tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Użytkownik fcbarcafan19 napisał, że te nowsze auta firmowe (przynajmniej tak zrozumiałem) mają problemy przy ponad -15 stopniach, a teraz jest o wiele wyższa temperatura od wspomnianych -15 :)
0
Tylko, że teraz jest więcej stopni niż -15, Tobie pewnie chodziło poniżej tej temperatury.
0
To taki rozrabiaka jest :D
0
Jeśli mają problemy przy ponad -15 stopni Celsjusza to jak się zachowują teraz przy tych upałach?
0
Polecam.
A tak na poważnie The Walking Dead i ostatnio zacząłem oglądać mneij doceniany Fear The Walking Dead.
3
Kanalarzu? :D
0
Przedtem wstawiłem Wehikuł Czasu w wykonaniu Metallicii, a teraz Jozin z Bazin :D
0
To w przyszłym roku w finale Pucharu Króla musi strzelić im trzy gole :P
0
Proszę, mi co prawda znalazło inne kanały, ale może coś źle zrobiłem. http://satkurier.pl/news/129811/cyfrowy-polsat-usunal-das-erste-i-zdf-z-list-jak-przywrocic.html
0
Cyfrowy Polsat
http://satkurier.pl/news/129811/cyfrowy-polsat-usunal-das-erste-i-zdf-z-list-jak-przywrocic.html
0
Metallica - Wehikuł Czasu, cover
1
Moja pierwsza koszulka to Ronaldo z Interu :)
1
Zimne piwko albo setka cytrynówki :P
1
Nie, skończyłem z piciem :)
0
Chyba Viktoria Pilzno .
0
Albo zagrać rezerwowym składem i wygrać chociaż te 1:0 :)
1
Zrobione :)
1
Mi się podobają, sam mam na ramieniu i planuje kolejne :P
0
Jeszcze trochę to ja będę im płacił za możliwość pracy dla nich :D
3
A ja nie. Cieszę się, że chodzę do roboty. Chociaż czasami się nie chce, tak jak np. dziś, ale przynajmniej coś z tego mam.
6
Śmiech Karola jak dowiedział się, że Tadek ogląda kreskówki.
Wbicie haczyka na ryby w język przez Karola.
Wyjście Tadka z aresztu.
0
Z tym, że o 23 koniec :)
4
Masz rację, bez znaków interpunkcyjnych ciężko się to czyta. :)
0
Ja niemieckiej czasem posłucham, Rammstein wpadł mi w ucho.
0
Ja do 23 :P.
7
W co ty wierzysz? :D
2
To dopiero w weekend, a gdzie tu cały tydzień do roboty.
1
Twoja dziewczyna/żona ma rodzić w tym tygodniu? Jeśli nie to będzie tydzień jak każdy inny :P
0
Kiedyś to było, teraz jest i kiedyś znowu będzie :P
3
Ja to bym chciał taki, po którym wypadną włosy, bo nie chcę mi się co chwila na łyso golić :P