0

Też bym skoczył, ale to są drogie rzeczy :D

18

Chciałbym w wieku trzydziestu siedmiu lat być emerytem :P

1

Zrobione.

1

Mi ostatnio śniła się robota i grałem tam w piłkę :P

0

Ja też, ale najpierw trzeba coś zażyć na dobry sen :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Ale on napisał "2k13," to jest tyle samo znaków co "2013"

0

Ziemniaki z mięsem i buraczkami :P

0

No właśnie, ale jak jestem zalogowany non stop na komputerze i telefonie to liczy jako dwie osoby czy jedną? :D

1

Gladiator, Sinister, Naznaczony, Obecność, Annabelle, seria o X-Menach.

15

Dziś (prawie) wszyscy jesteśmy kibicami Lecha i Jagiellonii.

0

To co się martwisz? :D

2

Polecam dwusetkę cytrynówki, kac jak ręką odjął :P

1

Daj jej te 300 złotych i niech sama sobie coś kupi :P

0

Szkoda tylko, że mam nockę i wcale meczu nie obejrzę, no może przy dobrych wiatrach pierwszą połowę.

1

Nie mam jakieś ulubionej, powodem może być to, że nie lubię żadnej kawy :P

0

Bary albo jak kto woli puby :)

0

Wiem co widziałem, on byle czego nie spożywa :D
Chociaż jakby dostał jedną paczkę od tej dziewczynki to pewnie merdał by ogo... skakałby z radości :D

1

Musiała przez pomyłkę dostać też karmę dla kotów, bo jak wszedłem wczoraj do biura to na biurku kierownika leżał Whiskas :)

0

Jaszcze jakieś zarobki chcesz? Tam gdzie ja pracuję będę jeszcze dopłacał za możliwość pracy :D

1

Liroy :P

0

Tak.

2

Reklamy pominie i wyjdzie godzina :D

1

Przeinslatuj grę. Pirat czy oryginał?

0

Ciężko powiedzieć, ale mnie do muzyki metalowej przekonał "Strasznik" zespołu Hunter.

1

Pewnie polski szlagier :P

0

No właśnie :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

21

Ja nawet nie wiedziałem, że ten konkurs już się odbył w tym roku :D

0

Dzień powoli wstaje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?