La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1293 Culés

0

My się będziemy do końca okna transferowego tułać o sprowadzenie Alvareza, co się finalnie nie uda i zostaniemy z jakiś plackiem. A reszta składu nie zostanie uzupełniona, podczas gdy inni szaleją na rynku

0

@PuszkinFan czyli tak jak co roku ;)

5

@PuszkinFan Nawet się jeszcze okno nie zaczęło xd
Idźcie kibicować realowi, patrz ile fajnych transferów zrobili szybko...
Możemy im już oddać wszystkie tytuły jak po transferze Mbappe?

2

@AlexDark00 Mądrze prawisz Alex, real sobie narobi transferów a i tak finalnie skończą z niczym albo jakimś nic nie znaczącym pucharem xD.
Do końca okienka jeszcze daleka droga, także na spokojnie.

1

@MirusAmisz Dokładnie. Mieliśmy już zawijać klub po Mbappe, potem po Haijsenie, Alexanderze-Arnoldzie, a tu 2 lata i 2 lata posuchy xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?