tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Nie, Brazylia ma to wygrać.
2
No to się myliłem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Dobrze jakby tak się stało.
2
Odwrotnie skopiowałeś :P
0
Na razie jest czarno-biały :P
1
Ja weekend mam od wczoraj.
0
No kurde, jakby tak było zawsze to tych trypletów byłoby zapewne o kilka więcej.
2
Oni jeszcze by zabrali :P
4
Dobry sen, ja dziś po nocce spałem niecałe dwie godziny i spać nie mogę. Śniła mi się robota...
0
Zielińskiego albo Bednarka, ale już odpadli, z pozostałych w grze, Neymara.
0
Transfery z Sevilli przynoszą szczęście, dwa tryplety, które były zdobyte przez Barcę były w sezonach, w który ta kupiła gracza ze stolicy Andaluzji.
0
Ja miałem za 50 złotych przez pół roku i dodatkowo abonament na telefon, teraz będę płacił za całość około 110 złotych.
1
A o mistrza walczą prawie zawsze do ostatniej kolejki.
8
Nic.
0
A ja trójkę kilka razy zacząłem, a Arcanie kilka razy skończyłem.
0
Fajnie (wiadomo co)
0
Mi to się o wiele, wiele bardziej podobało od trójki.
0
Gothic 4 już był, teraz co najwyżej mogą trwać prace nad piątką.
1
"Życie ludzie jest najświętszą wartością", ale z drugiej strony czy nie porwano kogoś dla wspomnianego handlu organami? Ciężki temat do rozważania.
9
Dobrze, że masz świadomość tego, że się możesz mylić :P
4
Teraz powinni zrobić jakąś misję, w której trzeba będzie zabić jakąś grupkę gender :D
1
Byle nie Rosja i Francja.
1
Yyyyyyy... nie.
2
A imię i nazwisko to nie słowa? :D
0
Taka sytuacja :D
12
Niech Pan czuwa nad jej duszą.
4
Bo oni zawieść nie mogli :D
0
Wygrał ktoś z Was w koszulkę reprezentacji w ostatnim konkursie na meczykach?
1
Sprzęt to raczej sam wypróbuj, mi kiedyś chodził płynnie na najwyższych ustawieniach, nawet z modami na grafikę, a teraz na najniższych bez modów nie da się grać, bo tak się zacina. Robiłem formata i wgrywałem nowe sterowniki, ale nic to nie dało.