cały czas na rano, nie wiem jak oni wytrzymują, ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia, przecież do szkoły też na rano się chodziło.
0
Lepsza nocka niż pierwsza zmiana.
2
Bo był okres wakacyjny i już wcześniej mówili, że w wakacje będą kręcić nowy serial, w tym przypadku "Wakacje Tadzika", ale od najbliżej soboty będą już "standardowe" odcinki, tj. "zabawne historie", "video dowcipy" i making offy.
1
Kac to kara za przerwę w piciu.
Edit. pora jakieś piwko chlapnąć :P
2
Ja angielskiego nie znam, ale może Tobie coś pomoże
0
Moja koleżanka po ślubie zmieniła nazwisko i nic takiego nie musiała robić. W sobotę siostra zmieniła nazwisko i na razie też nic się nie dzieje.
0
Przed "erą Wiedźmina" moja ulubioną grą był Gothic 2, ale jak zacząłem grać w przygody o Geralcie z Rivii to stwierdziłem, że Gothic jest moją druga ulubioną grą. Polecam jeszcze serię Risen.