0

@MateS link do filmiku? Kolega pyta

0

@mekston albo Uzbeki Portugalię

1

@MateS nie zmyślam

0

@PuszkinFan czyli tak jak co roku ;)

2

@kulek22 szkoda, że w Polsce nie odwołują roboty z powodu ekstremalnych warunków atmosferycznych. Zdechnąć idzie, a mam na drugą zmianę na blaszanej hali

0

@PIWOSZ89 Zamienić im granice z Francją :P

0

@Nazio_87 ta? To zaśpiewaj ;)

6

@mekston Kanibale go dorwały?

0

@Ghostface On miał na myśli tych opalonych :P
A tak w ogóle to wcale mnie nie dziwi, że narzekają na upały. Normalny ludzki odruch :P

0

@Dari0G Jeszcze muszą budować domki z gówna :P

0

@Kgorecki2500 jak padniesz to powstań, Powerade

1

@Spider_Man W Manieczkach?

5

@Cvzx Tak, Messi za trzy mecze

0

@LukaszFan Porównaj sobie deszcze, które są gdy nie ma upałów z tymi, które przychodzą po upałach.

3

@JBgomeS Głos rozsądku, a nie jak niektórzy wpadają z jednej skrajności w drugą.

7

A potem płacz, że po upałach przychodzi silny wiatr i ulewne deszcze, które powodują szkody. Szkoda, że strat to nie przynosi tylko tym, którzy cieszą się z takiej pogody.

2

@Deviler To idź do Maca na Krupówkach :P

0

@Deviler To zależy jak pomarańczowy jest dogadany z łysym :P

0

@Bzyczekk to by była jednocześnie i wstępna, i kończąca :P

0

@LukaszFan i zaraz będzie zjeżdżanie z temperaturą aż do mrozów :D No ludzie

7

Fajne ciepełko ;) piwka można na dworze się napić (tak jakby przy 20 stopniach nie można było)
https://jbzd.com.pl/obr/3695623/cieplo

0

@VEBVC14 idź spać póki możesz ;)

2

To ciepełko takie fajne, że osoba zasłabła w robocie i nie mogli jest docucić

1

@Konradowskyy takich około 30 też już jest nadmiar

4

@Raphinha11 Na tytuł "taty" trzeba sobie zasłużyć ;) Co prawda jest moim ojcem, ale nawet nie odzywamy się do siebie. Chyba, że już trzeba, ale to też możliwie jak najmniej. Jakbym napisał co o nim sądzę to dostałbym bana ;)

3

@Raphinha11 Ja na szczęście nie mam dylematu. Nic ode mnie nie dostanie, jak zwykle ;)

0

@clyde To może Mouse: P.I. for Hire?

0

@Batys chodziło mi o zdjęcie gdy placki znów będą na powierzchni

1

@Batys Zrób jutro...

4

Klima na 17 i jest fajnie, ale czeka mnie jeszcze 12 godzin roboty dla żydowskiego niemca, a tam nie ma klimy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?