0

Za wodzireja to i ja mogę robić, ale mi się nie chce :D

0

To do zobaczenia na tamtym świecie :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Rudy?

32

O ty murz... Afroamerykaninie

0

Tylko ostrzegam, uczę się w to grać :D

0

Gram, Gokessi mam nick na steamie :P

0

Chętny na meczyk z noobem?

0

Są tu gracze Rocket League?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

31

Pewnie można, ale jak chcesz stracić pieniądze to podam Ci mój numer konta :P

0

Ja jestem po robocie, a jeszcze mam jakieś brzozy nosić na jutro, "bo chłopów nie mają". Do kościoła idę tylko jak jest jakaś rodzinna uroczystość a tu coś takiego, niech mnie pocałują gdzieś, że się w ogóle ruszę, ołtarz z kościoła pomogłem wynieść, ale z tymi brzozami niech spadają.

0

Ja już robię na takim stanowisku :P

0

Jeszcze trochę to trzeba będzie płacić za powietrze w tym kraju.

0

Tu 20 złotych, tam 20 złotych i już jest 40, a gdzie inne rzeczy?

1

ulub.pl

0

I jak wrażenia?

1

Gorzałka od rana? :P

1

Albo go cały czas wyzywają i patrzeć na niego nie mogą :P

0

Ciekawe jak się czuje bramkarz Liverpool'u.

0

Ja też nocki lubię, ale chodzę na trzy zmiany, z tym, że ostatnio nockę (nie licząc teraz) miałem na przełomie lutego i marca. Teraz do normy wszystko wraca.

0


Obejrzyj to :D

1

Są tu fani "Blok ekipy"?

0

Jak to zrobiłeś skoro na głównej jest wynik podany? :D

0

Mnożą się komentarze o tak wczesnej godzinie, chyba wszyscy po nockach mają rozregulowany wewnętrzny zegar :D

2

Chyba Ramos.

0

To drugie :P

0

Na dzień dobry, bo spać nie mogę, godzinę temu się obudziłem i się męczę

0

Też bym skoczył, ale to są drogie rzeczy :D

18

Chciałbym w wieku trzydziestu siedmiu lat być emerytem :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?