0

Powinienem być w pracy, ale jestem w szpitalu :P

1

To zależy. Mi w zasięgu LTE prawie nic nie schodzi, a poza zasięgiem chyba te 2 GB trzeba liczyć.

0

Za każdym razem gdy czytam twoje komentarze to mam wrażenie, że masz Spejsona w avatarze :)

0

Tak, tzn. windowsa na pendrive kupiłem i do tego był klucz.

0

Ojciec palił przez ponad 20 lat i czasami dwie paczki mu brakowały, rzucił z dnia na dzień i twierdzi, że jak ktoś pali w jego towarzystwie to mu to nie przeszkadza :P Edit, nie pali już z 15 lat.

7

Za twoje nie ich nie kupili, więc nie narzekaj :)

0

Opisy możesz przesłać ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jak rozpętałem II wojnę światową.

8

Rok może się pomylić, bo Harada i Cecon startowali dziś w konkursie skoków :P

10

Jessica pewnie :P

0

Gothic był moja ulubioną serią do czasów Wiedźmina, ale Elex jakoś mi nie przypadł do gustu.

1

Hunted: Kuźnia demona, Fable.

1

Ale ja piję piwko a nie wódkę ;) Piwo z rana jak śmietana. A kawy nienawidzę :P

9

Nie jestem gentelmanem ;)

1

Pytanie tylko który mamy rok, wśród zawodników są Harada i Cecon.

2

A ja przy piwku :)

0

Nie wiem jak wczoraj patrzyłem, ale byłem pewny, że skoki o 14 będą, ale patrzę na jedynce leci studio, taka o niespodzianka :D

4

Albo ty dostaniesz za wprowadzenie redakcji w błąd :D

8

Ty akurat do nich się nie zaliczasz.

0

Jak pójdziesz do niej osobiście i zapuksz do drzwi a ona się zapyta: "kto tam?" to sobie odpuść, bo to nie wróżka tylko jakaś chińska podróbka wróżki :)

0

Ja bym dodał jeszcze dodatki do Wiedźmina 3, czyli Serca z Kamienia i Krew i wino :P

0

Ja w to grałem około dziesięciu razy. Więc jeszcze daleka droga przed tobą :D Nigdy nie sądziłem, że to napiszę przy tak wspaniałej grze, ale zaczęła mi się nudzić :D

1

Wolnego nigdy za wiele.

1

Rzut karny to i ja bym jej strzelił :)

5

A potem poznaj taką "dziewczynę" i dowiedz się "po fakcie", że była kiedyś mężczyzną. Toż to obrzydliwe.

8

Jaki dzień? Noc jest.

0

Jeżeli Inter zakwalifikuje się LM to musi go kupić.

1

A może przeprowadzka do innego miasta?

0

Ja pobrałem z Darkwarez.pl.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?