tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MateS link do filmiku? Kolega pyta
0
@mekston albo Uzbeki Portugalię
1
@MateS nie zmyślam
0
@PuszkinFan czyli tak jak co roku ;)
2
@kulek22 szkoda, że w Polsce nie odwołują roboty z powodu ekstremalnych warunków atmosferycznych. Zdechnąć idzie, a mam na drugą zmianę na blaszanej hali
0
@PIWOSZ89 Zamienić im granice z Francją :P
0
@Nazio_87 ta? To zaśpiewaj ;)
6
@mekston Kanibale go dorwały?
0
@Ghostface On miał na myśli tych opalonych :P
A tak w ogóle to wcale mnie nie dziwi, że narzekają na upały. Normalny ludzki odruch :P
0
@Dari0G Jeszcze muszą budować domki z gówna :P
0
@Kgorecki2500 jak padniesz to powstań, Powerade
1
@Spider_Man W Manieczkach?
5
@Cvzx Tak, Messi za trzy mecze
0
@LukaszFan Porównaj sobie deszcze, które są gdy nie ma upałów z tymi, które przychodzą po upałach.
3
@JBgomeS Głos rozsądku, a nie jak niektórzy wpadają z jednej skrajności w drugą.
7
A potem płacz, że po upałach przychodzi silny wiatr i ulewne deszcze, które powodują szkody. Szkoda, że strat to nie przynosi tylko tym, którzy cieszą się z takiej pogody.
2
@Deviler To idź do Maca na Krupówkach :P
0
@Deviler To zależy jak pomarańczowy jest dogadany z łysym :P
0
@Bzyczekk to by była jednocześnie i wstępna, i kończąca :P
0
@LukaszFan i zaraz będzie zjeżdżanie z temperaturą aż do mrozów :D No ludzie
7
Fajne ciepełko ;) piwka można na dworze się napić (tak jakby przy 20 stopniach nie można było)
https://jbzd.com.pl/obr/3695623/cieplo
0
@VEBVC14 idź spać póki możesz ;)
2
To ciepełko takie fajne, że osoba zasłabła w robocie i nie mogli jest docucić
1
@Konradowskyy takich około 30 też już jest nadmiar
4
@Raphinha11 Na tytuł "taty" trzeba sobie zasłużyć ;) Co prawda jest moim ojcem, ale nawet nie odzywamy się do siebie. Chyba, że już trzeba, ale to też możliwie jak najmniej. Jakbym napisał co o nim sądzę to dostałbym bana ;)
3
@Raphinha11 Ja na szczęście nie mam dylematu. Nic ode mnie nie dostanie, jak zwykle ;)
0
@clyde To może Mouse: P.I. for Hire?
0
@Batys chodziło mi o zdjęcie gdy placki znów będą na powierzchni
1
@Batys Zrób jutro...
4
Klima na 17 i jest fajnie, ale czeka mnie jeszcze 12 godzin roboty dla żydowskiego niemca, a tam nie ma klimy