tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za wodzireja to i ja mogę robić, ale mi się nie chce :D
0
To do zobaczenia na tamtym świecie :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Rudy?
32
O ty murz... Afroamerykaninie
0
Tylko ostrzegam, uczę się w to grać :D
0
Gram, Gokessi mam nick na steamie :P
0
Chętny na meczyk z noobem?
0
Są tu gracze Rocket League?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
31
Pewnie można, ale jak chcesz stracić pieniądze to podam Ci mój numer konta :P
0
Ja jestem po robocie, a jeszcze mam jakieś brzozy nosić na jutro, "bo chłopów nie mają". Do kościoła idę tylko jak jest jakaś rodzinna uroczystość a tu coś takiego, niech mnie pocałują gdzieś, że się w ogóle ruszę, ołtarz z kościoła pomogłem wynieść, ale z tymi brzozami niech spadają.
0
Ja już robię na takim stanowisku :P
0
Jeszcze trochę to trzeba będzie płacić za powietrze w tym kraju.
0
Tu 20 złotych, tam 20 złotych i już jest 40, a gdzie inne rzeczy?
1
ulub.pl
0
I jak wrażenia?
1
Gorzałka od rana? :P
1
Albo go cały czas wyzywają i patrzeć na niego nie mogą :P
0
Ciekawe jak się czuje bramkarz Liverpool'u.
0
Ja też nocki lubię, ale chodzę na trzy zmiany, z tym, że ostatnio nockę (nie licząc teraz) miałem na przełomie lutego i marca. Teraz do normy wszystko wraca.
0
Obejrzyj to :D
1
Są tu fani "Blok ekipy"?
0
Jak to zrobiłeś skoro na głównej jest wynik podany? :D
0
Mnożą się komentarze o tak wczesnej godzinie, chyba wszyscy po nockach mają rozregulowany wewnętrzny zegar :D
2
Chyba Ramos.
0
To drugie :P
0
Na dzień dobry, bo spać nie mogę, godzinę temu się obudziłem i się męczę
0
Też bym skoczył, ale to są drogie rzeczy :D
18
Chciałbym w wieku trzydziestu siedmiu lat być emerytem :P