tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Tort z pampersów.
1
I jesteś w Cyber INFO.
0
To włącz cp go i oglądaj w internecie.
A tak w ogóle u mnie też jest burza, ale sygnał mam :D
0
Mam informację z pierwszej ręki, że niestety Lech dziś przegra.
0
To się nawet na Euro przytrafiło ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wejdź w mój profil i wszystko powinno być jasne.
1
Jakbym napisał co sądzę Legii to pewnie dostałbym bana. Jeszcze bardziej nie lubię tego klubu niż Realu.
2
A ja polecę tę stronę http://www.100pompek.pl/
2
Kiedyś bez niczego robiłem ponad 40, teraz ledwo 20 :P
0
Polska.
1
Lepsze te choroby niż katar :D
0
Tak.
2
Przetłumacz i przeczytaj następujące słowa: herbata, kto, ty, tak, królik. Tylko to "tak" przetłumacz, żeby nie było "yes" :P
0
Wczoraj*.
0
Mi ani jedno, ani drugie się nie podoba :D
0
Sam korzystał to zna tę stronę :P
0
Kiedyś, kiedyś pewna dziewczyna zapytała mi się przez sms'a co bym powiedział jakby mi powiedziała, że się we mnie zakochała. Dodam, że tylko smsy pisaliśmy, nigdy się nie spotkaliśmy :D
1
Nowy klip od pani z lamą :P
0
Równie dobrze można napisać, że obejrzało się kompilacje jakiegoś przeciętniaka z polskiej ligii i napisać, że ten to był świetny zawodnik.
1
Nie, każdy kabel hdmi da taki sam efekt i nie ma czegoś takiego jak kabel hdmi 4k.
0
A napisałeś, że śledziłeś jego karierę czy wspomniałeś tylko o kompilacji? No właśnie.
2
Walnij dwusetkę, żebyś dostał weny twórczej :P
1
Odpaść nawet można by z jakimś polskim klubem byle by po walce, której w meczu z Romą zabrakło.
0
Nie tylko w piłce nożnej teoretycznie słabszy przeciwnik wygrywa:P a tak na marginesie, poradziłeś sobie z laptopem?:)
1
Wyczyść ciasteczka.
2
To włącz sobie Bayern :P
0
Żeby jakiś samobój wpadł :P
0
Niech uda przed komisją czy przed kim to tam się stara o rentę, że ma problemy psychiczne i ją dostatnie. Znam kilka takich osób, a jeden gościu nawet jednego dnia nie przepracował i powiedział kiedyś, że ludzie jeżdżą do roboty i mają mniej kasy od niego. A koleżanka straciła wzrok w jednym oku i renty dostać nie może, a jej brat właśnie udał, że ma z głową i kasę dostaje.
0
Użytkownik fcbarcafan19 napisał, że te nowsze auta firmowe (przynajmniej tak zrozumiałem) mają problemy przy ponad -15 stopniach, a teraz jest o wiele wyższa temperatura od wspomnianych -15 :)