tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Też bym skoczył, ale to są drogie rzeczy :D
18
Chciałbym w wieku trzydziestu siedmiu lat być emerytem :P
1
Zrobione.
1
Mi ostatnio śniła się robota i grałem tam w piłkę :P
0
Ja też, ale najpierw trzeba coś zażyć na dobry sen :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Ale on napisał "2k13," to jest tyle samo znaków co "2013"
0
Ziemniaki z mięsem i buraczkami :P
0
No właśnie, ale jak jestem zalogowany non stop na komputerze i telefonie to liczy jako dwie osoby czy jedną? :D
1
Gladiator, Sinister, Naznaczony, Obecność, Annabelle, seria o X-Menach.
15
Dziś (prawie) wszyscy jesteśmy kibicami Lecha i Jagiellonii.
0
To co się martwisz? :D
2
Polecam dwusetkę cytrynówki, kac jak ręką odjął :P
1
Daj jej te 300 złotych i niech sama sobie coś kupi :P
0
Szkoda tylko, że mam nockę i wcale meczu nie obejrzę, no może przy dobrych wiatrach pierwszą połowę.
1
Nie mam jakieś ulubionej, powodem może być to, że nie lubię żadnej kawy :P
0
Bary albo jak kto woli puby :)
0
Wiem co widziałem, on byle czego nie spożywa :D
Chociaż jakby dostał jedną paczkę od tej dziewczynki to pewnie merdał by ogo... skakałby z radości :D
1
Musiała przez pomyłkę dostać też karmę dla kotów, bo jak wszedłem wczoraj do biura to na biurku kierownika leżał Whiskas :)
0
Jaszcze jakieś zarobki chcesz? Tam gdzie ja pracuję będę jeszcze dopłacał za możliwość pracy :D
1
Liroy :P
0
Tak.
2
Reklamy pominie i wyjdzie godzina :D
1
Przeinslatuj grę. Pirat czy oryginał?
0
Ciężko powiedzieć, ale mnie do muzyki metalowej przekonał "Strasznik" zespołu Hunter.
1
Pewnie polski szlagier :P
0
No właśnie :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
21
Ja nawet nie wiedziałem, że ten konkurs już się odbył w tym roku :D
0
Dzień powoli wstaje.