0

Ale pewnie trzeba coś zapłacić, ale pewny nie jestem.

9

Gothic i Risen.

4

Przed chwilą dzwonił do mnie Leo i kazał w jego imieniu podziękować za życzenia urodzinowe użytkownikom fcbarca.com. Sam tego nie może zrobić, bo ma bana :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

The Walking Dead, Outcast.

16

Ktoś z Sevilli musi przyjść, żeby był tryplet, a kto to już obojętnie.

0

Jak sam coś wrzucisz to chyba nie będzie pobierało transferu, oczywiście jak będziesz chciał pobrać dany plik, a jak chcesz, żebyś ty miał tylko dostęp do plików to wrzuć w folder "prywatne."

0

No ja za swojego dałem 2000 :)

0

Ja mam Mi5s plus i telefon śmiga jak ta lala, ale wyrobiło mi się gniazdo ładowania, nie wiem czy wina producenta czy moja, ale żeby się telefon ładował to musi leżeć i nie mogę nim nawet poruszyć, zaczęło się tak dziać około pół roku po zakupie.

3

A dlaczego Lech nie miałby się stać "polską Barcą"? Dla mnie Real i Legia są po tych samych pieniądzach.

4

Warszawiakom niech nie pomaga, mam nadzieję, że ów zawodnik pomoże Lechowi zdobyć mistrzostwo Polski.

10

Będzie garował z moim sąsiadem.

1



Proszę bardzo, ale nie z Polsatu.

1

Tak, sam to przerabiałem.

2

Ja mam Xiaomi Mi5s plus i na niego nie narzekam, telefon chodzi jak żyleta, tylko nie wiem czy z mojej winy czy producenta gniazdo od ładowania jest luźne (żeby telefon naładować to musi leżeć, bo kabel wylatuje), a poza tym miażdży na każdym kroku.

1

I sobie zrobią imprezę na Ibizie :)

0

Nic.

0

Częstochowa.

0

Sprawdź czy jest prawidłowo podpięta do płyty głównej i czy zasilanie na pewno podłączyłaś. Jeśli masz zasilacz modularny to zobacz czy przy zasilaczu jakaś wtyczka "nie wypadła".

Edit, tylko pamiętaj, żeby sprawdzać z odłączonym zasilaniem, bo możesz spalić płytę główną.

0

Karta graficzna jest poprawnie podłączona?

0

Dam Ci numer do mojej kierowniczki i przytocz jej pierwsze zdanie z twojej wypowiedzi.

1

Ja mam mi5s plus.

0

Graj i nawet się nie pytaj :)

1

Pan prezes Jarosław?

0

Egzorcyzmy Emily Rose podobno są oparte na faktach.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Powiedz to mojemu szefowi :)

0

U mnie jest bardzo brzydka, słońce świeci i jest gorąco.

7

A ja browar.

1

Ja byłem w pracy, teraz właśnie się położyłem spać, a inni pewnie zaczynają teraz pracę bądź szkołę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?