6

kipa – element osprzętu pokładowego jednostki pływającej
Jarmułka – żydowskie nakrycie głowy (mycka).
Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych
Jakub Kipa – polski speedcuber.
Wikipedia
Pewnie ma coś lub kogoś z powyższych :P

2

Kurła, BarcaInfo 8 minut temu · Dyskusja · Edytowano
Polecaj Komentarz został ukryty ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż

0

No, nie :P

0

WIESIEK VS DAMIAN JANIKOWSKI KSW 45

0

Z meczyków.

0

Stolica Portugalii :P

2

W sumie to nawet największy śmieszek może mieć zły humor i się wszystkiego czepiać, co nie? :P

3

Już jestem, całe szczęście Danki nie ma :P

7

Nie, na żartach to ja się akurat znam, ale to co napisałeś jest głupie. Jakbyś mnie znał to byś wiedział, że do sztywniaków nie należę.

7

Z tego co napisałeś wynika, że Zidane jest wyższy a nie większy.

0

Za Karola to trzeba wypić, pozdrów go od Tadka :P

0

Mi najbliżej do Warty, ale będę pamiętał o koledze, jak ma na imię? :P

1

A już miałem się zdrzemnąć przed nocką :D

2

W sumie po prąd byłem w sklepie, kolejny dzień chlania :D

1

Postojowe mają niby płacić :P

36

Wygrałem życie! Kierownik dzwonił, że mam nie przyjeżdżać do pracy, bo prądu nie ma :P

0

To wincyj ode mnie

0

Janusz czy Pjoter masz na imię? :D

1

Znaczy wczoraj wieczorem to już walczyłem o następnego kaca, ale jakoś dziś nie mam :D

0

Ja miałem iść wczoraj na nockę, ale zadzwoniłem po urlop, bo że tak powiem nie najlepiej się czułem :D

0

Było o to niejedno :D

1

Ja wolę żołądki, wątróbki nie bardzo :D

0

Ja mam przez całe życie :P No oprócz komunii czy innego święta rodzinnego :D

0

Nie pamiętam kiedy ostatnio rosół jadłem, a w niedzielę to tym bardziej :D

2

Pytanie tylko po ilu meczach? :D

1

2000 plus, plus za każde uczące się dziecko ma być bodajże 300 plus :P

4

Szkoda tylko, że kobiety mają dostać tę emeryturę. Oboje rodziców powinno mieć taki przywilej :P

7

Wyleczy ta imprezka na koniec sezonu, a nie czekaj kurła, trzy mecze zostały to sam wyzdrowieje. Ech, kiedyś to były czasy, grało się nawet jak ustać na nogach się nie mogło :D

0

Golf jest fajny, gdybym miał tylko okazję spróbować swoich sił w tej dyscyplinie sportu to bym nie odmówił :P

1

Tylko czteropak? Ja nie chcę wiedzieć ile wczoraj wychlałem, a jakoś chęci do pracy nie nabrałem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?