0

Użytkownik fcbarcafan19 napisał, że te nowsze auta firmowe (przynajmniej tak zrozumiałem) mają problemy przy ponad -15 stopniach, a teraz jest o wiele wyższa temperatura od wspomnianych -15 :)

0

Tylko, że teraz jest więcej stopni niż -15, Tobie pewnie chodziło poniżej tej temperatury.

0

To taki rozrabiaka jest :D

0

Jeśli mają problemy przy ponad -15 stopni Celsjusza to jak się zachowują teraz przy tych upałach?

0

Polecam.
A tak na poważnie The Walking Dead i ostatnio zacząłem oglądać mneij doceniany Fear The Walking Dead.

3

Kanalarzu? :D

0

Przedtem wstawiłem Wehikuł Czasu w wykonaniu Metallicii, a teraz Jozin z Bazin :D

0

To w przyszłym roku w finale Pucharu Króla musi strzelić im trzy gole :P

0

Proszę, mi co prawda znalazło inne kanały, ale może coś źle zrobiłem. http://satkurier.pl/news/129811/cyfrowy-polsat-usunal-das-erste-i-zdf-z-list-jak-przywrocic.html

0



Metallica - Wehikuł Czasu, cover

1

Moja pierwsza koszulka to Ronaldo z Interu :)

1

Zimne piwko albo setka cytrynówki :P

1

Nie, skończyłem z piciem :)

0

Chyba Viktoria Pilzno .

0

Albo zagrać rezerwowym składem i wygrać chociaż te 1:0 :)

1

Zrobione :)

1

Mi się podobają, sam mam na ramieniu i planuje kolejne :P

0

Jeszcze trochę to ja będę im płacił za możliwość pracy dla nich :D

3

A ja nie. Cieszę się, że chodzę do roboty. Chociaż czasami się nie chce, tak jak np. dziś, ale przynajmniej coś z tego mam.

6

Śmiech Karola jak dowiedział się, że Tadek ogląda kreskówki.
Wbicie haczyka na ryby w język przez Karola.
Wyjście Tadka z aresztu.

0

Z tym, że o 23 koniec :)

4

Masz rację, bez znaków interpunkcyjnych ciężko się to czyta. :)

0

Ja niemieckiej czasem posłucham, Rammstein wpadł mi w ucho.

0

Ja do 23 :P.

7

W co ty wierzysz? :D

2

To dopiero w weekend, a gdzie tu cały tydzień do roboty.

1

Twoja dziewczyna/żona ma rodzić w tym tygodniu? Jeśli nie to będzie tydzień jak każdy inny :P

0

Kiedyś to było, teraz jest i kiedyś znowu będzie :P

3

Ja to bym chciał taki, po którym wypadną włosy, bo nie chcę mi się co chwila na łyso golić :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?