0

1. Wiedźmin 3
2. Gothic 2 z dodatkiem Noc Kruka
3. Risen 2
Chociaż musiałbym wymienić wszystkie gry z powyższych serii, oprócz trzeciej części Gothica :P

2

Dobry wieczór :)

0

Jakiś kraj gdzie nie ma nigdy upałów i gdzie jest dostęp do internetu na przynajmniej takim poziomie jak w Polsce.

0

Nie.

0

Ja na krótkie spodenki i w sandałach jeszcze chodzę :P

1

Z szefem nie mam styczności :P tylko z kierownikiem czasami gadam.

0

Na dwa miałem za mało czasu ;)

14

Piję za zdrowie Dembele.

14

Piwo z rana jak śmietana i to jeszcze przed robotą :)

0

Mam tak samo jak ty.

14

Ja dopiero co się urodziłem, a za godzinę robotę zaczynam.

5

Ja ze szwagrem już myślę o Sylwestrze :)

3

0

Nie pomogę, bo nie wiem co i jak :P Ja na razie ściągam.
Edit. Jaką masz kartę graficzną i czy masz sterowniki zaktualizowane?
Edit 2. Mi działa tylko, że menu przewija się się na dół bądź w prawo, a jak już włączę mecz to zawodnicy biegną w prawo...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Na Steamie jest.

7

Niczym się nie różni od siedemnastki.

0

Sorry, wprowadziłem w błąd.

0

Ktoś na la Rambli pisał, ale nie pamiętam dokładnie ile, ale wydaje mi się, że około 7000.

0

Jest.

0

A kto jest kociątkiem?

1

25 to jest moje maksimum :D

1

Latem musi być gorąco (choć tego nie chcę), a zimą musi być zimno i zdecydowanie to bardziej mi odpowiada. Nienawidzę upałów, no chyba, że jestem na wczasach, ale też bez przesady, tak do 25 stopni może być :)

0

A ja o której bym się nie położył spać to i tak cały dzień chodzę jak lunatyk, a jak mam nocki to mogę spać ile chcę. Nie lubię pierwszej zmiany, kolega z którym pracuję też nie lubi. Niektórzy chodzą cały czas na rano, nie wiem jak oni wytrzymują, ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia, przecież do szkoły też na rano się chodziło.

0

Lepsza nocka niż pierwsza zmiana.

2

Bo był okres wakacyjny i już wcześniej mówili, że w wakacje będą kręcić nowy serial, w tym przypadku "Wakacje Tadzika", ale od najbliżej soboty będą już "standardowe" odcinki, tj. "zabawne historie", "video dowcipy" i making offy.

1

Kac to kara za przerwę w piciu.
Edit. pora jakieś piwko chlapnąć :P

2

Ja angielskiego nie znam, ale może Tobie coś pomoże

0

Moja koleżanka po ślubie zmieniła nazwisko i nic takiego nie musiała robić. W sobotę siostra zmieniła nazwisko i na razie też nic się nie dzieje.

0

Przed "erą Wiedźmina" moja ulubioną grą był Gothic 2, ale jak zacząłem grać w przygody o Geralcie z Rivii to stwierdziłem, że Gothic jest moją druga ulubioną grą. Polecam jeszcze serię Risen.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?