tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
kipa – element osprzętu pokładowego jednostki pływającej
Jarmułka – żydowskie nakrycie głowy (mycka).
Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych
Jakub Kipa – polski speedcuber.
Wikipedia
Pewnie ma coś lub kogoś z powyższych :P
2
Kurła, BarcaInfo 8 minut temu · Dyskusja · Edytowano
Polecaj Komentarz został ukryty ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż
0
No, nie :P
0
WIESIEK VS DAMIAN JANIKOWSKI KSW 45
0
Z meczyków.
0
Stolica Portugalii :P
2
W sumie to nawet największy śmieszek może mieć zły humor i się wszystkiego czepiać, co nie? :P
3
Już jestem, całe szczęście Danki nie ma :P
7
Nie, na żartach to ja się akurat znam, ale to co napisałeś jest głupie. Jakbyś mnie znał to byś wiedział, że do sztywniaków nie należę.
7
Z tego co napisałeś wynika, że Zidane jest wyższy a nie większy.
0
Za Karola to trzeba wypić, pozdrów go od Tadka :P
0
Mi najbliżej do Warty, ale będę pamiętał o koledze, jak ma na imię? :P
1
A już miałem się zdrzemnąć przed nocką :D
2
W sumie po prąd byłem w sklepie, kolejny dzień chlania :D
1
Postojowe mają niby płacić :P
36
Wygrałem życie! Kierownik dzwonił, że mam nie przyjeżdżać do pracy, bo prądu nie ma :P
0
To wincyj ode mnie
0
Janusz czy Pjoter masz na imię? :D
1
Znaczy wczoraj wieczorem to już walczyłem o następnego kaca, ale jakoś dziś nie mam :D
0
Ja miałem iść wczoraj na nockę, ale zadzwoniłem po urlop, bo że tak powiem nie najlepiej się czułem :D
0
Było o to niejedno :D
1
Ja wolę żołądki, wątróbki nie bardzo :D
0
Ja mam przez całe życie :P No oprócz komunii czy innego święta rodzinnego :D
0
Nie pamiętam kiedy ostatnio rosół jadłem, a w niedzielę to tym bardziej :D
2
Pytanie tylko po ilu meczach? :D
1
2000 plus, plus za każde uczące się dziecko ma być bodajże 300 plus :P
4
Szkoda tylko, że kobiety mają dostać tę emeryturę. Oboje rodziców powinno mieć taki przywilej :P
7
Wyleczy ta imprezka na koniec sezonu, a nie czekaj kurła, trzy mecze zostały to sam wyzdrowieje. Ech, kiedyś to były czasy, grało się nawet jak ustać na nogach się nie mogło :D
0
Golf jest fajny, gdybym miał tylko okazję spróbować swoich sił w tej dyscyplinie sportu to bym nie odmówił :P
1
Tylko czteropak? Ja nie chcę wiedzieć ile wczoraj wychlałem, a jakoś chęci do pracy nie nabrałem :D