tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Chyba pójdę sobie coś zrobić z tego powodu...
0
*dowiesz miało być, a edytować już nie mogę.
0
Tak.
0
Dowiedz się po meczu.
21
"M jak Miłość"
0
Wystarczyło włączyć reklamy w Adblocku czy czego tam używasz
1
Też to miałem, myślałem, że to żart na prima aprillis, ale jednak nie. Wyłącz blokowanie reklam.
2
Kac to kara za przerwę w piciu.
11
Daj namiary do siostry to jej powiem :P
0
Powinieneś coś tam odbierać, bo swego czasu też tak miałem, ale cudów się nie spodziewaj, kilka kanałów "na krzyż" działało :P
0
Nie wszyscy chcieli. Ja bym chciał, ale muszę obejść się smakiem :P
0
No teraz wiem o co chodzi :D
0
Co wy macie z tym "taktycznym", bo nie rozumiem?
83
My tu żarty, żarciki, a notatnik doczekał się nowej wersji.
0
Mi tam obojętnie
1
Czy ja wiem czy pierwszy. Ktoś mi już napisał, że mój żart się udał :P
0
Wiemy.
20
Panie i Panowie, meczosy powróciły!
0
100 lat i wszystkiego najlepszego primaaprillisowcy. Dziś najważniejszy dzień w roku, nasze urodziny :P
2
O faktycznie te jajka przy śniadaniowym stole jakieś wesołe były :P
0
Jutro ucałuj szwagra przy jajach :D
2
Wiedźmin 1, 2, 3; Gothic, oprócz 3; Risen 1, 2, 3; Fable: Zapominanie Opowieści, 2, 3(potraktujmy to jako jedne gry :P); ; Assassin's Creed: Black Flag.
0
Ja na zatoki cierpię od kilku lat, ale dopiero specjalista mi trochę pomógł, przepisał jakieś krople do nosa (nie pamiętam jakie) i trochę ulżyło, teraz mam skierowanie na prostowanie przegrody nosowej i mam nadzieję, że problem minie. Obecnie używam Buderhin, ale to na obrzęk w nosie, najlepiej udaj się do laryngologa po świętach i lepiej za wczasu to wyleczyć, możesz też stosować środki do płukania zatok, mi co prawda nie pomogły, ale jeśli teraz zaczyna się coś dziać to może akurat tobie pomogą, ja używałem specyfiku o nazwie Fixsin.
0
Jakie gry vr polecacie na androida?
2
A jak wiadomo, ryba lubi pływać
2
No właśnie, ja np. zrobiłem sobie właśnie herbatkę z cytryną! A co se będę żałował? :D
1
Na znanym portalu aukcyjnym są misie 160 cm po 99 złotych, ale trzeba koszt przesyłki jeszcze doliczyć.
1
Niski to znaczy jaki?
0
Poniedziałek wielkanocny to nie Wielkanoc?