4

Nie, Brazylia ma to wygrać.

2

No to się myliłem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Dobrze jakby tak się stało.

2

Odwrotnie skopiowałeś :P

0

Na razie jest czarno-biały :P

1

Ja weekend mam od wczoraj.

0

No kurde, jakby tak było zawsze to tych trypletów byłoby zapewne o kilka więcej.

2

Oni jeszcze by zabrali :P

4

Dobry sen, ja dziś po nocce spałem niecałe dwie godziny i spać nie mogę. Śniła mi się robota...

0

Zielińskiego albo Bednarka, ale już odpadli, z pozostałych w grze, Neymara.

0

Transfery z Sevilli przynoszą szczęście, dwa tryplety, które były zdobyte przez Barcę były w sezonach, w który ta kupiła gracza ze stolicy Andaluzji.

0

Ja miałem za 50 złotych przez pół roku i dodatkowo abonament na telefon, teraz będę płacił za całość około 110 złotych.

1

A o mistrza walczą prawie zawsze do ostatniej kolejki.

8

Nic.

0

A ja trójkę kilka razy zacząłem, a Arcanie kilka razy skończyłem.

0

Fajnie (wiadomo co)

0

Mi to się o wiele, wiele bardziej podobało od trójki.

0

Gothic 4 już był, teraz co najwyżej mogą trwać prace nad piątką.

1

"Życie ludzie jest najświętszą wartością", ale z drugiej strony czy nie porwano kogoś dla wspomnianego handlu organami? Ciężki temat do rozważania.

9

Dobrze, że masz świadomość tego, że się możesz mylić :P

4

Teraz powinni zrobić jakąś misję, w której trzeba będzie zabić jakąś grupkę gender :D

1

Byle nie Rosja i Francja.

1

Yyyyyyy... nie.

2

A imię i nazwisko to nie słowa? :D

0

Taka sytuacja :D

12

Niech Pan czuwa nad jej duszą.

4

Bo oni zawieść nie mogli :D

0

Wygrał ktoś z Was w koszulkę reprezentacji w ostatnim konkursie na meczykach?

1

Sprzęt to raczej sam wypróbuj, mi kiedyś chodził płynnie na najwyższych ustawieniach, nawet z modami na grafikę, a teraz na najniższych bez modów nie da się grać, bo tak się zacina. Robiłem formata i wgrywałem nowe sterowniki, ale nic to nie dało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?