0

Deja vu się pojawia w sytuacji gdzie masz mózg przypomina sobie daną sytuację, która miała miejsce w przeszłości. A z dzieciństwa moje najwcześniejsze wspomnienie to jak miałem około dwa lata i byłem wtedy w szpitalu po zatruciu, bo zjadłem surowe ciasto :)

0

Istnieje wiele galaktyk, wiele planet, więc dlaczego nie miało by gdzieś indziej istnieć życie niż na naszej planecie, wiedząc, że nasz układ planetarny jest na uboczu "jakieś tam" galaktyki?

0

W sumie to dzisiejszy, ale nie wiem kto komentował.

0

*110# i tam masz sobie poszukaj odpowiedniego pakietu.

0

Król żylety się melduje!

0

Tu masz rację, ale ogólnie pierwsza jest najgorsza.

2

Z całą pewnością lepsza nocka niż pierwsza zmiana.

0

Bo przeczytałem, że autor dyskusji mi się pyta :D

0

To raczej nie jest temat na forum, ale mogę powiedzieć, że nic z tego nie będzie :P

0

Ile ma lat? Jaki budżet? Mi pani w sklepie doradziła taki lampion http://media.home-you.com/167013063-24421-thickbox/lampion-cottage-house.jpg

5

2012 - moja pierwsza umowa o pracę.
Tylko nie jestem pewien czy to był trzeci czy czwarty.

0

Ja zaraz idę się umyć i spać.

0

Ja do szkoły bym nie chciał wrócić. Z pracy przynajmniej mam jakieś pieniądze, nieduże, ale zawsze.

2

Za niecałe dwie godziny do domu.

0

Kto dziś wygra ważny mecz?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Kiedyś polecono mi dwusetkę cytrynówki, ale nigdy nie próbowałem się tym leczyć.

0

Kiedyś jadłem pizze bardzo pikaną, tak że ledwo mogłem ją do buzi włożyć, ale na siłę udało się dwa kawałki zjeść. Następnego dnia w ubikacji też ciężko było heheh.

0

1

Ale z Juve to też liga tyle, że mistrzów :)

0

A u mnie w okolicy jest zakaz wchodzenia do lasów.

0

Lista stacji transmitująca ten mecz: Canal+ , BT Sport Extra , BeIN Sports 3 France , RTP1 , Movistar+ , Sport TV 2 Portugal , SRF 2 , TV3+

0

Bez recepty to pani w aptece poleciła mi Sinulan, ale nic to nie pomogło. Poszedłem potem do lekarza, przepisał mi antybiotyki i również nic nie pomogły. Już jakiś czas wybieram się po skierowanie na płukanie zatok, ale jakoś wybrać się nie mogę:)

0

Ja, szczególnie w takie noce jak dziś gdy jestem w pracy :)

1

Przyganiał kocioł garnkowi. Pozdrów Izoldę :)

0

Mecz oglądałem w domu, ale do końca nie mogłem obejrzeć, bo musiałem jechać do roboty, był wtedy wynik 3:1. Myślę sobie koniec, już po Lidze Mistrzów. W robocie sprawdziłem wynik i od razu lepiej się pracowało.

3

A czy Norek oprócz lunatykowania w nocy się objadał?

32

Nie.

1

Aspiryna, mi zawsze pomaga.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?