tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powinienem być w pracy, ale jestem w szpitalu :P
1
To zależy. Mi w zasięgu LTE prawie nic nie schodzi, a poza zasięgiem chyba te 2 GB trzeba liczyć.
0
Za każdym razem gdy czytam twoje komentarze to mam wrażenie, że masz Spejsona w avatarze :)
0
Tak, tzn. windowsa na pendrive kupiłem i do tego był klucz.
0
Ojciec palił przez ponad 20 lat i czasami dwie paczki mu brakowały, rzucił z dnia na dzień i twierdzi, że jak ktoś pali w jego towarzystwie to mu to nie przeszkadza :P Edit, nie pali już z 15 lat.
7
Za twoje nie ich nie kupili, więc nie narzekaj :)
0
Opisy możesz przesłać ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jak rozpętałem II wojnę światową.
8
Rok może się pomylić, bo Harada i Cecon startowali dziś w konkursie skoków :P
10
Jessica pewnie :P
0
Gothic był moja ulubioną serią do czasów Wiedźmina, ale Elex jakoś mi nie przypadł do gustu.
1
Hunted: Kuźnia demona, Fable.
1
Ale ja piję piwko a nie wódkę ;) Piwo z rana jak śmietana. A kawy nienawidzę :P
9
Nie jestem gentelmanem ;)
1
Pytanie tylko który mamy rok, wśród zawodników są Harada i Cecon.
2
A ja przy piwku :)
0
Nie wiem jak wczoraj patrzyłem, ale byłem pewny, że skoki o 14 będą, ale patrzę na jedynce leci studio, taka o niespodzianka :D
4
Albo ty dostaniesz za wprowadzenie redakcji w błąd :D
8
Ty akurat do nich się nie zaliczasz.
0
Jak pójdziesz do niej osobiście i zapuksz do drzwi a ona się zapyta: "kto tam?" to sobie odpuść, bo to nie wróżka tylko jakaś chińska podróbka wróżki :)
0
Ja bym dodał jeszcze dodatki do Wiedźmina 3, czyli Serca z Kamienia i Krew i wino :P
0
Ja w to grałem około dziesięciu razy. Więc jeszcze daleka droga przed tobą :D Nigdy nie sądziłem, że to napiszę przy tak wspaniałej grze, ale zaczęła mi się nudzić :D
1
Wolnego nigdy za wiele.
1
Rzut karny to i ja bym jej strzelił :)
5
A potem poznaj taką "dziewczynę" i dowiedz się "po fakcie", że była kiedyś mężczyzną. Toż to obrzydliwe.
8
Jaki dzień? Noc jest.
0
Jeżeli Inter zakwalifikuje się LM to musi go kupić.
1
A może przeprowadzka do innego miasta?
0
Ja pobrałem z Darkwarez.pl.