0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Te dwie (powinny być trzy) kropki mówią same za siebie :P

0

Są tu (jeszcze) gracze fify 17 chętni na meczyk na komputerze? :P

1

Delikatnie boli, ale jak już zacznie się goić to tak swędzi, że idzie się wściec, ja mam tatuaż na ramieniu i tak trzeci-czwarty dzień od wykonania był katorgą :)

13

Dla ojca również :P

0

No właśnie, z jednej strony chciałbym mieć dzieci, a z drugiej strony jakby myślały tak jak ja o swoim ojcu to lepiej żebym ich nie miał. Mam dwoje siostrzeńców, kocham je jak swoje, ale to nie to samo, a ten, że tak napiszę "dziadek" potrafi zwyzywać i obrazić się o nic na czterolatkę...

0

Jeszcze odniosę się do ojca, co prawda ileś lat utrzymywał rodzinę, ale zawsze był takim gburem, że szkoda gadać, za dzieciaka się go bałem, a teraz to chciałbym żeby go nie było, szkoda, że tu nie można używać wulgaryzmów, bo napisałbym wiązankę na jego temat, nawet po dwóch zawałach nic się nie zmienił, jaki był taki jest, ale teraz mam gdzieś co mówi i co robi.

1

Ci "koledzy" zawsze byli we wszystkim lepsi, a jak dostałem taki dysk od "Beyblade" tylko, że większy, cięży i metalowy to stwierdzili, że nie wolno oszukiwać :D Z innymi to prawda, że można było robić obojętnie co i tak było super. Ok, jakaś tam nostalgia jest, ale teraz można robić co się chce, a nie o 19:00 jak w moim przypadku "koniec zabawy, kąpać się i spać", a obowiązki? Zależy jaką kto ma pracę, ale w czasie wolnym można sobie ulżyć, rower, spacer. Za dzieciaka chciałem zostać chirurgiem, teraz to głupie się wydaje. Pamiętam wiele sytuacji z dzieciństwa, np. jak chciałem coś zrobić dobrze, ale mi się nie udało i to zepsułem to od razu kara, teraz jak widzę, że dziecko chciało coś dobrego zrobić, ale mu się nie udało to nie krzyczę czy coś tylko staram się rozweselić, bo zazwyczaj ma smutną minkę :P. Dużo tu pisać, ale do czasów dzieciństwa nigdy bym nie wrócił, chociaż wtedy byłem zdrowy jak koń, a teraz sami lekarze nie wiedzą co mi dolega. :)

1

No tak, ale jak koledzy mieli figurki Goku albo jakieś inne zabawki, a ja nie to trochę przykro było, a jak już człowiek dostał piłkę to wytrzymała kilka dni.

7

A ja się cieszę, że jestem pełnoletni. Teraz mam pieniądze i na moje potrzeby mi wystarcza. A jak chodziłem do szkoły to nie miałem nic, bo rodziców nie było stać na kieszonkowe, nawet głupie 10 złotych to było za dużo. Nie chciałbym wracać do tamtych czasów.

2

Nie wiem, nie jadłem.

13

Teraz Chorwacji. Oby Ruskie i Francuskie nie wygrały :P

0

Cytował Grosickiego :P

4

Nie, Brazylia ma to wygrać.

2

No to się myliłem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Dobrze jakby tak się stało.

2

Odwrotnie skopiowałeś :P

0

Na razie jest czarno-biały :P

1

Ja weekend mam od wczoraj.

0

No kurde, jakby tak było zawsze to tych trypletów byłoby zapewne o kilka więcej.

2

Oni jeszcze by zabrali :P

4

Dobry sen, ja dziś po nocce spałem niecałe dwie godziny i spać nie mogę. Śniła mi się robota...

0

Zielińskiego albo Bednarka, ale już odpadli, z pozostałych w grze, Neymara.

0

Transfery z Sevilli przynoszą szczęście, dwa tryplety, które były zdobyte przez Barcę były w sezonach, w który ta kupiła gracza ze stolicy Andaluzji.

0

Ja miałem za 50 złotych przez pół roku i dodatkowo abonament na telefon, teraz będę płacił za całość około 110 złotych.

1

A o mistrza walczą prawie zawsze do ostatniej kolejki.

8

Nic.

0

A ja trójkę kilka razy zacząłem, a Arcanie kilka razy skończyłem.

0

Fajnie (wiadomo co)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?