2

Tort z pampersów.

1

I jesteś w Cyber INFO.

0

To włącz cp go i oglądaj w internecie.
A tak w ogóle u mnie też jest burza, ale sygnał mam :D

0

Mam informację z pierwszej ręki, że niestety Lech dziś przegra.

0

To się nawet na Euro przytrafiło ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wejdź w mój profil i wszystko powinno być jasne.

1

Jakbym napisał co sądzę Legii to pewnie dostałbym bana. Jeszcze bardziej nie lubię tego klubu niż Realu.

2

A ja polecę tę stronę http://www.100pompek.pl/

2

Kiedyś bez niczego robiłem ponad 40, teraz ledwo 20 :P

0

Polska.

1

Lepsze te choroby niż katar :D

0

Tak.

2

Przetłumacz i przeczytaj następujące słowa: herbata, kto, ty, tak, królik. Tylko to "tak" przetłumacz, żeby nie było "yes" :P

0

Wczoraj*.

0

Mi ani jedno, ani drugie się nie podoba :D

0

Sam korzystał to zna tę stronę :P

0

Kiedyś, kiedyś pewna dziewczyna zapytała mi się przez sms'a co bym powiedział jakby mi powiedziała, że się we mnie zakochała. Dodam, że tylko smsy pisaliśmy, nigdy się nie spotkaliśmy :D

1

Nowy klip od pani z lamą :P

0

Równie dobrze można napisać, że obejrzało się kompilacje jakiegoś przeciętniaka z polskiej ligii i napisać, że ten to był świetny zawodnik.

1

Nie, każdy kabel hdmi da taki sam efekt i nie ma czegoś takiego jak kabel hdmi 4k.

0

A napisałeś, że śledziłeś jego karierę czy wspomniałeś tylko o kompilacji? No właśnie.

2

Walnij dwusetkę, żebyś dostał weny twórczej :P

1

Odpaść nawet można by z jakimś polskim klubem byle by po walce, której w meczu z Romą zabrakło.

0

Nie tylko w piłce nożnej teoretycznie słabszy przeciwnik wygrywa:P a tak na marginesie, poradziłeś sobie z laptopem?:)

1

Wyczyść ciasteczka.

2

To włącz sobie Bayern :P

0

Żeby jakiś samobój wpadł :P

0

Niech uda przed komisją czy przed kim to tam się stara o rentę, że ma problemy psychiczne i ją dostatnie. Znam kilka takich osób, a jeden gościu nawet jednego dnia nie przepracował i powiedział kiedyś, że ludzie jeżdżą do roboty i mają mniej kasy od niego. A koleżanka straciła wzrok w jednym oku i renty dostać nie może, a jej brat właśnie udał, że ma z głową i kasę dostaje.

0

Użytkownik fcbarcafan19 napisał, że te nowsze auta firmowe (przynajmniej tak zrozumiałem) mają problemy przy ponad -15 stopniach, a teraz jest o wiele wyższa temperatura od wspomnianych -15 :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?